Seriāls – Maldināšana16.01.2019

                   
Iļja – Džeks                                Maša – Napoleone              Irina – Igo

Iļja vēl nebija nobriedis precībām, kad neilgu laiku pazīstamā Irina viņam paziņo, ka ir mātes cerībās. Kā godprātīgs vīrietis, viņš izlemj apprecēt, kaut arī simpātisko, bet neiemīlēto Irinu.

Iļja un Maša mīl viens otru, taču Iļja spiests apprecēt Irinu.  Maša, zaudējusi cerības iegūt mīlamu vīrieti, aprecas ar nemīlamu vīru, kurš pēc vairākiem kopdzīves gadiem mirst. Mašai piedzimst divas meitas – Olga un Oļesja.

            
Olga – Dimā                                                          Irina dzemdē dēlu Antonu – Donkihotu

Abas sāncenses Maša un Irina dzīvo tuvumā un viena otru ienīst, kaut arī viņu bērni – Olga un Antons ir sirsnīgi draugi no bērnības.

Studiju laiks viņus izšķir. Pēc vairākiem gadiem, jau pieauguši,   Olga ar Antonu atkal nejauši satiekas un, abi saprot, ka mīl viens otru daudz vairāk, kā jauni būdami.

       
Olga un Antons                Antona bioloģiskais tēvs sociotips – Igo, Irinas mīļākais 

Antona māte Irīna un Olgas māte Maša dara visu iespējamo, lai izjauktu abiem precības. Bet katrai ir savi iemesli par to. Jo pirmkārt viņi ir brālis un māsa – bet to,  ka Antons nav Iļja dēls, zina tikai Irina. Savukārt Maša apzinās, ka Olga ir Iļja meita, tādēļ precības ar brāli jābremzē, bet patiesību izstāstīt nespēj. Starp abām sievietēm naids pieaug, Irina kaļ plānus, un pat mēģina nogalināt Mašu.

Filmas režisors nolēmis patiesību atklāt noslēdzošajā sērijā, paturot intrigu pirmajās trijās sērijas. Notiek bargi un pārsteidzoši atklājumi. Tie aizrauj skatītāju.


                    Irina – Igo

Izrādās, ka Iļja visus 30 gadus slēpj to, ka satiekas ar jaunības mīlestību Mašu, tikai dēla dēļ nav Irinu pametis. Kāda strīda laikā Iļja sieva Irina atklāj, ka dēls nav viņa, bet jaunībā satikta ierēdņa dēls, kurš ieņem augstu amatu pagastā. Iļja uzzina, ka viņa mīļotajai Mašai pirmā meita Olga ir no viņa.
Iļja, pēc 30 gadu kopdzīves, pamet Irinu un atgriežas pie Mašas, kuru viņa ir gaidījusi 30 gadus. Arī Olga ar Antonu var precēties, jo tiek noskaidrots, ka abi nav asins radinieki.


Iļja ar Mašu paliek kopā

Socionikas komentārs

Antons – Dmitrijs Beļakins gan dzīvē, gan filmā atveido Donkihotu. Viņa mīļotā Olga – Anastasija Paņina – filmā ir domāta kā Dimā. Arī dzīvē viņa ir Dimā tips. Tātad 1. kvadras duālais pāris.

Antona attiecības ar māti Irinu ir siltas un pat mīļas, viņš spēj daudz ko mātei piedot. Tas izskaidrojams, ka starp abiem ir komfortablas attiecības, jo Igo ar Donkihotu vieno 1. kvadras aktivācijas attiecības.
Maša Kuzņecova – Inna Mirošņičenko – gan dzīvē, gan filmā ir Napoleones tips. Viņas mūža mīlestība – Iļja – Artūrs Vaha – Džeks. Viņus vieno 3. kvadras aktivācijas attiecības.

Iļja sieva – Irina – Alla Masļenkova – Igo tips. Starp viņiem ir Superego attiecības, dzīve arī pierādīja, ka starp viņiem regulāri notika skandāli, Iļja daudz laika pavadīja ārpus mājas. Pirms šķiršanās Iļja arī pasaka –  dzīvoju, bet mocījos ar tevi. Tikai dēla Artūra dēļ no tevis neaizgāju. Izrādījās, ka tie bija salti meli.  

Arī reālā dzīvē Džeki bieži saista savu dzīvi ar Igo un, tikpat bieži šķiras. Citas lomas mazāk nozīmīgas, kaut arī pietiekoši aizraujošas.