Komunikatoru klubs20.06.2020

Kluba devīze:  Skaidrība sirdī, skaidrība prātā!


       
Viegli komunicējas.                                  Parasti ir sabiedrības uzlādētāji un smīdinātāji, nekautrējas to darīt.

Komunikatoru klubā: apvienoti tipi, kuriem spēcīga Emocija (E) un Loģika (L), vājās funkcijas Griba (W) un Fizika (P).

Viskomunikablākais klubs. Radoši, oriģināli domājoši cilvēki. Apveltīti ar humanitāro, gan zinātnisko domāšanu. Piemīt savdabīgs domāšanas veids, runā spilgtos tēlos, sarunas ar viņiem sagādā patīkamus mirkļus. Mierīgā situācijā brīvi izsaka savas domas, taču lielākā auditorijā viņiem trūkst nepieciešamās harizmas un ticības sev, tādēļ teicami oratori ir tikai mazos kolektīvos.

Viņu vidū sastopami talantīgi rakstnieki psihologi, daļa atrod sevi kultūras jomā. Nereti viņu vidū sastopami neparasti radošie darbinieki, kuri raksta zinātniskus darbus. Šie darbi parasti nav sausi aprakstīti, bet tajos ietverts viņu mākslinieciskais stils, kurš emocionāli uzrunā lasītāju.


Maksims Galkins patiesi pieder šim klubam: Džeks – Buharins. 

(P;W vājais aspekts) Grūtības sagādā prognozēt un plānot praktiskos darbus, un izprast veidu, kā tos labāk un ātrāk paveikt. Faktiski viņi pieskaitāmi pie cilvēkiem ar romantisku noskaņojumu. Bieži iegrimst pārdomās un sapņos.

Mazizturīgi miesā un nav fiziski izturīgi. Materiālo lietu pasaulē nav par sevi pārliecināti. Viņiem nepieciešams partneris, kurš dalās ar viņiem atbildībā un uzņemas veikt praktiskos darbus. Tam pretī viņi neordinārā veidā cenšas partneri ieinteresēt doties sabiedrībā.