Raksturīgākais Džeka vīrietim03.12.2015

Sociālais pseidonīms – Eksperimentētājs

Vienmēr smaidošais Džeks ir cilvēks, kurš nespēj būt rimts, bet vienmēr atrodas nepārtrauktā kustībā, bieži pat steigā. Iepazīšanās un sasveicināšanās notiek it kā, starp citu, kad viņš pat nepaspēj paskatīties partnerei acīs. Dažkārt ātrumā pamanīsi vien viņa paviršo apģērbu un uz priekšu izvērsto degunu, dažkārt arī atkarenās ausis.                                                            Dzeks_16_3.jpg     Dzeks_16.jpg

Uzsākot sarunu, pamanīsi, ka viņa skatiens nav tiešs, bet izkliedēts uz visām pusēm, pārlaižot skatu uz sienām, griestiem. Lai tev neuztrauc viņa tieksme neskatīties partnerei acīs, jo viņš tikai retumis uzmetīs tev nenozīmīgu skatienu. Tas viņam ieprogrammēts raksturā, kas liecina par nespēju koncentrēt domas uz attiecībām. Uz ko tad? Uz darbu, protams. Džeks ir darbīgs cilvēks. Ja darbs viņam ir tīkams, tam ziedo pat savu brīvo laiku.

Tev būtu noderīgi uzzināt, ka Džeks nav izsmalcināts sarunu biedrs. Ātrumā arī sievietei spējīgs izteikt kaut ko nekorektu, divdomīgu un situācijā neiederīgu. Galvenais, ka viņš pats to nejūt un neapzinās. Piemēram: Es nesaprotu, ko tu man vēlies pateikt! Vispirms paskaidro, kādēļ mums jārīkojas tieši tā, bet ne citādi! Man šķiet, ka tu pati nezini, ko vēlies. Noformulē savu domu savādāk, konkrētāk!

Ja tu nesi viņa saderīgā partnere, tad tev diezin vai izdosies ar viņu atrast kopēju valodu.

Džeks nepievērš uzmanību savam veselības stāvoklim, viņam nav svarīgi ievērot pareizos ēšanas standartus un pat režīmus. Taču tev var uzsākt skaidrot, kā pareizi ēst, kas uzturā ir veselīgs, bet kas kaitē organismam.

                    Dzeks_1.jpg      Dzeks_2.jpg

Džeks savu prātu nenodarbina ar to, kāds viņš izskatās citu acīs. Vientuļš Džeks faktiski ir kā klaidonis arī izskata ziņā. Pat ja viņš labi nopelna, savu naudu negulda imidža veidošanai. Tas viņu neinteresē, jo faktiski no tā viņš neko nesaprot. Viņam apgrūtinoši (ja tas nepieciešams) nēsāt uzvalkus, kaklasaites, kuru viņš neiemācās pareizi sasiet. Viņam piemīt brīvais ģērbšanās stils. Ja izvēlas žaketes, tās bieži ir rūtainu rakstu un zaļgani dzeltenos toņos. Viņam gandrīz vienīgajam piemīt tieksme zem krekla apsiet lakatiņu, lai tas būtu redzams. Apavus izvēlas stabilus, praktiskus, ar biezām zolēm. Vientuļam Džekam var novērot, ka apavu nēsāšanas termiņš ir iztecējis un zoles nodilušas, nošķiebtas uz vienu sānu. Atšķirībā no citiem intuītiem, Džeks regulāri apgriež matus. Ja sastapis saderīgu sievieti, viegli un pat samērā ātros tempos ļaujas sava imidža sakārtošanai.

                    Dzeks_3.jpg       Dzeks_4.jpg

Negatīvais Džeka raksturā – aprobežotība savstarpējo attiecību veidošanā un izprašanā, nespēja noregulēt konflikta situācijas un nespēja vārdiski atzīties mīlestībā.

 Pirmais etaps – solis uz priekšu!

