Raksturīgākais Napoleona tipa sievietei08.06.2016

     1-nap.jpg      2-nap.jpg
Iepazīšanās ar viņu grūtības nesagādās, šī sieviete pavisam nemanāmi pati spējīga uzsākt sarunu. Ikvienā sabiedrībā, kurā jutīs, ka tu atšķiries no pārējiem, prāta, fiziskā auguma un seksuālās pievilcības ziņā, atradīs vielu sarunām, lai tevi uzrunātu. No attāluma vilina partneri ar acu skatienu.

     3-nap.jpg    4-nap.jpg

Starp citām viņu ievērosi ar gaumīgo, ļoti sievišķīgo, ģērbšanās stilu, kas dažkārt atgādina pat čigānisko. Parasti izskatās jaunāaka par saviem gadiem. Apģērbu izvēlās, gan sekojot modes žurnāliem, gan vērojot, kā ģērbjas citas sievietes, taču neko nekopē. Atceras detaļas, kuras veiksmīgi kombinē. Viņas tērpi bieži izskatās dārgāki, nekā tie ir īstenībā. Krāsas izvēlas dzīvas, spilgtas, taču noteikti visam klāt būs pārdomāti, saskaņoti aksesuāri. Mīl dziļi dekoltētus, ķermeni atkailinošus tērpus. Šai sievietei ar viņai piemītošo eleganci gandrīz vienmēr izdodas ar saviem tērpiem izcelties un pārsteigt sabiedrību.

         5-nap.jpg    6-nap.jpg

Gadiem ejot, figūra nav no slaidākajām, taču tā, ar savu caururbjošo, ļoti dzīvo acu skatienu, dabas doto humora izjūtu, saglabā eleganci un atšķiras no pārējās masas. Mīl humoru un bieži ir jautra.

            8-nap.jpg

Pirmais solis

 Sarunā izturies vīrišķīgi, pilnīgi atmet par kaut ko žēloties, jo viņa necieš pelēcīgos, Dieva apdalītos, un vārgos vīriešus. Ja būsi izraisījis interesi, šķiroties pati piedāvās savu telefonu. Taču dažkārt pēc tam izlems, ka diezin vai tu būsi tas, ar kuru aizies uz satikšanos.

           10-nap.jpg

Pielūdzēju viņai parasti netrūkst, viņa tos nezaudē, bet ar laiku iedala citā draugu kategorijā. Var palikt draugos arī līdzjūtības vadīta.
Jaunībā savas pārliekās uzticēšanās un vientulības izmisumā, bieži savu dzīvi sasaista ar labu draugu, bet ne vīrieti, kurā patiesi iemīlējusies. Tāda kopdzīve ilgi neturpinās, viņa noteikti atradīs citu. Viņas morāles kodekss atļauj satikties arī ar precētu vīrieti, ja vien tas viņu pārsteidz ar savu gudrību.

      11-nap.jpg      12-nap.jpg

Otrais solis

 Kaut arī Napoleone ir stipras gribas un darbīga sieviete, taču noteikti vēlēsies uzklausīt tavus padomus. Ja padoms neatbildīs viņas kritērijiem, izdarīs tā, kā uzskata par labāku.

     13-nap.jpg     14-nap.jpg

Viņas mājoklis ir mājīgs, tīrs, iekārtots ar gaumi un izdomu. Dažkārt to pārsātina ar mēbelēm, taču draugiem patīk pie viņas ciemoties, jo viņa mīl rīkot viesu uzņemšanas, tās parasti ir pārdomātas, tur valda romantiska gaisotne.
Starp citu, viņa vairāk mīl draugus aicināt pie sevis, nekā iet ciemos pie viņiem. Prot labi gatavot, parūpēties, lai visi būtu apmierināti.

     15-nap.jpg      16-nap.jpg
Vīrs viņai parasti ir cieņas vērts objekts. Ja tas par tādu pārstāj būt, viņa laulību šķir, spējīga aiziet pat no komfortablas dzīves. Nav no tām sievietēm, kura laulībā meklē izdevīgumu, aprēķinu, jūtas viņai pirmajā vietā.

            18-nap.jpg

Trešais solis

 Napoleone nesteidzas ar likumīgu attiecību noformēšanu. Viņa ir sieviete, kura necietīs kategoriskus savas brīvības ierobežojumus, tādēļ cenšas saglabāt brīvības sajūtu. Brīvību viņa izprot diezgan plašā diapazonā – tā ir vēlme gūt jaunus piedzīvojumus, kas dažkārt to aizved tālu prom no ģimenes (īpaši nesaderīgā laulībā). Tā ir vēlme būt neatkarīgai. Napoleone svēti tic, ka blakus lielai mīlestībai, iespējama vieta vēl kādai mazākai.

