Konsultācija socionikā20.07.2010

Personas indikators – tas ir katra cilvēka kods, kurš viņu raksturo.

Prakse esam novērojuši, ka cilvēkam sev sociotipu nākas grūti noteikt. Bieži vien cilvēks uzliek sev masku – reizēm viņš to dara apzināti, jo vēlas sevi idealizēt vai pasniegt citādāk nekā mājās vai ierastā gaisotnē. Reizēm tas notiek tāpēc, ka cilvēks uzaudzis vidē, kurā valdījušas nesaderīgas attiecības, vai arī viņš ir dzīvojis, un joprojām dzīvo kopā ar nesaderīgu partneri, ģimenes locekļiem.

Amats (piemēram, policista, revidenta)  arī uzliek masku. Kādreiz šī maska pielīp tiktāl, ka grūti saprast, kāds cilvēks patiesība ir. Dažiem maska nokrīt ātri, cits to nēsā gadiem ilgi. Piemēram, Hamleta sociotipa cilvēki spēj nēsāt pat dažādu tipu maskas, jo lieliski prot iejusties citu cilvēku ādā un tēlā (tāpēc Hamleta tipa cilvēki ir teicami režisori un aktieri).

Biedrības Socionika speciālistiem ir pietiekama pieredze, kuri  ātrā laikā palīdzētu Tev atrast savu personības tipu – indikatoru. Šobrīd esam uzsākuši noteikt gan socionisko, gan psihosofisko tipu. Psihosofiskais tips cilvēka personību atklāj daudz precīzāk, un tas daudz precīzāk norāda profesionālo virzienu, kā arī attiecību prognozes ar citu cilvēku. 

Maksa par sociotipa noteikšanu intervijā  – 40 Eiro;
Par psihosofiskā tipa noteikšanu atsevišķā vizītē– 25 Eiro;
Ja vēlas noteikt abus tipus vienas vizītes laikā, maksa ir samazināta – kopā 55 Eiro.

Eksperte, socionikas maģistre. V.L. Miķelsone
Tel. 29138333
E-pasts: socionikamik@inbox.lv