Raksturīgākais Balzaka tipa sievietei03.07.2016

3-bal.png     4-bal.png

Ja tev patīk apmeklēt muzejus, dažādas izstādes, interesē dažādi intelektuāli kultūras pasākumi, un tu bieži iegriezies grāmatu veikalā, ieskatoties vērīgi, tur tu ieraudzīsi sievieti, kura būs burtiski aizrāvusies ar to, kur viņa tobrīd atrodas, pilnīgi nepievēršot uzmanību apkārtējiem.

Balzakas ģērbšanās stils, iespējams sākumā īpaši nepiesaistīs tavu uzmanību, viņa neseko modei, jo nejūt pēc tā īpašu vajadzību. Ģērbusies būs ērti un neuzkrītoši, arī pēdējie kosmētikas brīnumi viņas seju nerotās, visticamāk, būs pilnīgi bez tās. Taču ja Balzaka sieviete iegūst zināmu lomu sabiedrībā un paceļas pa sociālām kāpnēm, šo vienkāršību maina, jo viņa saprot, ka koptai ārienei un izskatam piemīt liels spēks panākumu gūšanā.

1-bal.jpg     5-bal.png

Pirmais solis

Balzakas ārējais izskats visbiežāk ir skumjš, kurā pamanāma tāda kā atsvešinātība, noraidījums. Viņa gandrīz vienmēr ir norūpējusies par savām iekšējām sajūtām, kuras uz āru atspoguļojas saspringtībā. Taču, tiklīdz viņa pasmaida, pazūd skumjas un atsvešinātība.
Iepazīties ar Balzaka sievieti nebūs grūtības, tikai jāizdomā kaut kas tāds, ko pavaicāt, lai viņa tam noticētu, ka tu tik tiešām meklē padomu. Ja ar sarunu viņu ieinteresēsi, vari uzskatīt, ka jau esi iepazinies. Viņas pārdomās turpmāk tu kļūsi viņas analizējamais objekts. Atvadīšanās būs maz sološa, jo viņa nevēlēsies sniegt savas koordinātes. Taču palikusi vienatnē, līdz sīkumiem centīsies atcerēties, kā un kāpēc tu viņu uzrunāji. Tādēļ, pirms šķirieties, neaizmirsti viņai atstāt savu vizītkarti un arī palūgt viņas darba telefonu (jo savu privāto telefonu viņa sākotnēji nedos).

6-bal.png     7-bal.png

Otrais solis

Ja vēlēsies viņu satikt vēlreiz, vislabāk sadomā kādu pamatotu iemeslu, kuru vari izteikt jau piezvanot.

Balzaka iepazīšanās sākumā nepieļauj tuvu psiholoģisko distanci, kaut arī tava pirmā tikšanās bijusi iespaidīga un patīkama. Viņa ir spējīga pēkšņi, un uz ilgāku laiku pazust, jo nobīstas no iekšējām sajūtām, kuras rodas, kad vīrietis viņai sāk iepatikties. Viņa diezgan ātri intuitīvi jūt, kas varētu sekot turpmāk. Ja jutīs, ka pati sāk iemīlēsies un vēl nebūs izjutusi tādas jūtas no tavas puses, var atstāt tevi pārdomu varā, lai arī tavējās nostiprinātos. Taču, tas tev nāks tikai par labu, jo no tavas atmiņas viņa nebūs tik viegli izdzēšama. Tādu patstāvīgu un erudītu sievieti nebūs nemaz tik viegli aizmirst.

8-bal.png     9-bal.png

Diskusijas ar viņu nebūs garlaicīgas, viņa mēdz būt liela stāstītāja, īpaši ja uzsāksi sarunas par vēsturi, arhitektūru, un visu, kas saistīts ar pagātni. Balzaka dievina kavēties atmiņās, pat ja viņai vēl ir tikai 18, sevi pasniegs tā, ka labākais jau aiz muguras. Viņa jau iepazīšanās sākumā veic attiecību attīstības prognozes.

