Raksturīgākais Hakslija sievietei29.08.2016

     

Iepazīšanās ar viņu nekādas problēmas nesagādās, būdama ļoti komunikabla, dažkārt pat pirmā spēj uzrunāt partneri. Sarunu tēmas vienmēr viņai kā uz mēles stāv, bet savu īsto iepazīšanās iemeslu centīsies slēpt. Ļoti drīzā laikā jūsu sarunas raisīsies brīvi un liksies, ka esat pazīstami jau sen. Viņa īpašu interesi izrādīs par tavu personību, izglītību, darbu, it kā gluži nejauši centīsies noskaidrot pavisam privātas dabas jautājumus. Viņa prot arī klausīties, ko stāstīsi tu.

    

Pirmais solis

Ja iespējams par kādu sievieti izteikties, ka tā spēj ātrā laikā apburt un savaldzināt vīrieti, tad tā ir Hakslija. Savu pievilcību viņa lieliski apzinās un iemanās to pielietot. Ja vien savā ceļā sastapsi smaidīgu un pretimnākošu sievieti, kura labprāt ar tevi patērgās, tad zini – tā ir Hakslija.
Hakslija sieviete brīnišķīgi izprot, ka sabiedrībā valda uzskats par nevainojamo ārējo izskatu, tikai, viņai tas ne īpaši labi izdodas. Kaut gan samērā skrupulozi seko modei, dažkārt viņas izpratne krasi atšķiras no sabiedrībā eksistējošās. Dažbrīd tērpi ir pārāk avangardiski, dažbrīd ne visai gaumīgi saskaņotas tā detaļas. Dažbrīd kopskats liecina par to, ka viņa dodas uz karnevālu.
Bieži iemanās tērpus darināt pati, labprāt pieņemt tos dāvanās, vai aizņemas no draudzenēm. Var sakombinēt pēc faktūras neatbilstošas tā detaļas. Bieži nepiedomā par atbilstošiem apaviem.

    

Otrais solis

Lielu vērību vīrieša izvēlē pievērš tā ieņemamajam amatam un mēģinās uzzināt, kādas ir tavas perspektīvas nākotnē. Tiekoties vienmēr, sagaidīs ar brīnišķīgu smaidu, taču jābrīdina, ka šis smaids daudziem licis vilties, jo viņa prot smaidīt profesionālo stjuartes smaidu, kas veltīts daudziem. Salīdzinoši ar pārējām sociotipu sievietēm, Haksliju uzskata par vienu no līderēm dažādu draudzību, kontaktu vai vienkāršu paziņu ziņā. Tikai nedomā, ka tas viņai nepieciešams seksuālo kontaktu dēļ. Pazīšanos viņa meklē dažādu iemeslu dēļ, un katram viņas dzīvē ir atšķirīga loma. Savus draugus iemanās izmantot lietderīgi – vienam ir auto katram dzīves gadījumam, cits to aicina uz kafejnīcu, vēl kāds pieprot veikt dažādus remontdarbus dzīvoklī. Hakslijai ir svarīgi būt starp cilvēkiem, izklaidēties, baudīt dzīves priekus. Bieži tas ir par kavēkli nopietnu attiecību veidošanai un viņa ilgi spēj dzīvot bez sava īstā dvēseles mierinātājā. Taču krasi tavu draudzību nenoraidīs. Hakslijai nepieciešams, lai pēc iepazīšanās, partneris viņi prot aplidot un iekvēlināt.

