Family and children02.09.2019

Šajā sadaļā, vairāk nekā citās, socionikas padoms varētu būt noderīgs. Gandrīz nav situāciju, kuras ar socionisko analīzi, nevarētu izskaidrot. Taču daudzi cilvēki – gan vecāki, gan skolotāji, arī sabiedrība, nespēj noticēt socionikai. Vai arī pietrūkst informācijas par socioniku.

Veids, ka ievadīt socioniku kultūrā, varētu sākties tieši ar pedagogu un pēc tam skolēnu izglītošanu raksturu zinātnēs. Ir taču svarīgi, uz kādu augstskolu virzīt jaunieti. Katra jaunieša talantu vispirms jau pamana skolā, arī ģimenē. Bet ne katrreiz to respektē. Dažkārt vecāki pat aizliedz un nevēlas dzirdēt, ja jaunietis min kādu profesiju, īpaši ja tā nenes lielu peļņu. Sakot, bet vai tu padomāji, ko tu pelnīsi, kad beigsi ….. Lūk, juristi, tas ir pavisam kaut kas cits, vienmēr nopelnīsi. Šeit arī izskaidrojams tam, kāpēc trūkst profesionālu speciālistu, ne tikai juridiskajā jomā.

Šodienas tehnoloģiju laikmets pieprasa augsti kvalificētus profesionāļus. Tas var notikt tikai tad, kad jaunietis dosies mācīties savu spēcīgāko funkciju (iezīmju) augstskolā.

 

 1. Dance as a part of intimacy
 2. How I get lost in the quest for partner
 3. They got refreshed in love
 4. If only you believed in socionics!
 5. Where does love fly after wedding?
 6. What games a child needs
 7. A babysitter can change a child’s destiny
 8. Different approach towards upbringing is a must
 9. Which side should I take?
 10. Conversations with parents
 11. The genesis of the sociotype
 12. Problems in relationships with children