Kas raksturīgs Žukova tipa sievietei06.06.2016

      zuk-1.jpg      zuk-2.jpg

Žukova jau pēc gaitas krasi atšķiras no citu tipu sievietēm, Viņas gaita ir enerģiska, pat soļojoša, izskats valdonīgs. Stingrs acu skats, tas līdzinās tīģerim, kad tas uzlūko laupījumu, skatās ļoti konkrēti, dzīvi žesti. Jaunībā figūra veidojas simetriski pareizi, gadiem ejot, tieksme pieņemties svarā.

     zuk-3.jpg      zuk-4.jpg

Atšķirīga arī pēc ģērbšanās stila, viņai ir laba gaumes izjūta, tādēļ ģērbjas gaumīgi un pietiekoši dārgi. Tērpa krāsas izvēlās spilgtas, piesātinātas, bet saskaņotas ar pārējām detaļām. Mīl tērpam pieskaņot atbilstošus aksesuārus, taču tie parasti ir cēlmetāli.

Viņa nav arī no tām, kuru varētu nosaukt par lēdiju, lai arī cik izsmalcinātas kurpes tai būtu kājās, viņas gaita atgādina komandoru.

     zuk-5.jpg      zuk-6.jpg

Pirmais solis

Iepazīšanās problēmas nesagādās, ja vien viņa tevi, kā savu medījumu, kaut kur būs pamanījusi. Pati atradīs jebkādu iemeslu, kaut vai raksies zem zemes, lai piekļūtu savam laupījumam. Viņu tirda nemiers – uzzināt, kāds tu esi.
Ja viņa tomēr nav tevi pamanījusi kāda cita, ne mazāk interesantāka laupījuma dēļ, tad izdomā kādu ticamu iemeslu, kā viņai tuvoties. Teiksim pavaicā: kāds šodien valūtas kurss?
To viņa, visticamāk, zinās un labprāt dalīsies pat savā pieredzē. Iespējams, tev būtu lietderīgi uzzināt, ka, sniedzot padomu, viņa viltīgi no tevis centīsies iegūt nepieciešamo informāciju, piemēram, kādēļ tev tieši šobrīd jāzina valūtas kurss. Vai tad tu gadījumā nodarbojies ar biznesu?

     zuk-7.jpg      zuk-8.jpg

Žukovas mērķis dzīvē, pareizā laikā, pareizā vietā iegūt viņai nepieciešamo informāciju, ar kuru vēlāk veiksmīgi manipulēt. Tas palīdz tai iegūt varu.
Lai Žukova spētu partnerim izpatikt, prot pielietot dažādus viltīgus paņēmienus, patēlot elegantu dāmu, uzvedoties izaicinoši. Tiklīdz būsi zaudējis piesardzību, kontroli pār tevi pārņems viņa.

           zuk-10.jpg

Otrais solis

Ja esi nonācis līdz otrajam randiņam, sarunā necenties dominēt, izrādi dzīvu interesi par viņu, seko līdz, ko esi viņai stāstījis, lai nesagrozītu faktus. Jo Tavu visniecīgāko domu nesakritību viņa uztvers kā vēršanos pret viņu, tad tu nokļūsi viņas emocionālā spiediena varā. Jebkādu domstarpību gadījumā, viņasprāt, vainīgs ir sarunu biedrs, turklāt viņa spējīga tevi sarunā arī pazemot. Žukova neprot koķetēt.

     zuk-11.jpg      zuk-12.jpg

Trešais solis

Ja esi sarunājis jau trešo randiņu, tas liecina, ka tevi piesaista šīs sievietes neparasti valdonīgā personība. Kopdzīvē Žukova spēj nodrošināt pārticību, viņa vienmēr prot laikā atrast pietiekoši labi apmaksātu darbu, veselīgi risina visas sadzīves problēmas. Par dzīvi nemēdz sūdzēties, bez kurnēšanas veic sievas pienākumus. Ja netiks galā pati, pratīs tev ierādīt vietu pienākumu sadalē, jeb pieņems mājkalpotāju.

           zuk-14.jpg

Kaut arī Žukova pieskaitāma pie sevišķi stipra rakstura sievietēm, tomēr vientulību pārdzīvo.
Ja tev gadījumā nepieciešamas darījumu laulības, tad šī tipa sieviete ir vislabākais variants. Nav greizsirdīga, pieradusi dzīvē sasniegt un paņemt to, ko vēlas, uzskata, ka laulātā neuzticība nespēs ietekmēt laulības līguma izdevīgumu.

