Grāmata – “Atrodi sevi!” 2014.g07.06.2014

Cienījamo lasītāj!

  

Šī ir ceturtā grāmatā kurā es tiekos ar tevi. Kopš iznāca mana pirmā grāmata pagājuši tieši 10 gadi. Ir izveidojusies krietna pieredze socionikas jomā, savi vērojumi, secinājumi, kuros atkal vēlos dalīties ar tevi. Ja esi tas lasītājs, kurš jau ir nedaudz iemanījies apgūt socioniku, šajā grāmatā Tu atradīsi kaut ko papildinošu, atšķirīgu, savādāku, kas lieti noderēs ikdienā.

Bet ja esi lasītājs, kurš ar socioniku vēl neesi iepazinies, verot vaļā “Atrodi sevi”, Tu spēsi to apgūt. Tad pasauli saskatīsi pavisam citās krāsās un Tev daudz kas šķitīs savādāks nekā līdz šim. Iespējams, dažam šīs zināšanas pagriezīs likteņratu pavisam citā virzienā. Varbūt mainīsi darbu, kas nesniedz gandarījumu, vai sapratīsi, kur jāturpina mācīties. Varbūt Tu ļausi savam bērnam mācīties tur un to, ko izvēlējies viņš pats. Varbūt saglābsi ģimenes attiecības, kuras jau teju, teju ir uz iziršanas robežas. Socionika Tev dos sapratni, ka nemaz tik bezcerīga tava dzīve nav. Iespējams, atradīsi dzīvesdraugu, ja esi meklējumu ceļā. Varbūt spēsi sameklēt piemērotākus partnerus savam biznesam, līdz ar to tava darbība kļūs produktīvāka un ienesīgāka.

Pienācis brīdis, kad ir par maz apgūt prasmi lasīt, rakstīt, rēķināt. Šodienas augsto tehnoloģiju laikmetā cilvēkam jāmācās un jāpilnveidojas visu mūžu, pretējā gadījumā viņš nespēj sekot straujajiem dzīves tempiem, ar kuriem nākas saskarties ikdienā.

Lai cilvēks nepakļautu sevi galīgai sadrupināšanai, viņam ir jāspēj piesavināt zināšanas ārpus savas profesijas. Datorprogrammas tiek mainītas ik gadus, mobilās tehnoloģijas pilnveidojas vēl ātrāk nekā mēs spējam pie tām pierast, bet cilvēks joprojām nav iemācījies atrast savu īsto un atbilstošo vietu pasaulē. Nav izpratis kas notiek viņa psihē. Un joprojām baidās to atklāt.

Labāk atšifrēt sevi pašam, nekā ļaut to izdarīt citiem. Labāk sevi atrast pašam un izprast savas stiprās un vājās vietas.

Tādēļ mans novēlējums – ATRODI SEVI! Velta Līvija Miķelsone