Testi, tabulas12.12.2010

Piedāvājam iespēju noteikt savu sociotipu ar testu palīdzību! Taču atgādinām, ka testa ticamība nav augstāka par 35%, īpaši, ja cilvēks sevi slikti pazīst. Turklāt vairāk ticami būs tad, ja visos trijos testos iegūsi vienādu sociotipa nosaukumu. 

Tiklīdz būsi aizpildījusi (jis) testu, Tev automātiski tiks paziņots rezultāts un tipa nosaukums. Atrodi Sociotipu tabulā MK iegūtam kodam (četru burtu kombinācijai) atbilstošo pseidonīmu, piemēram, ESFJ – Igo. Atliek sadaļā: Raksturojumi un fotogalerija atrast atbilstošo raksturojumu un to izlasīt. Ja tas Tev atbilst vismaz par 75 – 80%, tad, visticamāk, socioniskais tips noteikts pareizi. Galveno akceptu tipa atbilstībai dosi Tu pats (pati).

Starptipu attiecību kalkulators ievietots sadaļā: Saderība, nesaderība attiecībās. Ja vēlies noskaidrot, kādas Tev, kā Igo tipam veidojas attiecības ar jebkuru no 16 tipiem, ievadi kalkulatorā (sociotips pa kreisi) savu tipa nosaukumu un ievadi to tipu, ar kuru vēlies noskaidrot attiecības, tad nospied taustiņu (Attiecības), kalkulators automātiski izmetīs starptipu attiecību nosaukumu. To vari pavērot arī tabulā: Starptipu attiecību tabula. 

Atliek sadaļā: Starptipu attiecības lasīt attiecīgo (ko parādīja kalkulators) starptipu attiecību aprakstu. Pavēro komfortu vai diskomfortu balles (tas ir ciparos izteikts).

  1. Kvadru tabula socionikā
  2. Kolosāls instruments sevis izzināšanā!
  3. Sociotipu saderības tabula
  4. Socionisko tipu tabula
  5. V.L.Miķelsones un E.Krumholca tests
  6. Jekaterinas Filatovas 16 kartiņu tests
  7. V.Megedjas un A.Ovčarova ciparu tests
  8. Automātiskais kalkulators