Sākotnējā attiecību kaisle nav mīlestība!01.03.2022

To der atcerēties! Kaisle ātri pazūd! Bet ir vilinoša, jo sekss saderīgs. Diemžēj jāsecina, ka cilvēki bieži jauc miesas kāri un kaislīgu seksu ar mīlestību. Taču nesaderīgu attiecību domstarpības “saēd” kaisli, tā izzūd tik pat ātri, cik sākusies. 

Turpinājums rakstam: “Lai mēs nekad, viens otrā neviltos!”

Pēdējā laikā Apollo ziņās bieži parādās raksti par Annas Sedakovas un Jāņa Timmas attiecībām. Ir saskatāmi arī citi pāri, kuru attiecības ir uz brukšanas robežas, jeb, jau šķirtas, piemēram, Artuss Kaimiņš ar Dārtu Danēviču, Kaspars Saulietis ar Katrīni Saulieti, un daudzi citi.

Es papētīju pāra rakstura tipus un viņu savstarpējo attiecību prognozi pēc socionikas skalas. Šajā rakstā tika apskatītas Sedakovas un Timma attiecības. Sedakova kā ekstraverts tips, sniedz sabiedriskās vietnēs daudzus nesaderīgu attiecību raksturojošus piemērus.

Sedakova atklāj, ka attiecībās skaidri jūtama trauksme –“te mēs šķirti, te atkal kopā!”

Socionikas komentārs:
Pāri vieno tieši tāds attiecību scenārijs, kāds savulaik vienoja slavenos krievu aktierus Vladimiru Tihonovu un Nonu Mordjukovu. Kaut arī brīžiem tās ir pilnas kaisles, kam seko atsvešināšanās, šādi scenāriji atkārtojas bez pārtraukuma. Kaisle vijās ar traģiskām scēnām, dzīvot kopā neiespējami, bet izšķirties arī grūti.

To var izlasīt rakstā:https: //www.socionika.lv/starptipu-attiecibas-un-foto/nepiepildita-mila/

Manā skatījumā socionikas gradācijā Sedokova ir Napoleones tipa sieviete, bet Timma – Štirlics. Viņus saistīja sociālā pasūtījuma attiecības, kuras uzskata par smagām. Komforts ballēs, ir tikai 2 balles no iespējamām 38. Lasi šeit https://www.socionika.lv/starptipu-attiecibas-un-foto/socil-pastjuma-attiecbas/

 

 

 

 

 

Jāņa un Annas attiecības uzsākās laikā, kad basketbolists Timma bija precējies ar sava dēla māti Sanu Timmu
Jau pašā sākumā tās raksturojās ar skandāliem, strīdiem, bet sportists šo attiecību dēļ pameta sievu Sanu un bērnu. Romānu ar dziedātāju viņš no ģimenes slēpa pusgadu. Līdz 2020. gada septembrim Timma un Sedokova šaurā draugu un ģimenes lokā mija gredzenus.

2021. gada 27. novembris. Lai gan Sedakova iepriekš jau bija precējusies vairākas reizes, viņa atzīst, ka nevienu  iepriekš nav patiesi mīlējusi, tikai Timma, kurš spējis iekarot viņas sirdi.

38 gadus vecā dziedātāja Anna Sedokova viesojoties “Krievijas radio” ēterā, atzina, ka viņas vīrs basketbolists Jānis Timma ir ļoti greizsirdīgs cilvēks, piebilstot, ka viņu attiecības nav ideālas.

“Jā, mēs nepublicējam to, kā mēs lamājamies. Jā, mēs nepublicējam to, ka viņš pamet mani. Vai kā es viņu. Lai arī gandrīz gadu mēs turamies kopā, nesen viņš aizgāja gulēt uz citu istabu. Tāpēc, ka es esot idiote.  Vairākas reizes mūsu attiecības bija uz šķiršanās robežas”. (2021. gada 4. oktobris).  “Ja vien jūs zinātu, cik daudz kretīnisma ir bijis mūsu attiecībās!”
2021.gada 8. oktobris. “Mežonīgs sekss ar vīru,” tā par savu ideālās dienas noslēgumu raksta dziedātāja. Viņa nekautrējoties izsakās, ka pēc kārtējā  strīda sekojis seks ar milzu kaisli.

  1. gada 10. decembris. Sedokova publicēja ierakstu par šķiršanos, kas sākās ar vārdiem “Piedod man un uz redzēšanos!”

Komentārs no socionikas skatupunkta:

“Ja cilvēki šķiras, tas nenozīmē, ka kāds no viņiem ir slikts. Vienkārši viņi dzīves ceļi kādu mirkli gāja kopā, tad tie izšķīrās. Viss, iespējams, ka kādu dienu viņi atkal saplūdīs kopā. “No naida izvairīties nav iespējams. It īpaši, ja viens joprojām mīl, bet otrs vairs ne. Bet ir jāprot skaisti šķirties,” viņa rakstīja.

Sedokova atzina, ka šķiroties iemācījusies neklusēt: “Es saku, ka man nepatīk tas un tas. Tas nepadara mani par sliktu cilvēku”. (teiktais liecina pae ekstracersiju un ētiku)

Turklāt Jānis nekomentē attiecības (tas liecina par loģiku). Tikai rīkojas.

Arī citās attiecībās ar sievietēm Jānim nebija paveicies. Šķirtā sieva un bērna māte Sana Timma pēc manas analīzes ir Igo – darba attiecības, (https://www.socionika.lv/starptipu-attiecibas-un-foto/darba-attiecbas/) kas ir apnīkstošas. Komforts ballēs tika 20 balles.

Jānim emocionālo komfortu kopdzīvē dos tika  saistība ar Dostojevska https://www.socionika.lv/sociotipu-raksturojumi-un-foto/dostojevskis-tiskais-intuitvais-introverts-infj/ (duālās) tipa sievieti, vai Hakslija https://www.socionika.lv/sociotipu-raksturojumi-un-foto/hakslijs-intuitvais-tiskais-ekstraverts-enfp/(aktivācijas) tipa sievieti.