    

Trešais solis

Bieži savu dzīvi saista ar vīrieti tādēļ, ka laiks tam pienācis un nepieciešamība spiež, jo viņai grūtības sagādā vienai rūpēties par budžetu, saimnieciskām lietām. Būtu tīkami, ja rūpes uzņemtos vīrs. Tas, kurš uzņemsies veikt šos sīkumiņus, garantēts attiecīgs novērtējums. Varbūt arī viņas uztverē to iespējams nosaukt par mīlestību. Viņai viegli izdodas būt pieglaimīgai, saukt tevi mīļvārdiņos, dažkārt nāksies dzirdēt pārmetumus, ka to mīli par maz.
Tev lietderīgi būtu ielāgot, ka Hakslija nepārtraukti atrodas jaunas dzīves meklējumos, meklē kaut ko jaunu, nebijušu. Viss notikušais jau ir vakardiena, un tas viņu vairāk neinteresē. Bieži viņa tiecas apgūt vairākas profesijas, taču var gadīties, ka arī tad nav spējīga samierināties un saprast, kas tai patīk tā pa īstam. Bieži pat dzīves nogalē viņa to nav spējīga saprast un pateikt.
Tev jārēķinās arī ar to, ka tavai sievai, laiku pa laikam, radīsies vēlēšanās pabūt vienai, lai sarunātos ar savu pasauli. Hakslijai nav nepieciešama pedantiski sakopta ģimenes ligzdiņa, tādā viņai ir par šauru un skumji. Viņa savu kārtību dēvē par māksliniecisku. Viņai reti izdodas iesākto novest līdz gala rezultātam, taču, ja to izdara kāds cits, saprot, ka tas viņai patīk.

    

Bez uztraukumiem dot viņai rīcības brīvību, jo viņa nav no tām sievietēm, kurai piemīt tieksme izmainīt vīru, iegūt mīļāko. Pat, ja arī viņai kādreiz gadās sagrēkot, tad spēj veikli iziet no šādas situācijas, vai arī tev starpgadījumu izstāstīs tik nevainojami un ticami, ka cits nekas neatliks, kā noticēt.

Kur satikt Hakslija sievieti?

 

    

Šī tipa sieviete ar grūtībām atrod savu pareizo vietu dzīvē, pastāvīgi atrodas jaunumu, sevis apliecināšanas meklējumos, bieži maina aizraušanos. Viņa sastopama gandrīz jebkurā profesijā, amatā. Bieži arī vadošos matos vai firmas priekšgalā.
Labi padodas ikvienas struktūras personāldaļā vai birojos kā administratorei. Spēj virtuozi sašķirot apmeklētājus, pasmaidot un uzzinot, kas katram nepieciešams. Iecienīta vieta – tūristu aģentūras, jo gan pašai patīk ceļot, gan ir kompetenta stāstīt par tūrisma maršrutiem. Žurnālistika un pedagoģija nav iedomājama bez Hakslijām.

    

 

Solis atpakaļ

Grūtības sagādās šķiršanās ar Haksliju, jo viņa pat domās nepieļauj, ka kādam ir apnikusi vai kādu novedusi līdz baltkvēlei. Viņa taču ir gribējusi tikai labu! Viņa uzskatīs, ka tu tikai pajokojies, un izmēģinās visus savus valdzināšanas talantus. Domās, ka esi noburts, vai kā citādi un vedīs bezgalīgi garas psiholoģiskas dabas sarunas, uz ko viņai ir talants. Taču tiklīdz būs panākusi savu, viss atkārtosies kā bijis agrāk. Viņa nespēj mainīties.
Tev atliks viņai demonstrēt, ka apnicis viņas labo dvēseli izmantot, ka tu pats esi neģēlis, jo tev jau sen ir cita. To gan viņa nespēs paciest un var gadīties, ka pati patrieksi tevi, pa logu izmetot tavu iedzīvi. Pēc šķiršanās piesargies būt viņai kaut kur ceļā, jo sagaidīsi, ka viņa metīsies tev ap kaklu un izkliegs, cik ļoti mīl tevi, ka nespēj dzīvot bez tevis. To viņa var izdarīt pat sava jauniegūtā vīrieša klātbūtnē.

