Perception of the world through socionics30.08.2019

Arī šajā sadaļā: Socionikas viedoklis, līdzīgi kā sadaļā: Citi par to klusē, mēs ievietojam savas pārdomas, secinājumus un komentārus, kas ir atšķirīgi no citu izteiktiem komentāriem. Mūsu skatījums vienmēr tiek izvērtēts caur socionikas prizmu.

Dažos gadījumos mēs varam attaisnot kādu rīcību, kura presē un cilvēku uztverē tiek uzskatīta kā negatīva. Citos gadījumos ar savu analīzi mēs noņemt tādu kā plīvuru, kas palīdz situāciju izgaismot no cita skatupunkta.

 

Lai veiktu šādu analīzi, vairākos gadījumos nepieciešams noskaidrot rakstā iekļauto personu sociotipus. No tā izriet atbilstošie attiecību scenāriji. Piemēram, rakstā: Keitas un Meganas konfliktiem karaļnamā, vispirms nepieciešams katrai iesaistītai personai noteikt socionisko tipu. Tieši tas noņem plīvuru un ļauj situāciju izprast no cita – socionikas skatupunkta. Tas ļauj atmest minējumus.

 

Starptipu attiecību komforts vai diskomforts ietekmē arī situāciju pasaulē. Ja starp valstu vadītājiem valda diskomfortablas attiecības pēc socionikas skalas, tad var par izcelties karš.

Savukārt pretēja reakcija notiek, ja starp valstu vadītājiem ir komfortablas attiecības. Piemēram, bijušajā PSRS teritorijā pārbūves aizsākumi sākās Anglijā, (tolaik Krievijai naidīgā valstī). Margaritai Tečerei simpatizēja Krievijas līderis Gorbačovs (vairāk lasi rakstā – Sievietes piemērs politikā – Margarita Tečere).

  1. Keita and Meghan`s conflict in the Royal House
  2. Secret weapon of Trump
  3. Tidy and untidy yard
  4. Sociotype of Latvian ethnos