Par biedrību Socionika19.07.2019

Biedrība “Socionika” ir izveidojusi savu avīzi – SOCIONIKA.lv, kuru uzskatam kā profesionālu socionikas – psihosofijas mācību lapu. Tādēļ bieži vien pamatīgi skaidrojumu atkārtojumi katrā jaunā rakstā netiek veikti, jo terminoloģija ir izskaidrota vienuviet – teorētiskās socionikas sadaļā.  Mēs savu mājaslapu nedaudz dekorējam ar komiskiem foto, lai lapa neizskatītos pārāk nopietna.

Ja Tu lasītāj, esi iepazinies ar saturu sadaļā – TEORĒTISKĀ SOCIONIKA un zem tās savietotos rakstus, varētu cerēt, ka Tu jau esi pakavējies pie socionikas ĀBECES apgūšanas. Bet, ja neesi to paspējis, tad labākai socionikas izpratnei, ieteicams to izdarīt.

Mēs jau zinām, ka socionika kultūrā neiefiltrēsies ne rītdien, ne pēc gada, bet tās iedīgļi sākuši atdzīvoties jau šodien. Faktiski par socioniku biedrībā “Socionika” mēs sākām runāt un pat to pielietot jau kopš 1997. gada, kas noderēja pāru salikumos toreizējā iepazīšanās aģentūrā “Skārleta”. Pozitīvie rezultāti mūs pārsteidza.

Sākumā gadījās, ka cilvēki laboja vārdu socionika un teikdami, ka – jūs kļūdījāties, tā ir socioloģija! Mēs atbildējām: Nē, nekļūdījāmies! Šis vārds joprojām gramatikā tiek pasvītrots kā svešvārds un, tā patiešām ir SOCIONIKA!

Mēs izanalizējām mājaslapas statistiku no tās atvēršanas sākuma – 2009. gadā, un sapratām, ka lasītāju skaits ir krietni audzis un pat nostabilizējies. Zemāk redzamie skaitļi atspoguļo lasītāju skaitu mēnesī. Tas nozīmē, ka mēs esam vajadzīgi.

Mājaslapā ievietots apmeklētāju kalkulators, kurš fiksē lasītāju skaitu ik dienu un kopā kopš augusta vidus 2019. gadā. Prieku sadādā tas, ka liels skaits cilvēku vēlas apgūt kaut ko jaunu!

Esam izpētījuši katra raksta statistiku un sapratuši, ka cilvēkus vismazāk interesē personu skandāli, tikpat maza interese ir par politiķiem, viņu skandāliem. Tādēļ tos neturpināsim ievietot. Priekšroku joprojām dosim profesionāliem rakstiem. Tas ir arī mūsu mērķis, sniegt lasītājam saprotamā valodā to minimumu, lai viņš, soli pa solim pats spētu apgūt socioniku.

Mūs lasa 54 dažādās pasaules valstīs. Protams, biedrībai “Socionika”, kā bezpeļņas organizācijai, ir ierobežoti līdzekļi, lai visus rakstus gramatiski pareizi iztulkotu vismaz trijās valodās. 

Šobrīd mājaslapa ir atvērusies uzlabotā variantā. Esam pielāgojuši to lasīšanai arī no viedtālruņiem un klēpjdatoriem.

Mēs gaidīsim ierosinājumus no Tevis, lasītāj!

Paliekot cerībā, ka viss turpināsies tikpat labi un vēl labāk! – biedrības “Socionika” administrācija.

 
  1. Filmas par socionikas vēsturi
  2. Zvaigznēs ierakstīts ceļs…
  3. Starptautiskais kopdarbības projekts
  4. Kas MĒS esam?
  5. Biedrības “Socionika” mērķi
  6. Vadošie socionikas eksperti