Džeks ir mūžīgais optimists, jautrs, smaidīgs, kurš ir kompānijas cilvēks, bieži pat kompānijas dvēsele. Viņa smieklus izdzirdēsi jau pa gabalu. Ar smaidu viņš slēpj neveiklas situācijas saskarsmē. Prot izklaidēt cilvēkus, stāsta anekdotes, piedzīvojumus no dzīves, kurus dažkārt nedaudz „izpušķo”, dzied, dejo, spēlē akordeonu. Šādā veidā viņš izveido labvēlīgu fonu saskarsmei. Dažkārt viņa joki kādu aizvaino, jo mēdz jokot arī samērā neapdomīgi.

                          Dzeks_6.jpg

Pacenties izteikt viņam kaut ko, kas viņu aizkustina:
Sen tā neesmu atpūtusies un izpriecājusies kā ar tevi!
Tev taču ir tik interesanta biogrāfija!
Pastāsti vēl kādu kuriozu no savas dzīves!

                             Dzeks_8.jpg

Ja esi tā sieviete, kura nav noslēgusies tikai četrās sienās un labprāt tiecies ar draugiem, paplašinot paziņu loku  un tevi neaizskar Džeka joki, bet vari jūsmot kopā ar viņu, ja spēj kuriozos gadījumos izglābt viņu no briestošām nepatikšanām, tad tev ir lielas cerības iekarot Džeka sirdi. Jeb esi tā, kura spēj korekti aizrādīt Džekam, ja viņš sāk ar savu jautrību pārsniegt pieklājības normu robežas.

                        Dzeks_9.jpg       Naglis.jpg
Otrais etaps – uz priekšu!

Džeks cer satikt taktisku sievieti, kura korekti spētu novērst situācijas, kur pārmērīga tiešuma dēļ iekuļas nepatikšanās. Tāpat viņam nepieciešama sieviete, kura atvieglotu viņa dzīvi sīku sadzīves jautājumu kārtošanā. Tāda, kura rūpētos par pavardu, sekotu viņa veselībai, tam, lai viņš savlaicīgi paēstu, lai veiksmīgi izvēlētos atbilstošu apģērbu. Galvenais, lai ikviens aizrādījums netiktu izteikts visu vārdā, paaugstinātā balss tonī un ne sabiedriskā vietā, bet vienatnē.

Centies to visu darīt bez steigas un pārmetumiem, bet izsaki tieši un konkrēti. Vari nebaidīties būt tāda, kāda tu esi, un droši ņem iniciatīvu savās rokās. Džeks nepretosies, bet gaida tiešas un konkrētas atbildes, bez izpušķotiem aizrādījumiem. Jūtās vari atzīties tieši, viņam nekad neapniks to klausīties. Tikai negaidi, ka viņš tev katru rītu atzīsies, ka mīl tevi. To viņš var izdarīt reizi mūžā un arī savādāk, kā citi. Vienmēr uzklausīs tavas domas savstarpējo attiecību jautājumos, jo viņš nevēlas būt sliktāks par citiem. Korekti aizrādi, ka iepriekšējā draugu kompānijā viņš pārāk nekorekti kādai dāmai uzbruka par viņas slikto frizūra (kaut gan pats savu nemana).

                      Dzeks_11.jpg       Dzeks_12.jpg

Trešais etaps – uz priekšu!

Džeks viegli pakļaujas melnās sensorās funkcijas ietekmei (savas kvadras Napoleones un Draizeres). Viņam nav nepieciešams sīki un gari skaidrot, visu saprot ātri. Viņu pat var aiz rokas paņemt un gandrīz bez vārdiem aizvest uz veikalu, lai mainītu viņa imidžu. Radi viņam drošības sajūtu! Sev blakus viņš vēlas just drošu, par sevi pārliecinātu sievieti, kura zina, ko vēlas. Pati tu nedrīksti šaubīties!

                             Dzeks_20.jpg

Atslēgas vārdi viņa uzmundrināšanai:
Es vēlos, lai mēs nekad nešķirtos!
Ar tevi es tik labi jūtos!
Līdz šim man nav laimējies sastapt tik interesantu vīrieti!