     zuk-15.jpg      zuk-16.jpg

Solis atpakaļ

 Viņai svarīgs arī vīra ieņemamais statuss, ja tas spēj sasniegt mērķi un labi nopelnīt, dzīve ritēs bez liekiem ekscesiem. Spējīga atrast vīram piemērotu vietu, iekārtojot to darbā. Dzīvē mēģina iepazīties ar noderīgiem cilvēkiem, izdevīgumu meklējot, jo uzskata, ka dzīve viss pakārtots naudai un labklājībai. Vārds – mīlestība viņas uztverē ir grāmatās, dzīve tam viņas skatījumā maza nozīme. Galvenais, lai katrs zinātu savu vietu un lai katrs pildītu savu misiju.
Viņas mājās valda diezgan stingra kārtība, arī attiecībā uz disciplīnu, savus bērnus mīl un aizstāv, ir spējīga to dēļ upurēt sevi.
Naudas līdzekļi būs viņas pārziņā, bet kādu daļu iemanīsies no vīra noslēpt (visādiem neparedzētiem gadījumiem).

     zuk-17.jpg      zuk-18.jpg

Nesaderīgās attiecībās tāda sieviete var izrādīties kā armijas komandieris, taču uzskata, ja laulība ir noslēgta, šķiršanās nav pieļaujama. Bet dažkārt pati, saprāta vadīta, pamet laulāto.
Taču ja iniciatīvu vēlies uzņemties tu, ietērpies viņas konfliktiera Dostojevska lomā. Nepaceļot balsi, lasi viņai morāles notācijas gan pie brokastu galda, gan jebkurā situācijā. Pārmet izšķērdību, viņas vulgāro dabu.

      zuk-19.jpg      zuk-20.jpg

Kur satikt Žukova sievieti

 Žukova katrā gadījumā būs darba saistībās, pat gadījumos, ja viņas vīrs ir materiāli labi nodrošināts, jo mājsaimnieces loma nav viņas garā. Tieksme ātrā laikā ieņemt vadošus posteņus, būt situācijas noteicējai, jo parasti vēlas sasniegt karjeras kalngalus. Šobrīd bieži viņa ir biznesa vadībā, vietās, kur nepieciešams sagrābt varu rokās, būt situācijas noteicējai. Ar gūto slavu un peļņu nedalās. Ir vāja cilvēku pazinēja, taču spēcīga to talantu noteicēja, tādēļ spējīga pareizi sadalīt pienākumus. Pieprasa lielu darba atdevi un augtu kvalitāti. Tādēļ bieži ir valsts augsta amatpersona, visās valsts struktūrās, kuras atbildīgas par kontroli, kārtību, disciplīnu.

Kopdzīvei saderīgie vīrieši

Ir savs otrās kvadras duālais Jeseņina, kā arī aktivators – Hamleta tipa vīrietis. Bieži sastopamas laulības ar pirmās kvadras – Dimā tipa partneri. Dažkārt savu dzīvi saista ar trešās kvadras pusduālo – Balzaka tipa vīrieti.

 Žukova sieviete seksā

Šai sievietei sekss ir vienkārši nepieciešams, atšķirībā no citām socioniskā tipa sievietēm. Spējīga šim nolūkam bez kompleksiem noskatīt partneri, bet tikai tādu, kurā saskata seksuālo spēku. Nokļuvusi tavā dzīvoklī, nejutīs apmulsumu, sarunas vedīsies raiti. Centīsies radīt iespaidu, ka tavā dzīvoklī nepieciešams pārkārtojums, ko viņa varētu veikt. Bet tas tikai daļējas maskēšanās dēļ. Kaut gan viņa to spējīga arī izdarīt.
Vari būt drošs, gultā šī sieviete ir iniciators, kontakta uzsākšanai tai nav nepieciešama nedz romantika, nedz glāsti, viņa seksā uzvedas neatlaidīgi un agresīvi. Tu bieži sagaidīsi komandas nekusties, es pati! un tamlīdzīgā garā.
Ir viena no talantīgākām sievietēm, kura šajā procesā visu ceļu līdz virsotnei spējīga paveikt pati. Tev jārēķinās ar to, ka par tavu labsajūtu viņa domās vismazāk, tai svarīgs savs orgasms, kuram viņa tuvojas burtiski kā lauva. Uzskata, ka katram par savu baudu jāparūpējas pašam. Spējīga vienā tikšanās reizē baudīt vairākus dzimumaktus.

Kļūstot vecākai, Žukovai seksuālās tieksmes nepierimst, gluži otrādi, tā spējīga palikt vēl agresīvāka. Dažai pat sāk parādīties mazohistiskas tieksmes. Tieši Žukova, spējīga ievietot sludinājumu: bargā kundze meklē mīļāko, tad rēķinies ar pātagošanu!
Kļūstot vecāka, tā mērķtiecīgi meklē gados jaunāku, pērkamu vīrieti, kurš spējīgs apzināties par savām spējām seksā, starp tiem mēdz būt darba šoferi, masažisti, apsardzes darbinieki, turklāt viņai patīk apmācīt, gados jaunos seksa kārotājus.

Starp citu, tieši Žukovas visbiežāk nodarbojas ar intīmbiznesu. Viņa bieži ir bargā kundze ar pātadziņu.