Raksturīgākais Napoleona vīrietim16.11.2015

Sociālais pseidonīms – Virzītājs

Parasti sabiedrībā viņš ir pamanāms ar savu blīvo miesas būvi, vīrišķīgo pievilcīgumu un ar konkrētu, caururbjošo skatu. Sabiedrībā uzvedās pārliecinoši, pat cēli un karaliski. Visa viņa āriene liecina par to, ka viņš apzinās savu vērtību. Ja viņš uzskatīs tevi par simpātisku sievieti, tūlīt veltīs tev iedrošinošu skatienu, piemīlīgi pasmaidīs un iemanīsies pat izteikt kādu asprātīgu joku. Katrs, kam ir nācies sastapties ar Napoleonu, momentā ir sapratis, kurš šajā mājā ir saimnieks.

                      Nap_1.jpg       Naps_2.jpg

Piemīt talants labi izprast cilvēkus, sarunāties ar jebkuru, un bieži spēj uzturēt sarunas par daudzām tēmām. Ir vērienīgs, spēj pamanīt katru apkārt notiekošo sīkumu, cilvēks ar stipru gribu, apveltīts ar milzīgu enerģiju – tas viss ļauj viņam kontrolēt jebkuru situāciju.

Iecienījis nēsāt labas kvalitātes svīterus, arī kreklus, kā arī labi jūtas svinīgā uzvalkā. Viņa ārējais izskats vienmēr liecina par pedantiskumu, piedomā, lai apģērbā tiktu saskaņotas krāsas, piemēram, lai kaklasaite noteikti būtu saskaņota ar uzvalku un kreklu. Napoleonu vienmēr sastapsi modernu matu griezumu, savlaicīgi nogrieztiem, smaržojošu pēc viegla parfīma.

                    Naps_3.jpg      Naps_4.jpg

Sliktā īpašība nepastāvība

Tavam jaunajam draugam ir arī klupšanas akmens – tas ir dokumentu kārtošana, pavēļu, līgumu sastādīšana un izprašana, norēķini. Centies nepārbaudīt viņa pacietības mēru šajos jautājumos, neliec viņam lasīt jauniegādāto elektronisko preču instrukcijas – televizora, datora, veļas mazgājamās mašīnas un citus, bet izdari bez kurnēšanas to pati. Šīs nav viņa stiprais lauks.

                      Naps_6.jpg

Pirmais etaps – uz priekšu

Jebkurā kompānijā paiet garām Napoleonam nav iespējams, jo viņš noteikti ir pamanāms. Arī viņa izteicieni daudzām sievietēm sagroza prātu. Viņš spējīgs mest nevainīgu izaicinājumu, kas reizēm robežojas pat ar viltīgu spēli. Tavs uzdevums – nepārprast viņu, bet pareizi novērtēt viņa tev pavirši veltīto skatu. Pacenties viņam atbildēt.

Taču tev viņa joki jāuztver veselīgi, bez nosodījuma, apmulsuma. Taviem komentāriem jābūt neaizskarošiem, pilnīgi neitrāliem. Tev der zināt, ka Napoleons ciena gudras, bet arī kritiski noskaņotas, brīvas no aizspriedumiem sievietes. Tādu viņš noteikti ievēros. Napoleonam nav nepieciešama lieka, nevajadzīga slavināšana, jo savu vērtību viņš pats zina.

                            Naps_8.jpg

Otrais etaps – uz priekšu!

Vēl viena no Napoleona vājām iezīmēm ir tā, ka viņš nespēj zibenīgā ātrumā kaut ko prātā saskaitīt. Tādēļ būs bezgala pateicīgs tādai sievietei, kura noņems rūpes viņam par šādu uzdevumu.

                        Naps_9.jpg      Naps_10.jpg

Ja vēlies iegūt Napoleona simpātijas, pasaki viņam šādu frāzi:
Nepārdzīvo, mēs visu paspēsim un ar visu tiksim galā!
Mums nekur nav jāsteidzas, atmetam formalitātes!