Tev jārēķinās ar to, ka Balzaka sieviete lielāko tiesu izšķiras par vienu laulību mūža, tādēļ nesteidzini viņu un ļauj viņai padomāt. Jaunībā pielūdzēju viņai netrūkst, bieži tie ir gados jaunāki, bet no tā viņa iedomīga nepaliek. Savā redzējumā jau ir izlēmusi, kurš būs īstais, bet ar visliktenīgāko vēl nolēmusi paspēlēties. Jo ko gan var saprast no sievietes, kura savu izredzēto velk uz zoba.

Trešais solis

11-bal.png     13-bal.png

Balzaka sieviete nav rupja un netaktiska. Viņa māk iekarot vīrieti un viņai nav ko zaudēt, ja tik ilgi gaidījusi, var pagaidīt vēl. Gadās, ka Balzaka nesagaidījusi īsto, izlemj palikt vientulībā, jo ir samērā pašpietiekama.

Laulībā mēdz būt sentimentāla, viņai bieži šķiet, ka to mīl par maz. Dažkārt viņu nomoka nepamatotas aizdomas. Tad viņa klusībā iegrimst pārdomās, ko nedrīkst skaidrot kā dusmas, viņai vienkārši vajadzīgs laiks sakārtot savu iekšējo pasauli. Citi viņas mēmo at6tieksmi izprot, kā nevēlēšanos kontaktēties. Grūti nāk uz izlīgumu, drīzāk ielien savā alā un mēmi nogaida, lai tu tuvojies. Viņa nav arī no sabiedriskām sievietēm, labāk izvēlas klusi ģimenes idilli.

14-bal.png     

Kur sastapt Balzaka sievieti

Intelektuāli apdāvinātā sieviete var pildīt gandrīz jebkuru darbu, izņemot tos, kur nepieciešama liela atbildība un organizatora darbs. Visbiežāk grāmatvedība, ekonomika, arī juriste, auditore. Bieži arī skolotāja. Izteikta vēlme klusām, bet virzīties pa karjeras kāpnēm, tādēļ bieži iefiltrējas valsts struktūrās pat līdz virsotnei.

17-bal.png     

Balzaka sieviete gultā

Intīmajās attiecībās ir tradicionālā seksa piekritēja, kas nav tradicionāls, tas pēc viņas vērtējuma ir muļķīgs. Ja būsi nolēmis viņai tuvoties, tev der ielāgot, ka viņa mīl romantiskas tikšanās, samērā vecmodīgā stilā. Tikai retos gadījumos aicina pie sevis, jo nespēj iedomāties, ka kāds izjauks viņas ierasto kārtību, kas kādreiz arī var būt nekārtība. Taču ielūgumu tavā teritorijā viņa pieņems labprāt. Pirms to esi nolēmis darīt, nomaskē savu grāmatu plauktu, pretējā gadījumā no mīlēšanās sanāks romānu lasīšana un viņu analizēšana. Varbūt viņa sadomās pārbaudīt, cik tu pats no esošās bibliotēkas esi izlasījis.

Par viņu diezgan grūti teikt, ka spējīga seksā pilnīgi atbrīvoties, drīzāk viņa nespēj pārvarēt seksuālos kompleksus. Izteiktas emocijas un jūsmošanu no viņas tikpat kā nav iespējams sagaidīt. Viņa uzskata, ka jūtas jāmaskē. Pat visspēcīgākā mīlas kulminācijas momentā nesagaidīsi jūsmošanu un neprātīgus vārdus, tikai viņas augums vēstīs, ka ar viņu notiek kaut kas svarīgs. Savu masku viņa nes lielāko dzīves daļu, toties arī skandālus un skaļas tērgāšanas no viņas faktiski nedzirdēsi.
To, ka Balzaka sievietei nav intereses par seksu, gan nav neviens apgalvojis, pamazām viņa atraisās, un seksu kā tādu uzskata kā dabīgu un nepieciešamu procesu.

     18-bal.jpg

Saderīgākie partneri

 Vissaderīgākais viņai ir savas trešās kvadras duālais Napoleons, aktivators Draizers kā arī ceturtās kvadras mirāžas partneris Hakslijs un otrās kvadras pusduālais Žukovs.

       19-bal.PNG