Raksturīgākais Gabēna sievietei09.09.2016

     

Gabēnas kustībās vērojams savdabīgs plastiskums, kas apvienojas ar laiskumu, viņai ir stingra miesas būve. Viņa reti steidzas.

Tērpos pamanāms konservatīvisms, reti seko modei, jo apģērbus izvēlās tādus, kas viņai piestāv, apvienojot to ar ērtumu. Apģērba toņi raksturo viņas nosvērtību, tie pārsvarā ir pelēkā, zilā, arī melnais ar balto krāsu savienojumā. Uzskata, ka pati prot gaumīgu ģērbties, kas atbilst patiesībai.

Rūpīgi pārdomā aksesuārus, viss vienmēr saskaņots. Cenšas ģērbties pēc noskaņojuma, parasti viņas stils pielīdzināms lietišķajam. Romantiskā noskaņojumā viņu ieraudzīsi kādā pārsteidzoši spilgtā, gluži sievišķīgā tērpā. Tavas acis priecēs pilnīga harmonija un sakoptība ap un pie viņas.

     

Pirmais solis

Gabēnu var uzskatīt par samērā vēso sievieti, kura it kā netieši raugās uz apkārtējiem. Tev liksies, ka tā ir nepieejama un samērā garlaicīga sieviete. Atrodoties viņas tuvumā, jau nākamajās minūtēs tavas domas mainīsies, jo viņa tevi piesaistīs ar savu mierīgo ārieni, kura it kā aicina: Saņemies, un uzrunā mani! Pati Gabēna retāk uzsāks sarunu.

    

Ja esi pieklājīgi ģērbies, vari droši viņai tuvoties, jo uzrunāta, viņa atsauksies. Īpašu vērību tavam apģērbam viņa nepievērsīs. Uzasinot drosmi, vari izdomāt kaut ko viņai palūgt. Tas varētu būt kāds saprātīgs jautājums. Vari mēģināt viņai uzticēt savu dvēseles stāvokli kontekstā ar to, kur atrodaties, piemēram, mani ļoti iepriecina tas….., un kā tev tas šķiet.

Gabēna pēc būtības ir labestīga sieviete, labprāt tevi uzklausīs, nepārtraucot stāstījumu. Ļoti iespējams, tādā veidā spēsi sarunāt arī nākamo tikšanos, uz kuru viņa, visticamāk, atnāks.

     

Otrais solis

Turpmāko iepazīšanās procesu prognozēt grūti, jo Gabēna savu laiku tāpat vien neiznieko. Pēc dažām tikšanās reizēm var sākt šaubīties, vai nepieciešams turpināt iepazīšanos. Turklāt raksturīgi loģiskā tipa sievietēm, arī Gabēna var apmulst, jūtot, ka tu neesi viņai vienaldzīgs. Jo tas, kas notiek viņas jūtu ķīmijā, nav loģiski izskaidrojams, kas viņu baida.. Protams, arī tu saprati, ka jau pirmās sirsnīgās sarunas laikā esi viņu paspējis ielaist savā sirdī, kad vakarā, guļot gultā, tev neviļus degunā iesitīsies viņas izsmalcinātās smaržas, ka jūti nepieciešamību viņu sajust sev blakus. Ja bruņosies ar pacietību, pēc kāda laika atkal ieraudzīsisavu sapņu sievieti. Pēkšņi, ejot savu ierasto taku, tavā ceļā parādīsies Gabēna, jo viņai piemīt tieksme parādīties tajās vietās, kuras apmeklē tu. Viņai grūti atzīties, ka par tevi ir domājusi un tāds ir viņas simpātiju izrādīšanas slēptais žests.

   

Trešais solis

Gabēna ir viena no tām sievietēm, kuras izskats ir mānīgs, ar savu vēso seju un attieksmi bieži slēpj savu jūtīgo un viegli ievainojamo dvēseli. Ja Gabēnai nav izdevies apprecēties agrā jaunībā, tad gadiem ritot, viņa iegūst negatīvu skatījumu par vīriešiem. Ja gadījies šķirties no nesaderīga vīra, tad, skepse kļūst vēl spēcīgāka – visi vīrieši par vienu kārti metami. Taču, būdama sieva, rīkojas viņasprāt pareizi. Gadiem ritot, uzkrāj saskarsmes pieredzi.

