Любовь — где она пропадает…19.04.2012

Nesaderīgās attiecībās katrs vezumu velk uz savu pusi…

Mīlestību vēlas izdzīvot ikviens…

Mīlestība cilvēkam ir viens no lielākiem enerģijas gūšanas avotiem. Iemīlējies cilvēks savu enerģiju var pat trīskāršot, upurējoties otra labā, pat riskējot ar savu dzīvību. Mīlestība nesatur sevī naidu. Patiesi mīlot, otrā vainas netiek meklētas. Patiesi un dziļi cilvēki iemīlas tikai saderīgā partnerī. Diemžēl, bieži tiek jaukta īslaicīga aizraušanās, miesiskā seksuālā pievilkšanās ar patiesu dziļu mīlestību.

Bet kāpēc, bieži pēc kopdzīves uzsākšanas tik ātri pazūd mīlestība? Kāpēc partnerī tiek meklētas vainas?

Ja pastāvētu tāds mistisks spēks, kura ietekmē, cilvēks īsā laika periodā apgūtu socionikas zināšanas, tad ļoti daudzas nelaimīgas kopdzīves izpaliktu. Jo tad cilvēks būtu informēts par gaidāmiem nesaskaņu iemesliem un to cēloņiem.

Mums ir skaidrs, ka sliktu, cilvēku nav. Taču pastāv nesaderība starp cilvēkiem (sociotipiem).

Zināms, ka socionika cilvēkus iedala 16 sociotipos. Uz īsu brīdi var iemīlēties ikvienā no sešpadsmit. Bet mīlestība mūža garumā noturas tikai saderīgā pāru savienībā.

Meklē savu duālu un aktivatoru savā kvadrā! Atceries, ka sabiedrība dalās četras kvadrās, kas ir kā komfortabla ģimene. Tātad, ja esi ētiskais, tev ir tikai divi saderīgie no savas kvadras, un tie ir loģiskie. Un otrādi – ja esi loģiskais, tev ir tikai divi ētiskie saderīgi no savas kvadras.

Otras divas attiecības savā kvadrā nav domātas kopdzīvei! Spoguļa attiecības vai vienādoattiecības ir paredzētas tikai un vienīgi profesionālai izaugsmei, kā arī bērnu audzināšanai.

Lai labāk izprastu saderību, mēs mēdzam pajautāt cilvēkiem: Kā jums šķiet, vai āzis var precēties ar aitu? Izskatās tik līdzīgi! Protams, cilvēki skaidri atbildēs – noteikti, nē!

Līdzīgs jautājums autovadītājam – Ja jums, mazapdzīvotā apkārtnē uzsprāgst volvo riepa, un jums nav rezerves, vai Jūs turpmāko ceļa gabalu brauksiet ar zaporožeca riepu, kuru piedāvā tuvumā pagadījies zemnieks? Jūs skaidri atbildēsiet, ka nevar. Ar to riepu var vienīgi lēnām aizbraukt līdz tuvākai darbnīcai.

Šos piemērus var attiecināt uz saderību starp 16 dažādiem sociotipiem. Uz īsu laiku var kontaktēties ar ikkatru, nopietni netraumējot savu veselību. Taču to nedrīkst attiecināt uz ģimenes dzīvi, kad jākontaktējas ar nesaderīgu cilvēku ikdienā.

Tiklīdz sākas kopdzīve ar nesaderīgu partneri, notiek savstarpēja vainas meklēšana. Tikai Tev derētu zināt, ka nesaderīgās attiecībās cilvēki pakļauj sevi lielam riskam. Kad laulāto ikdiena ir pārsātināta ar strīdiem, pārmetumiem un asu vārdu pārmaiņu, bieži abi saslimst ar nedziedināmām slimībām. Visbiežāk tās ir kuņģa slimības, sirds kaites – insults, infarkti, nervu slimības, asins spiediena paaugstināšanās, vairogdziedzera slimības, un ļaundabīgi audzēji.

Jāatceras, ka, tiklīdz izvēlēsies citas — svešas kvadras partneri, agrāk vai vēlāk nesaskaņas garantētas.

Bieži cilvēki uzdod jautājumus cerībā uz pozitīvu risinājumu. Ja jau reiz es uzzināju savu un sava partnera sociotipu, vai socionika dod tādas receptes, lai mēs spētu sadzīvot? Piemēram, Robespjērs ar Haksliju?

Atbilde: Socionika neliek ielāpus, bet atklāj patiesību. Viņas izstrādātās metodes arī neārstē.  Vai kāds no jums spēs kardināli lauzt savu dzīves programmu? Nē, nespēsiet! Jo jūs viens otru nepārveidosiet, bet katrs paliksiet pie sava. Spriedze starp jums tikai pieaugs.