                       Dzeks_13.jpg      Dzeks_14.jpg
Solis atpakaļ

Džeku būs grūti saprast un paciest sievietēm ārpus viņa 3. kvadras. Savas vīrišķības un regulārā smaida dēl, viņš patīk daudzām. Ja jūti, ka Džeks nespēj atradināties no vientuļnieka paradumiem, ja viņš lielāko daļu laika aizpilda ar pienākumiem un pasākumiem ārpus mājas, pilnīgi neinteresējas par ģimeni un tavu labsajūtu, tad tev laiks domāt par atkāpšanos. Turklāt Džekam bieži izdodas arī nenakšņot mājās. Īpaši, ja pati jūti, ka viss, ko viņš dara, tevi traumē un tracina, jo ir iemanījies tev izteikt regulārus pārmetumus.

Tev atliek uzlikt viņa konfliktieres Dimā masku. Izliecies, ka tu pilnīgi neizproti nevienu viņa iebildumu, kurus viņš raida tavā virzienā. Sagrozi kopīgi apspriestos plānus un izsaki viedokli, ka mainīt dienas kārtību ir pilnīgi normāli. Mīļi un muļķīgi smaidi brīžos, kad viņš tev kaut ko aizrāda. Šī taktika tev jāiztur līdz šķiršanās brīdim, taču tev jāsaprot, ka atgriezeniska procesa ar viņu tev nebūs.

Izsaki viņam pārmetumus, ka tik saspringtā dzīves ritmā tu nespēj dzīvot. Ka tev blakus vajadzīgs tāds vīrietis, kurš ir ar tevi kopā mājās un dažkārt arī sabiedrībā. Ka tev vajag par kādu rūpēties, darīt viņam kaut ko patīkamu, gatavot garšīgus ēdienus. Saki, ka tu esi izpratusi viņa mietpilsonisko dzīvesveidu un dīvaino izpratni par ģimeni, un ka tas krasi atšķiras no  tavējās.

                     Dzeks_17.jpg

Centies izteikt kaut ko tādu, lai viņu tik ļoti neaizvainotu. Saki, ka tu novēli viņam sastapt īsto sievieti. Bet tu ar saviem pīrādziņiem un sapņiem par sešiem bērniem ģimenē esi viņu nogurdinājusi. Ka tieši tas liek viņam uzturēties ārpus mājas. Saki, ka pēc tavām domām, īsts tēvs un ģimenes galva ir tas, kurš stāv klāt sievai slimības gultā un bērna dzemdībās. Ir vienmēr kopā ar viņu grūtos brīžos, rūpējas par bērniem. Bet tu esi sapratusi, ka tas viss viņu pat kaitina. Turklāt saki, ka tavas prasības kaitē viņa biznesa izaugsmei un hobijiem, kuri nav tavējie.

                                                        

Pēc šādas „lekcijas” Džeks, kurš samērā ātri spējīgs uz visu reaģēt, būs aptvēris, ka ar šo sievieti viņam nav pa ceļam. Viņš jutīsies patiesi sabijies, jo sapratīs, ka tavas vēlmes nespēj apmierināt.

Džekam grūti šķiršanās vārdus izteikt pirmajam, visticamāk pēc pāris dienu nozušanas un klusēšanas viņš tev atsūtīs īsziņu, ka jūsu attiecības ir noslēgušās.

Vissaderīgākā Džeka partnere ir aktivatore Napoleone un duālā Draizere. Mirāžas attiecības Džekam ir ar 2. kvadras Maksimu un nav izplatītas. Bet pusduālās attiecības ar 4. kvadras Dostojevska sievieti, kuras ir biežāk izplatītas nekā duālās un aktivācijas. Interesanti nācies vērot, ka Džeka vīrietis ļoti bieži savu dzīvi saista ar Igo sievieti, kas ir super ego attiecības, kuras ģimenes dzīvei netiek rekomendētas. Bet jau pēc gadiem 4 līdz 8 kopdzīve tiek šķirta. Igo var viegli sajaukt ar Napoleoni.