    

Hakslija sieviete gultā

Hakslija kā mīļākā nav ieteicama, jo cita vieta viņai sievas lomā. Lai arī ilgi viņa ar tevi koķetē un savaldzina tevi, bet, kad lieta nonāk līdz gultai, viņa spējīga, vīrieti pilnīgi apbēdināt. Par seksu kā fizisko saskarsmes veidu viņai diezgan maza interese.
Gultā pavisam nevainīgi var tēlot, ka ir aizmigusi viskuriozākajā brīdi, vai arī pašā karstumā piecelties, paņemt ledus gabaliņu un tevi atvēsināt. Ja tu izrādīsi nepatiku, spējīga apģērbties un aiziet. Pēc mirkļa, spējīga atgriezties, raudāt un zvērēt tev bezgalīgu mīlestību, un tamlīdzīgi, bet no seksa, vienalga, izvairīsies.
Hakslijai piemīt vēl citas zīmīgas uzvedības manieres. Viņa tev centīsies stāstīt savus kuriozākos mīlas atgadījumus; ka, satikusies ar maniakiem, izvarotājiem, un kā no tiem veiksmīgi spējusi izvairīties. Bieži šādus stāstus viņa sacer pati, taču dažkārt tie var būt arī patiesu notikumu pārstāsts. Viens no izskaidrojumiem ir tāds, ka Hakslija sieviete, pateicoties viņas patoloģiskai komunikabilitātei, bieži nokļūt kutelīgās, pat neķītrās kompānijās, kurās mēdz būt dažādi cilvēki.

         

 Kopdzīvei saderīgākie partneri

Vienas no saderīgākām attiecībam veidojas ar savas – ceturtās kvadras duālo – Gabēnu, aktivatoru – Štirlicu, mazāk saderīgas, bet viegli attiecības veidojas ar trešās kvadras mirāžas partneri – Balzaku, un pirmās kvadras pusduālo – Dimā. Jāteic, ka šajā kultūras periodā Halslijas ļoti bieži savu dzīvi saista ar spoguļa atiecību partneri Dostojevski. Šajā tandēmā pāris samērā ātri saprot, ka no otra nesagaidīs to, ko nespēj pati. Trūkst papildinājuma. Šādās ģimenēs valda nepārtrauktie strīdi un sadzīve paliek nesakārtota.

      

Šī ir kādas Hakslijas atzīšanās

Man ir nepieciešams, lai tas būtu kā nozīmīgs notikums, kā svētki (tas ir vissvarīgākais). Jā, man ir nepieciešama iesildīšanās fāze (kas var ilgt pat stundu). Nesen atklāju, ka mani ļoti atbrīvo un noved tādā transa stāvoklī dziļāka elpošana dejā, kustībās, rotaļās ar partnera ķermeni – jā, to varētu raksturot kā kaķenes uzvedību.
Regulāri nepieciešams kaut kas jauns, kaut vai jauna veļa (tā man īpaši patīk), un arī spēles ar to, it īpaši izšuvumi, mežģīnes, kaut kādas interesantas aizdares. Ja veļa ir neērta, gadās – vai nu spiež, vai berž, jeb pa lielu, tad vispār nevilkšu. Uzvilkšu to tikai uz mazu brīsniņu, drīzāk tā stāvēs atvilktnē, kamēr izlidināšu to miskastē, jo vecais – nav vairs interesants.
Mani uzbudina arī vizuālie vai audiāli dzirdētais (tās var būt pat seksuālas pasakas, kuras stāsta partneris, arī mūzika, arī smaržas). Ak, jā… Un es nevaru skaidri pateikt – dari man tā un tā un man būs labi. Visam jānotiek kaut kā intuitīvi, uz sajūtām. Kopā ar partneri man rodas kaut kāda sajūta, ka jāveic kustības, bet partnerim jāsaprot, kā uz tām reaģēt.
Ak, jā – es seksa laikā izdodu skaņas – visvisādas, sākot no murrāšanas, līdz pat smiekliem un kliegšanai, tas arī tā intuitīvi, pat nevaru kontrolēt un zināt, kā būs šoreiz. Tikai tagad, jau pāri 40 esmu iemācījusies teikt nē, šitā negribu. Gribu tā, bet tas nācās ļoti grūti.