Vai Ušakovs apprecēs Strautiņu?13.05.2014

Šī piebilde tapa 26. decembrī, 2018. gadā.

Lūk, šis ir brīdis, kad socionika var patīksmināties, ka viņas prognozes strādā! Ušakovs apprecējās 14. gada novembrī, bet mēs jau maijā bijām uzrakstījuši šo rakstu.    

Socionikā izšķir 16 starptipu attiecību veidus. Vissaderīgākās ir duālās un aktivācijas attiecības. Satiekot savu duālo, dažkārt cilvēki iemīlas pat no pirmā acu skatiena.

Duālās attiecības vieno Nilu Ušakovu – Jeseņinu ar Ivetu Strautiņu – Žukovu. Iemīlēšanās notiek nemanot, un pašam to ar saprātu novērst gandrīz nav iespējams. Mūsu mājaslapā duālo attiecību fotogalerijā viņi jau gadu atpakaļ savietoti kopā. Tas bija paredzams.

Mums vaicā, kāpēc Strautiņa savas jūtas noliedz? Tie, kuri zina socioniku, saprot, ka loģiskajiem tipiem nepiemīt tendence izkratīt publiski savu dvēseli. Bet, būdama redzama persona, viņa ir spiesta atrunāties. Atzīšanos negaidiet! Un tas pat nav vajadzīgs.

Līdzīgs, pat vēl kuriozāks gadījums notika ar Rēziju Kalniņu – Žukovu, kura, visticamāk, gluži negribot, iemīlējās savā draudzenes vīrā – Jeseņinā.  Arī viņus vieno duālās attiecības. Un vai tad Rēzija atzinās? Viņi situāciju atrisināja, izbraucot uz laiku no Latvijas. Tur arī  apprecējās.

Duāls kolēģis – tas ir stāsts par patiesu un, bez apzināta nolūka iemīlēšanos. Jeseņinu nevar ieskaitīt donžuānos, taču viņa jūsmīgā dvēsele ļoti labi izjūt, ka pamazām to paņem darba kolēģe. Ne velti daudzi autori, tanī skaitā Svijašs, iemīlēšanos dēvē par īslaicīga prāta zaudēšanu.

Kad Ušakovs precējās ar tagadējo sievu Jeļenu Suharevu – Napoleoni, socioniķiem uzreiz bija skaidrs, ka prognozes neparedz šai laulībai pusduālo attiecībās ilgu pastāvēšanu. Pusduālo saites ir viegli pārraujamas, jo viņas jau iesākumā veidojas trausli. Tādēļ, nenosodīsim šos iemīlējušos, bet gluži otrādi, novēlēsim viņiem laimi!

Raksta tapšanas brīdi tikai izskanēja signāli par viņu attiecībām. Socionika uzdrošinājās dot prognozes.

Lūk! Tagad viņi ir laimīgi, kopā! Mūsu prognozes piepildījās!