Keitas un Meganas konflikts karaļnamā06.12.2018

Velsas prinča Čārlza un viņa sievas princeses Diānas ģimenē piedzima divi dēli: Viljams 1982. gadā un Harijs 1984. gadā.

Daudzi pamanīs abu dēlu milzīgo līdzību. Redzamākā atšķirība tā, ka Kembridžas hercogs princis Viljams ir gaišmatis, un tā mati sākuši “atstāt” pieres daļu, tāpat kā tēvam. Taču Harijs ir rudmatis ar ļoti kuplu matu ērkuli.

    

Pienācis brāļu līgavu izraudzīšanas laiks. Kā pieklājas, vecākais brālis apprecējās pirmais. Par viņa sievu kļuva Kembridžas hercogiene Katrīna, saukta par Keitu (1982.g).

Socionikas komentārs

Vērojumu, foto pētīšana, kā arī interviju un tiešraižu skatīšanās ļāva abiem viegli noteikt tipus. Viljams un Harijs jau labu laiku atpakaļ socionikaskola.lv mājaslapā tika ievietoti pie INFJ, jeb Dostojevska tipa.

Savukārt Keita pie ENTJ, jeb Džekas tipa. Viņu savstarpējās attiecības tiek dēvētas par (p.d.) – pusduālajām. Šāda savienība nav visideālākā, taču pusduālo  attiecību pāri plaši izplatīti arī Latvijā. Savstarpējais komforts nosacītās balēs ir 22 no maksimālām 45.

Keitas ģērbšanās stils, ienākot karaļnamā, netika kritizēts. Acīmredzot viņai, kā intuitīvam tipam, ievērot atbilstošu dresēs code, nesagādāja nekādas grūtības.

Scenārijs – jaunākā brāļa Harija līgavas izvēlē.

Princi Hariju un Meganu Mārklu esot savedusi kopā Harija bērnības draudzene Violeta fon Vestenholca. Aktrise Megana ir bijusi daļa no Londonas smalkajām aprindām jau labu laiku, tāpēc brīvi iejutās augstākajās aprindās. Iepazīstināšana bija veiksmīga, abi iemīlējas. Tam sekoja kāzas.

….Megana pat nav spējusi sagaidīt, kad Harijs saderināšanās dienā pateiks jautājumu līdz galam. Viņai tik ļoti gribējies pārtraukt draugu pusvārdā, lai pateiktu “Jā!” Bet tas notiek tik spontāni!!! Jo saderīgā tandēmā reakcija ir kā elektrības lādiņš, kuru pat nav iespējams izkontrolēt, neskatoties uz introversiju.

Socionikas komentārs

Meganu diezgan pārliecinoši var pieskaitīt pie intravertā sensori loģiskā  jeb ISTP Gabēna tipa. Ja paskatāmies saderības tabulā, viņu savstarpējās attiecības tiek dēvētas par (“A”), aktivācijas, kuras uzskatāmās kā visnoturīgākās. Savstarpējais nosacītais komforts ir maksimālais – 41 balle.

Kas tad atgadījies karaliskajā namā?

No ziņām presē

[…] Ārzemju masu mediji Meganu ir nodēvējuši par “vētru”, jo kopš viņas ienākšanas karaliskajā namā sākušās acīm redzamas pārmaiņas.

Periodiski medijos ir izskanējušas runas par to, ka kopš Meganas parādīšanās karaļnamā, vecākā dēla Viljama sieva Midltone sākusi jutusies kā otrā plāna aktrise.

Pie nesaskaņu pētīšanas ķērušies ķermeņa valodas speciālisti, caur savām acīm izlaižot simtiem fotogrāfijas. Viņi ir pamanījuši, ka Keita jūtas Meganas aizēnota. Abas hercogienes – pēc ekspertu domām – ir pārāk atšķirīgas, lai būtu draudzenes.

Iespējams, viss noskaidrosies Ziemassvētkos, jo, kā raksta DailyMail, Megana un Keita nolēmušas visai pasaulei pierādīt, ka abām ir ļoti labas attiecības. Svētki ir lielisks veids, kā to izdarīt.

Socionikas viedoklis

Vienreizēju “parādi” var censties sarīkot, bet vai tas izlīdzinās domstarpības? Kā parasti, lūkojamies saderības tabulā. Keita Džeka tips, Megana – Gabenā tips, diemžēl tabulas krustpunkts parāda burtu (“R”). Tās pēc socionikas prognozēm ir vissmagākās attiecības. Nosacītais (te vairs nav komfotrs) diskomforts – (-) 3 Gabēnai.

Patiesi, Megana kā Gabēna pat neapzināti revidē Keitu. Dažkārt vārdi nav vajadzīgi, pat atrašanās tuvumā tracina. Jo patiesi, abas hercogienes ir ļoti atšķirīgas, samierināšana mazticami kaut ko mainīs.

[…] Kļuvis zināms, ka Megana Mārkla un princis Harijs plāno pārcelties no Kensingtonas pils uz Frogmoru.

Socionikas viedoklis

Pamest Kensingtonas pili ir vispareizākais lēmums. Paredzams, ka strīdi nenorims, bet kļūs tikai asāki. Jo arī Harija tēva Čārlzs sieva ir Džeka tips un karaliene Elizabete II arī pieder pie tā paša Džeka tipa. Beidzot izrādīsies, ka vissliktāk karaļu namā jūtas Megana Mārkla.  Ja rēķinam matemātiski, viņas diskomforts ģimenē līdzinās 3 x (-3), tātad (-9) ballēm.

No preses slejām:

[…] Frogmora ir vieta, kur ir mazāk cilvēku. Saseksas hercogs un hercogiene negrib, lai viņu topošais bērns regulāri nonāktu paparaci uzmanības lokā, kā tas notiek ar Keitu un Viljamu. Beigu beigās, atšķirībā no sava brāļa, Harijam ir tiesības dzīvot noslēgtāku dzīvi, jo viņš atrodas diezgan tālu rindā uz troni.

Socioniķa viedoklis

Iepriekš minētais citāts liecina par pāra piederību intravertajiem (I). Tā ir strikta savas teritorijas sargāšana, norobežošanās.

Visbeidzot par Meganas modi – katram sensoram tipam (kuru ir astoņi) jau šūpulī ielikts viņam piemītošais un pieņemamais ģērbšanās stils. To ietekmē arī piederība kvadrai, kuras ir krasi atšķirīgas, kā gadalaiki. Megana palikusi uzticīga savam 4. kvadras ģērbšanās stilam. Tā nav Meganas iedomība vai spītība.

Savukārt nav saskatāmas negatīvas iezīmes nedz Viljama un viņa sievas Keita uzvedībā un attieksmē, nedz pārējo ģimenes locekļu attieksmē. Keita ir ekstraverta, 3. kvadras pārstāve, viņu uzlādē un uzmundrina atrašanās cilvēkos. Viņa no cilvēku pūļa nemulst, bet uzņem enerģiju. Trešā kvadra, taču ir spilgtais rudens, brieduma, trauksmes pilna, spilgtās krāsās ietērpta, bagāta, kura “baro” ziemu.

Sabiedrībā nepieciešams ik pa laikam lauzt iesīkstējušos stereotipus, lai tajā ienāktu kaut kas jauns. Ja atceramies, tad 3. kvadras pāris Krievijā – Raisa un Mihails Gorbačovi arī lauza iesīkstējušos stereotipus, kad par Raisas uzdrīkstēšanos mēļoja pasaule. Tas netika darīts “par spīti”, to diktē katra cilvēka tips vai četru burtu kods.