Literatūra19.07.2019

Kā aizsākās grāmatu rakstīšana

Kāds astrologs 1996. gadā man paredzēja, ka drīzumā uzsākšu darbu kā misionāre, un šī nodarbošanās mani ievedīs zinātnē. Es rakstīšu grāmatas, tās paliks vēsturē kā mācību viela citām paaudzēm. Es  tolaik par to pasmējos un teicu, ka veltīgi esmu samaksājusi astrologam naudu. Ka tas ir murgs, ko viņš stāstīja.

Taču… Jau 1997. gadā es nodibināju iepazīšanās aģentūru “Skārleta”. Misionāres lomu nācās apzināties diezgan dīvaini. Aģentūras kartotēkā stājās milzīgs skaits sieviešu, bet vīriešus mēs iemanījāmies iesaistīt viltīgi, jo paši viņi atklāti kautrējās nākt. Nevēlējās arī par pakalpojumu maksāt. Tie, lielākā daļa, kartotēkā tika iesaistīti bez maksas. Lūk, misionāre!

Kādēļ? Ja sievietes nāk un cer satikt vīrieti, tad bija jādomā kā un kur viņu ņemt.

Jau pēc nepilna gada pāru salikumos izmantojām socionikas ieteikumus. Tas viss notika neplānoti. Pāri dzima kā sēnes pēc lietus, jo ieteikumi pēc socionikas metodēm darbojās. Par mums rakstīja dažāda  prese, dažkārt minot, ka “Skārleta” darbojas it kā ar maģiju.

Pārliecinoties par socionikas prognozējamām metodēm un par raksturojumu atbilstību, dzima doma par to pastāstīt citiem. Tā, 2004. gadā dzima mana pirmā grāmata: Nepārveido sevi, tikai uzzini, kas esi! Tās atkārtots, bet papildināts meties tika izdots 2007. gadā.

Grāmata izpārdota!

   

Grāmatu krievu valodā: Не меняйся, только познай себя! Latvijā gandrīz nepērk. Bet dažādās pasaules malās to lejuplādē, tuvu 7 miljoniem reižu. Un bez maksas! Kāds iemanījās to kvalitatīvi ieskenēt un ievadīt internetā.

    

Turpmākie izdevumi arī dzima neplānoti, bet jau ar mūsu ieredzi bagātināti. 2014. gadā, kopā ar kolēģi Elvi Krūmholcu radījām nākošo grāmatu: “Atrodi sevi! “Tajā ir ietvertas četras atsevišķas sadaļas: 1)Socionika; 2)Psihosofija; 3)Es, vecāki un skolotāji; 4)Laimei vajag divus.

Grāmata “Atroodi sevi!” uz šo brīdi 01. augustu 2022. gadā ir izpārdota. Tiek gatavots atkārtots un papildināts metiens.

Saprotot, ka tikai 16 socionikie tipi ir par maz, lai raksturotu cilvēku, un to, kas  neietekmē viņa raksturu, uzvedību, enerģijas krājumus, tieksmi pēc mantiskuma, savstarpējo saderību, seksualitāti, talantus, 2016. gadā tapa nākošā grāmata:”Izdzīvot mūžu saskanīgi!” Tajā ietverts īss psihosofijas teorijas apgūšanas kurss. 

Grāmata izpārdota!

 

  

  1. Grāmata Izdzīvot mūžu saskanīgi! 2016.g
  2. “Atrodi sevi!”- e-grāmata aizgājusi pie lasītāja
  3. Mana atnākšana pie socionikas
  4. Grāmata – “Atrodi sevi!” 2014.g
  5. Grāmatā ievietotie kometāri
  6. Atsauksmes no lasītājiem
  7. Ieteicamās grāmatas par socioniku
  8. Grāmatas par socioniku, psihosofiju – vaicā veikalos