Seksuālā saderība un attiecības30.07.2009

Tēma par seksu, vai cilvēku visintīmākajām attiecībām faktiski ir ļoti trausla un neizdibināma. Manā jaunībā tādas tēmas apspriestas netika. Ja es savai māmiņai kādreiz kaut ko pajautāju, viņa man atbildēja netieši – sievas pagastā saka tā. It kā ne savas domas.

Pati esmu bijusi ļoti seksuāla sieviete, tāpēc, neskatoties uz saviem gadiem, nenosodu nevienu sievieti. Vienīgi perversijas un viendzimuma attiecības mani neuzrunā.

Gadu nasta man nav liegusi aizmirst tās sajūtas, kuras pārņem ķermeni, seksuālo vēlmju ierosinātas. Reiz no kādas sievietes izdzirdēju pārmetumu – vai tad sieviete var gribēt? Dzīvnieki tikai meklējas!

Dzīvnieki patiesi meklējas, bet cikliski. Toties veselam cilvēkam tieksme pēc partnera ir visu gadu, un faktiski visu mūžu, arī tad, kad sievietei ir iestājusies menopauze, pat tādai, kurai izoperēta dzemde. Jo cilvēka vēlmes ir smadzenēs, psihē vai vēl kaut kur citur – atmiņā. Apzināti vari apgalvot,  nē, nē, es nejūtu vajadzību pēc seksa.  Tikai nevajag melot pašai sev! Kāpēc tad slimnīcā sievietes nonāk ar iestrēgušiem burkāniem, sardelēm un pat ar plīsušu airsola flakonu vagīnā? Pašapmierināšanās! Jā, arī tā ir izeja, bet vāja. Sievietei dzimumorgānos nepieciešama vīrieša sperma. Tikai tad neradīsies miomas, kuras noved pie audzējiem.

Savos 24 gados esmu intervējusi tuvu pie sešiem tūkstošiem cilvēku. Ļoti daudz ko nācies dzirdēt. Daža brīnās, kā tas ir, kad sieviete grib seksu kā ēdienu? Daža saka, daudz esi zaudējusi, ja tā jautā. Ļoti daudzas sievietes NEKAD nav izbaudījušas orgasmu. Bieži tieši šī grupa nesaprot seksu gribošās.

Taču pilnīgi atklāt  šo tēmu, uzrakstīt par seksuālām vēlmēm, par izpildījumu, par orgasmiem utt. manuprāt nav iespējams. Tad jau tūkstošiem reižu būtu jāatrodas dažādu tipu (cilvēku) guļamistabās, jāvēro, jāpieraksta un arī jāizjautā.  Neticu, ka tas kādam ir izdevies. Visvairāk no sievietēm ir nācies dzirdēt par to, ka vīrietim ir pārāk mazs  falls. Bet tā jau ir anatomija!

Visi apraksti šajā nodaļā ir mazāk vai vairāk tikai pietuvināti intīmai tēmai. Socionikai ir savs viedoklis par seksuālām īpatnībām kvadru griezumā. Bet tā nebūt nav dogma. 

 1. Vēlreiz par vientulību
 2. Savaldzināt var ne tikai cilvēks cilvēku!
 3. Seksuālā aizraušanās
 4. Intīmā saderība psihosofijas skatījumā
 5. Iniciators seksā
 6. Laimīgam būt!
 7. Mīlestība vai kaisle
 8. Strīdas taču visi!
 9. Atrodi saderīgo un nešķiries!
 10. Sekss – kurš kuram saderīgs gultā
 11. Robespjērs mērķtiecīgi valdzina Štirlicu
 12. Kas ir mīlestība
 13. Seksuālā saderība socioniskajās kvadrās