Raksturīgākais Gabēna vīrietim23.01.2016

Sociālais pseidonīms – Amatnieks

Gabēns ir nopietns, nosvērts, un samērā neatvērts vīrietis, kurš rada par sevi vīrišķīga un savaldīga cilvēka ieskatu. Jaunībā paslaiks, bet ar gadiem miesas būve kļūst masīva, kaut arī dažkārt ir maza auguma. Ir par sevi pārliecināts, ar smalku estētisko gaumi, priekšroku dodot ērtiem, estētiskiem un neuzkrītošiem apģērbiem. Tie visbiežāk ir vienā tonī – tumši pelēki, zili vai brūni. Iecienījis nēsāt uzvalkus, kaklasaiti, bet ārpus darba svīterus, džinsas. Apģērbu iegādājas kvalitatīvu. Vienmēr seko ārienei un viņa apģērbs nekad neizskatās saburzīts, vai nesvaigs.

                           gab_2.jpg
Bez nopietna nolūka Gabēns sarunas neuzsāks. Lai tas tevi neizbrīna, ka pat tad, kad uzrunāsi viņu, viņš it kā nelabprāt tev uzmetīs paviršu skatu un novērsīsies. Taču tiklīdz tu kaut ko samērā konkrētu pajautāsi, viņš lēnēm, pamatoti un labprātīgi atbildēs.
Gabēns ir praktiķis, viss, ko veic viņa rokas, ir augstā līmenī, sociālais pseidonīms to pasvītro. Taču viņš dara tikai to, ko uzskata par pareizu, kas nes kādu konkrētu labumu. Viņš noteikti nedara neko lieku, jo taupa savu enerģiju. Ir viens no laiskākiem intravertiem tipiem. Taču gan viņš pats, gan viņa apkārtne vienmēr būs pedantiskā kārtībā. Zina, kā ekonomēt gan laiku, gan spēku, īsā laikā izdarīs to, ko citi vilks stundām ilgi.

                        gab_3.jpg     gab_4.jpg
Viņš lieliski zina, kā noteikt preces vērtību, atbilstoši cenai un preces kvalitātei, bet tikpat labi viņš vienmēr zina, cik daudz darba būs jāpieliek, lai nopelnītu vajadzīgo naudu tās iegādei. Gabēns dzīvo pēc pārdomāta taupības principa, necenšoties pēc iespējas vairāk nopelnīt, bet līdz minimumam samazinot savas vajadzības. Visideālākais ko viņš vēlētos, lai darbi darītos paši, bez spēka piepūles.
Gabēns ir vienpatnis, kurš mīl mierīgu, norobežotu no pērējiem cilvēkiem dzīvi, kur mazāk trokšņu, kņadas, nemierīgas rosīšanās. Bieži viņš kontaktējas tika ar saviem ģimenes locekļiem, dažkārt pat izslēdzot radus.

                            gab_6.jpg
Viņš ir ļoti vērīgs, pamana dažādus sadzīviskus sīkumus, kritiski vērtē nekārtību telpā, arī cilvēku uzvedībā, bet aizrādīt nepūlas. Viņam piemīt savdabīgs, diezgan ironisks humors, bet reti to demonstrē. Sabiedrībā visbiežāk ir vērotājs.

Gabēna negatīvā rakstura iezīme – pārmērīga sevis pārvērtēšana. Tas nozīmē, ka Gabēns sevī nesaskata nekādus trūkumus, katrā ziņā viņš pats tos neatzīst. Ja citi uz tādiem norāda, viņš uzskata, ka aizrādījums ir nepareizs.

                         gab_7.jpg      gab_8.jpg
Pirmais etaps – uz priekšu!
Gabēnu sabiedrībā ieraudzīt tev būs grūti, jo reti viņu pamanīsi kādās publiskās pulcēšanās vietās. Tas var notikt vienīgi gadījumos, ja kāds tuvs paziņa viņu tur ir aizvilcis. Tādēļ viņu nāksies meklēt bankās, valsts iestādēs, lielās firmās kā vadošus darbiniekus, vai kā mazo privātfirmu īpašniekus. Retumus viņu ieraudzīsi radu tikšanās vietās, kā kāzās u.c. Ja tu pamanīsi eleganti ģērbtu vīrieti, kurš ieņēmis vienu no ērtākiem stūrīšiem telpā, lēnītēm baudot kādu labas kvalitātes vīnu vai konjaku, tad vari griezt stūri viņa virzienā un lēnām tuvoties. Viņš varētu arī iegriezties prestižās kafejnīcās un mierīgā nodabā, kaifot ar konjaka glāzi rokās, dažkārt pilnīgi viens. Ja klusi apsēdīsies viņam pretī, viņš, visticamāk, neuzsāks runāt. Iepriekš pārdomā viņam pavēstīt kaut kādu aizraujošu informāciju, tas viņu uzreiz piesaistīs.

Ja Gabēnam kaut kas nepatiks tavā runā vai uzvedībā, viņš bez liekas ceremonijas tev to pateiks. Turklāt viņa balss skanēs, kā caur metāla cauruli izlaista un tu sapratīsi, ka nevajag gaidīt, lai viņš sakāmo atkārto.

                            gab_9.jpg      gab_10.jpg
Taču, ja pamanīs, ka esi ļoti interesanta sarunu biedrene un proti klausīties arī viņu, viņš atradīs kādu īpaši interesantu sakāmo, ar ko tevi pārsteigt. Ja arī viņš sāks stāstīt kādus tehnoloģijas brīnumus, centies to uztvert ar interesi un uzvedies dabīgi. Viņš ātri jūt samākslotu uzvedību. Ar sapratni un ieinteresētību uzklausi jebkuru tēmu, ko viņš izlēmis tev pastāstīt, vai tās ir politiskās prognozes, vai ekonomiskas dabas jautājumi, tas tikai radīs viņam lielāku interesei par tevi, līdz beidzot, viņš pajautās tavu telefona numuru.

