Viņi nenoticēja!13.05.2012

Maija svaigākajos jaunumos (2012. gadā) parādījusies ziņa, ka slavenais spēkavīrs Raivis Vidzis šķiras no sievas Aleksandras Čuprikas, ar kuru viņš bija salaulājās tikai pirms pusotra gada.

Jau toreiz, 2010. gada novembrī bija skaidrs, ka šajā laulībā ilga kopdzīve nav gaidāma. Prognozes piepildījās ātrāk, nekā bijām prognozējuši.

Raivis, pēc sociotipa ir Žukovs, un Aleksandra, pēc sociotipa Donkihote, saskaņā ar socionikas saderības tabulu, starp viņiem veidojas darba attiecības, kurā zināmu likumsakarību dēļ komforts ģimenes dzīvē nav sasniedzams. Darbs un sports iespējams, viņus vienoja, kas radīja mānīgu priekšstatu par saskanīgu ģimenes dzīvi. Taču ģimenes dzīvē starp laulātajiem nepieciešama pavisam cita saskaņa.

Aleksandrai kā Donkihotei no 1.kvadras, absolūti nav pieņemama Raivja – 2.kvadras pārstāvja Žukova prasības pakļauties viņa stingrajam režīmam un diktātam. Bet par to neiebilstu viņa duālā – Jeseņina tipa sieviete. Tomēr vajadzētu ņemt vērā, ka neviena rakstura iezīme cilvēkā nav slikta, bet tā izpaužas automātiski, atbilstoši sociotipam. Saderīgās attiecībās partnera prasības tiek uztvertas dabīgi un pašsaprotami, neprasot pieslīpēšanos un neizraisot stresu.

Raivis atzīst, ka ģimenē bijis skarbs, viņam vajadzējis izbļaustīties, kas liecina par to, ka viņam daudz kas sievas uzvedībā nebija pieņemams. Ja katrs no partneriem laulībām būtu izvēlējies duālo vai aktivācijas attiecību partneri, nebūtu iemesla būt skarbam, pacelt balsi un pieslīpēties, kā izteicies Raivis. Nesaskaņām sekoja abpusējs lēmums par šķiršanos, saprotot, ka viņi viens otram ir pārāk nepiemēroti.

Darba attiecību tandēmā pāriem reti izdodas saglabāt ilgu un laimīgu laulību. Visbiežāk viņus kopā satur materiālās intereses, taču tajās pietrūkst garīguma, mīlestības, savstarpējās izpratnes un iejūtības. Šajā tandēmā abi partneri ir ekstravertie loģiskie tipi, abi sangviniķi, bet katram vajadzīgs pretējais – introvertais ētiskais.  Viņu tandēmā pietrūkst papildinošā partnera, kuram dominē introvertā ētiskā funkcija un melanholiskais temperaments.

Ieteikums Raivim: sameklē sev Jeseņina, Hamleta vai Dimā tipa sievieti!

Ieteikums Aleksandrai: sameklē sev Dimā vai Igo tipa vīrieti!

Tikai šādā tandēmā jūsu kopdzīve būs harmoniska un partnera prasības neliks vilties.