    

Ir ļoti saimnieciska, kārtīga, apzinīga, rūpējas par vīru, bērniem. Savu māju iekārto īpaši gaumīgi, ja arī vienkārši, tad viss ir pārdomāts, visur valda tīrība. Rūpes par ģimeni ir viņas prioritāte. Bieži ģimenē ir galvenā pelnītāja. Tādos gadījumos neaizmirsīs to vīram atgādināt.

Viņai nav nepieciešama sabiedrība, ir noslēgta, mājas cilvēks. Var saistīties ar partneri draudzības, bet ne mīlestības vadīta, jo draudzību un uzticēšanos vērtē augstāk nekā aklu mīlestību. Parasti ir uzticīga un pieprasa to no partnera.

     

Kur satikt Gabēna sievieti?

Viņas bieži dibina nelielas, bet savas firmas, jo nemīl burzmu un plašus kolektīvus. Visbiežāk satiekama valsts struktūrās, tirdzniecības centros, bankās, nelielu firmu vadītāju amatos. Mēdz būt arī grāmatvedības amatos, juristes, pasniedzējas. Pret kolēģiem izturas ieturēti, parasti nesatuvinās un draudzību nedibina. Bet nav pieskaitāma pie vienpatēm, kaut arī ir pašpietiekama.

     

Solis atpakaļ

Nesaderīgs partneris ilgi nespēs paciest Gabēnas pareizumu, kad visam jābūt tā un ne savādāk.Tevi tracinās arī Gabēnas klusēšana un bezemociju seja. Mājas pienākumus pildīs bez skaņas. Viņa ir no tām, kura pati spējīga atstāt nesaderīgu partneri. Katrā ziņā viņai nenāksies ilgi un gari skaidrot, ja tu pirmais izlemsi no viņas šķirties. Tādā gadījumā paslēp vispirms savus iekrātos līdzekļus vai dārglietas, ko nevēlies viņai atstāt. Viņa to visu labprātīgi neatdos un vēlēsies tevi atstāt likteņa varā.

     

Gabēna sieviete gultā

Gabēnai nepastāv tāds jēdziens, kā nepieklājīga uzvedība, nepieņemamas metodes, vai aizliegtas sarunu tēmas intīmajā komā. Viņa spējīga apmierināt visas tavas fantāzijas.

Pati retāk izrāda iniciatīvu seksā, vai vēlmi pēc tuvības. Reizēm rodas ieskats, ka tā iekritusi kaut kādā bedrē. Tu izšķied savas emocijas viņas pavedināšanā, taču ārēji viņa turpina saglabāt rēnu mieru.

Kaut arī tev šķitīs, ka Gabēna jau nobriedusi seksam, bet viņa pēc tavām pūlēm spējīga apģērbties, pateikties par masāžu un aiziet. Ja arī būsi ar viņu pazīstams jau, ilgāku laiku, katru nākamo reizi viss būs jāsāk it kā no sākuma. Ja tev kādreiz liksies, ka esi panācis viņas atraisītību seksā, tad kārtējo reizi esi kļūdījies, šī tipa sieviete spējīga regulēt savas emocijas. Viņa, piemēram, spējīga ilgi un metodiski veikt izģērbšanās procesu, pati bez kaisles, ignorējot tavus kaisles uzplūdus. Kad tev šķitīs, ka tūlīt šī sieviete neizturēs, kritīs tavos apkampienos, bet viņa mierīgi apgulsies uz muguras un aizvērs acis.

     

Kopdzīvei ieteicamie partneri

Saskanīgāka kopdzīve Gabēnai veidojas ar savas, ceturtās kvadras duālo – Haksliju, aktivatoru – Dostojevski, un trešās kvadras mirāžas – partneri Napoleonu. Novērots, ka ar pusduālo partneri no pirmās kvadras – Donkihotu Gabēnas ļoti reti saista savu dzīvi.

Taču pilnīgai harmonijai vēl jāuzzina viņas un tavs psihotips, kura nesaderības gadījuma, attiecības tomēr izirst.