           20-nap.jpg

Diezgan svarīga vieta viņas dzīvē ir bērniem, par kuriem viņa rūpējas ar lielu mīlestību un atbildības sajūtu, tiem pieaugot, kļūst uzticīga draudzene.
Diezgan dāsni, pat neapdomīgi un spontāni tērē finanses. Tev vienmēr nāksies uzklausīt, ka pirkums viņai bija nepieciešams. Domstarpību gadījumos dominē, un gandrīz vienmēr patiesība ir viņas pusē.

Solis atpakaļ

            22-nap.jpg

Ja tavas jūtas nav patiesas, nav ieteicams saistīt savu dzīvi ar Napoleoni, jo viņa vēlas mīlēt un tikt mīlēta. Saderīgā laulībā spējīga būt uzticīga un ziedoties ģimenei.
Varbūt jūti, ka viņas uzvedība dzen tevi izmisumā, ka tevi kaitina viņas pārāk piesātinātā sabiedriskā dzīve, kurā tu nesaskati neko sev labu dodošu, ka nespēj paciest viņas garastāvokļa maiņas, viņas virsvadību ģimenē, tad tev jau laikus jāietērpjas Napoleones revidenta Maksima lomā.
Tas nozīmē, ka jānosaka pilnīgi stingra un kategoriska disciplīna – atskaites par prombūtni no ģimenes, atskaites par tēriņiem, kā arī jāierobežo viņas sabiedriskā dzīve. Viņa to nepacietīs un pati piedāvās šķiršanos.

      23-nap.jpg      24-nap.jpg

Kur satikt Napoleona sievieti

Visur, kur nepieciešams cilvēciskais faktors. Viņa veiksmīgi virzās pa karjeras kāpnēm, labi jūtas visās apkalpojošās sfērās, tirdzniecībā, šovbiznesā, žurnālistikā, advokatūrā, un jebkur, kur sapratīgi nepieciešams virzīt cilvēkus, jo viņai piemīt talants citus iedvesmot, uzmundrināt darbam.

            26-nap.jpg

Napoleone seksā

Saderīgums ģimenē, viņas izpratnē cieši saistīts arī ar pilnīgu baudas gūšanu seksā, kas viņai dots ģenētiski. Viņas dzīves draugs, iespējams, no viņas sagaidīs kādas kaprīzes, šādos gadījumos nepalīdzēs ne ciešanas, ne šausmināšanās.
Viņa ir sieviete, kura tiešām seksu mīl, tas viņai nozīmē, izjust visu dzīves sniegto pilnību, droši var teikt, ka šī apskaužamā vēlme, atšķirībā no pārējām socioniskā tipa sievietēm, piemīt jau ģenētiski un izpaužas mūža garumā.

Napoleone mīl radīt romantisku atmosfēru – gaismas, puskrēslu, smaržojošas sveces, jaukas sarunas. Ja Tu būsi samulsis, vari droši paļauties viņas mākai un talantam, vadīt seksa spēli. Daba viņu (kā arī Žukova sievieti) radījusi kautrīgam partnerim, kuram dažkārt pietrūkst drosmes uzdrošināties uzsākt seksuālās rotaļas. Tikai atšķirībā no Žukovas, Napoleone seksa laikā neizsaka nekādas pavēles un nevirza procesu.

Kaut arī viņa Tev sākotnēji liksies valdonīga un situācijas noteicēja, intīmās tuvības laikā viņa sevi pilnīgi attaisnos ar maigumu, uzmanību, ķermeņa lokanība. Mīl oriģinālo seksu, nemīl mainīt pozas, bet to spējīga kompensēt ar bagāto izdomu un pieredzi seksā, kura viņai arī jau dabas, dota. Viņa ir no tām sievietēm, kurai svarīgs partnera apmierinājums, to panāks, pielietojot savu izdomu. Seksā viņa atbrīvojas pilnīgi, kulminācija Tev nepaies garām, nepamanīta, to pavadīs emocionāla reakcija. Šajā brīdī viņa gaidīs Tavu maigumu un vārdiskus apliecinājumus, ka viņa ir vislabākā.
Vientuļa būdama, spējīga izmantot arī gadījuma kontaktus, taču naudas dēļ savu ķermeni nepārdos.

      27-napo.jpg      28-nap.jpg

Kopdzīvei ieteicamie partneri

                                          

Tie ir viņas trešās kvadras duālais – Balzaks, aktivators Džeks, ar kuriem kopdzīve veidojas harmoniska un interesanta. Samērā pieņemamas Napoleonei ir mirāžas attiecības no 4.kvadras ar Gabēna vīrieti, kopdzīve būs interesanta, dažbrīd spraigu piedzīvojumu un emocionālu pārdzīvojumu, arī spriedzes pilna. Ar otrās kvadras pusduālo Jeseņinu attiecības veidojas draudzīgas un pat atbildīgas, tikai bieži Jeseņins nesniedz viņai pietiekošu seksuālo piepildījumu. Šī iemesla dēļ Napoleones laulība ar Jeseņinu ir samērā nestabila, bieži šādā tandēma kopdzīve tiek  šķirta.