Mazāk skaidro, bet vairāk praktiski palīdzi dažādu dokumentu noformēšanā, ielāgo, lai instrukciju lasīšana lai ir tavā kompetencē, turklāt viņa kļūdas pacenties labot, klusējot, iekams viņš pats tās vēl man pamanījis.

Radi viņā pārliecību par nākotni, par mērķa skaidrību, un izsaki saprātīgas prognozes. Tieši tādu rīcību Napoleons pamanīs, pats kļūstot optimistiskāks.

                            Naps_11.jpg       Naps_12.jpg

Trešais etaps – uz priekšu!
Nosaku turpmāko virzību!

Ir brīži, kad Napoleons nespēj izšķirties kā rīkoties un kad uzsākt darbību. To tu veiksmīgi panāksi, ja sniegsi viņam labi pārdomātu un pamatīgi pamatotu biznesa plānu. Pacenties viņam izskaidrot, ka lai darbs nestu atdevi, tad tā ir jārīkojas. Kā panākt pievienoto vērtību ar minimālu spēka un laika patēriņu. Pie kam taviem priekšlikumiem jābūt konkrētiem un mērķtiecīgiem.

Viņu ietekmējošie atslēgas vārdi:
Pamēģināsim kopā to izdarīt!
Tas mums neprasīs lielu piepūli!
Un tēriņi arī nebūs iespaidi!
Tu taču saproti, ka mēs kopā varam tikai vinnēt!

                                       Napoleons_13.jpg    Naps_14.jpg

Solis atpakaļ! 
Mēs diemžēl nesam radīti viens otram!

Ja tu nebūsi Napoleonam piemērotā sieviete, tevi kaitinās viņa izcelšanās sabiedrībā, raušanās uz priekšu. Un ja viņa pārāk nekonkrētā domāšana tev sāk šķist ciniska pat pārāk uzbāzīga, tad tev laikus jāsāk domāt kā bez liela trokšņa attālināties no viņa. Uzvedies tā, lai pats Napoleons vēlētos šķirties no tevis. To visefektīvāk panāksi, ja uz laiku pieņemsi viņa konfliktieres Robespjēres masku.

Uzsāc ļoti sīki un skrupulozi viņam apskaidrot katru lēmumu, un pieprasi to no viņa. Neaizmirsti pamācīt, ka ikvienu priekšlikumu nepieciešams pamatot.

Sniedz viņam sīku un pamatīgu sarakstu kas viņam jāiemācās, ar ko jātiek pašam galā, kas jāiegādājas un kādi likumi jāizstudē pirms tam, lai jūs abi kopā uzsāktu vest saimniecību, vai kopēju biznesu. Tik pat pamatīgi sastādi laulības līguma uzmetumu, un, nepiekāpīgi pieprasi, lai viņš tajā ienes savus priekšlikumus.Pašā noslēgumā piemetini, ka tu pati sāc šaubīties par savām jūtām pret viņu, un ka tu nekādā veidā nespēj tās izmērīt un izskaitļot, cik viņas ir stipras. Pie kam izsaki to tādā īpaši īgnā balsī, lai viņš sajūt tavas patiesās šaubas, pat nepatiku pret tevi.

Pēc šādiem vārdiem Napoleons patiesi būs satriekts, un pats piekritīs apturēt jūsu kopējos plānus, izjūtot vilšanos, attālināsies.

                             Napoleons.jpg        napoleons.jpg

Napoleona saderīgākā partnere ir Balzaka – duālās attiecības un Džeka – aktivācijas attiecības. Mmirāžas attiecību partneris ir no 4. kvadras – Gabēns. Tās var uzskatīt par samērā veiksmīgām attiecībām, sabiedrībā bieži izplatītas. Raksturojas ar lielu noturību, jo abi ir sensorie. Napoleona pusduālās attiecības ar Jeseņinu no 2. kvadras, kaut arī ir izplatītas, bet neraksturojas ar lielu noturību – jo abi ir ētiskie (sievišķie tipi). Visbiežāk attiecības pārtrauc Napoleons, kā iemeslu minot nesaskaņas intīmajā jomā.

                                     Naps_16.jpg        napoleons_17.jpg