                        gab_11.jpg      gab_12.jpg
Otrais etaps – uz priekšu!
Gabēns labprāt saistītos ar sievieti, kura viņam nepieciešamības gadījumā sniegtu emocionālu atbalstu, mierinājumu gadījumos, kad radusies kāda satraucoša ētiskas dabas ķibele. Tev derētu ielāgot, kā saskarsme ir viņa vājā funkcija, tādēļ neradi viņam emocionālus satricinājumus. Tikai laipna un saprotoša attieksme veidos stabilitāti jūsu attiecības.

Dziļi dvēselē Gabēns ir sapņotājs, kurš dažkārt notic arī brīnumiem. Ar viņu droši vari apspriest pārgalvīgus fantastikas atklājumus, ar kaut ko neparastu pārsteigt viņu. Nekautrējies sevi palielīt un demonstrēt savus talantus. Tikpat droši centies paslavēt viņa sasniegumus, iedrošināt, ka viņā saskati vēl daudz citus talantus, jo dažkārt viņš stagnē pie sasniegtā. Pirms mudini viņu uzņemties lielākus riskus, atceries, ka pusceļā tev nedrīkst pietrūkt entuziasma, jo viņam tā ir pārlieku maz.

                      gab_14.jpg       gab_13.jpg

Būdama kopā ar viņu, esi vienmēr sardze emocionālās atmosfēras uzraudzībā, ja jūti, ka Gabēns draugu lokā sāk pārāk pārdroši aizstāvēt savu viedokli. Pavisam nemanāmi centies pārtraukt šādas sarunas, pārslēdz uz kaut ko citu. Jo atceries, ka emocionālu pārdzīvojumu mirkļos viņš var kļūt pārlieku ass. Ja patiesi būsi viņa saderīgā, tad tu būsi apveltīta ar atbilstošu uzmanība, jūtību, dzīvesprieku un, tanī pašā laikā pacietību, kas kļūs kā garants jūsu attiecību turpinājumam.

                            gab_15.jpg      gab_16.jpg
Trešais etaps – uz priekšu!

Ja tev ir izdevies apburt Gabēnu ar savu attieksmi, neiebilstot, bet, piekrītot viņa iegribām, un tu jūtu, ka viņš ir par visu apmierināts, viņš būs sapratis, ka tu esi viņa īstā sieviete. Arī vārdos centies pārliecināt viņu, ka tu jūties ar viņu kopā brīnišķīgi. Gabēns jūtu izrādīšanā nav atklāts, faktiski viņš neprot tās vārdiski izteikt. Tu pacenties viņam izteikta atslēgas vārdus:
Tev es varu uzticēties kā nevienam citam!
Man šķiet, ka pat mūsu dvēseles ir radniecīgas!
Es vēlētos, lai mūsu attiecības nostiprinātos!

                                gab_17.jpg       gab_18.jpg

Solis atpakaļ
Taču ja viņa pārāk lielā ekonomija, sekošana katrai tavai darbībai, kā arī pārāk lielā mātišķīgā rūpēšanās sāk tevi tracināt, pat uzdzīt garlaicību, tad tu esi kļūdījusies partnera izvēlē. Tikai neiedomājies, ka Gabēnu tu pārveidosi! Lai izšķirtos ar viņu, tev atlikts ietērpties viņa konfliktieres Hamletas lomā.
Sāc uzvesties skaļi un neierasti trokšņaini, klausies skaļu mūziku, rauj viņu sev līdz uz restorāniem, saviesīgiem un skaļiem pasākumiem, nakts klubiem, visur, kur pulcējas lielas cilvēku masas, lai tas izsistu viņu no līdzsvara. Sāc mājās tēlot histērijas, pēkšņi maini taktiku un sāc skaļi smieties, pēc tam atkal histēriski raudāt, kas viņa pacietībai  pieliks punktu.

                               gab_19.jpg      gab_20.jpg
Lai jūsu šķiršanos pasteidzinātu, saki apmēram tā: Kamēr tu sēdēsi mājās tik noslēdzies un nebūsi iepazinis pasauli mums apkārt, izmēģinājis visas ērtības un izbaudījis arī dzīves traģisko pusi, tu pēc laika to vēlēsies darīsi viens. Tādēļ tagad to izbaudīsim kopā. Tev jāpierod, ka es sevi nespēju ieslēgt četrās sienās, jo tieši sabiedrība un publika padara dzīvi krāšņāku.

                            gab_21.jpg        gab_22.jpg
Dažkārt pat nav svarīgi, ko tu pateiksi, vienkārši viņš jāizved no pacietības, cik efektīgi vien iespējams. Ja viņš tev nedodas līdz, dodies uz pasākumiem viena. Pēc tam mājās uzrīko pamatīgu skandālu, neaizmirsti saplēst kādu dārgu vāzi. Tas ātri palielinās distanci starp jums. Un viņš sapratīs, ka labāk bez tevis, nekā ar tevi kopā. Gabēna uzticību nav viegli iegūt, bet zaudēt to ir samērā viegli. Un viņš pats ilgosies pēc vientulības, nekā dzīvos kopā ar tik skaļu un skandalozu sievieti.

                                 gab_23.jpg
Vissaderīgākās attiecības Gabēnam ir ar duālo Haksliju, aktivatori – Dostojevsku.  Gabēna mirāžas partnere ir Napoleona sieviete. Pusduālās attiecības ar Donkihota sievieti nav izplatītas. Gabēns ir ļoti apdomīgs attiecību dibināšanā.