Raksturīgākais Donkihota sievietei02.02.2016

Donkihote savu pievilcību neprot akcentēt. Ģērbšanās stilu un apģērba krāsas izvēlas neuzkrītošas, īpaši neizceļot nevienu. Visbiežāk viņa izskatās samērā pelēka. Lai slēptu savu vājo izpratni par krāsu saskaņošanu, drošības labad pieskaņo visas detaļas vienam tonim. Un visdrošāk jūtas melno toņu, jo ir sapratusi, ka melnajam var visas krāsas pieskaņot. 

      dona_1.jpg     dona-2.jpg
Faktiski viņa savu garderobi iedala sekojoši: pastaigām, darbam, ikdienai, teātrim. Parasti to papildina mirkļa iespaidā – ieraudzīja, nopirka, par ko gandrīz tūlīt nožēlo, jo apjauš, ka nopirkto gabalu nebūs kam pieskaņot. Meklē lētāko, nožēlo, ja kaut ko jau nopirkusi par dārgāku cenu.

           dona-4.jpg
Iecienījusi ģērbties bikšu kostīmos, džinsus – vīrišķo stilu. Dažādi tērpa papildinājumi, aksesuāri, rotas nav viņas stilā, gandrīz nelietot kosmētiku un ar to saistītās procedūras. Taču tām, kuras nēsā aksesuārus, tiem ir ģeometriskas formas. Neseko frizūrai, faktiski Donai ir mati, bet nav frizūras tās izpratnē. Apavus izvēlas uz zema papēža, pat nepieciešamības gadījumā, neiemācās staigāt ar augsta papēža apaviem. Parasti soli sper vīrišķīgu, ar platu atvēzienu. Somas parasti apjomīgas un viņai nešķiet svarīgi to pieskaņot apaviem vai tērpam.

Ķermeņa uzbūve visbiežāk kalsna, dzīves laikā nepieņemas svarā. Muguras daļa lāpstiņu rajonā uz āru veido „C” burta izliekumu.

      dona-5.jpg     dona-6.jpg
Pirmais solis
Iepazīstoties, izrāda iniciatīvu, taču koķetēt neprot. Nav viņas stilā izvērtēt partneri pēc ārienes, arī daiļrunībai nepievērš uzmanību. Vīrieti viņa izvērtē daudz dziļāk, jo tajā meklē personību, gudrību. Faktiski viņa iepazīšanās sākumā pacentīsies tevi pamatīgi izanalizēt, painteresēsies arī par tavu finansiālo stāvokli. Spējīga izrādīt lielu interesi un to turpina, iekams nav pārliecinājusies par objekta piemērotību sev. Ja būs konstatējusi vīrietī kaut ko aizdomīgu, var bez īpaša iemesla pārtraukt attiecības.
Otrais solis

            dona-8.jpg
Parasti uz tikšanos nav gari jāpierunā, bet esi gatavs tam, ka viņa var arī neatnākt, jeb katrā gadījumā nokavēt tikšanos. Viņai vienmēr atgadās kaut kas nejaušs, pa ceļam atgadījies, daudz svarīgāks.
Ja tu viņai būsi iepaticies, un viņa būs nolēmusi turpināt attiecības, jau pirmajās tikšanās reizēs vari sagaidīt, ka viņa savas lielās ziņkāres mudināta, ir spējīga ļauties daudz kam….

                 
Ja salīdzina Donkihota vīrieša uzvedību sabiedrībā ar sievietes, tad Donkihote ātri iemanās piesavināt pareizās uzvedības normas un nekļūst rupja. Ar visiem cenšas uzvesties vienlīdz korekti, laipni. Ja arī pamanījusi kaut ko ne visai glaimojošu, tad to patur pie sevis.

                                 dona-12.jpg
Donkihote uzskata, ka ir gudra sieviete, šī iemesla dēļ bieži ir šķautņaina un pārāka darba vietā. Viņa daudz lasa, apmeklē izstādes, muzejus, mīl ceļot. Apskauž apdāvinātākos kolēģus, var pat apiet viņus ar līkumu. Necieš stingru disciplīnu, kurā nespēj iekļauties. Spējīga iesaistīties finansiālas dabas avantūrās. Ģimenes naudas kasi labāk turi savās rokās, jo Donai nauda neturas. Neatzīst hierarhiju. Nesagaidi arī to, ka viņa atzīs savas kļūdas.
Vāji orientējas saimnieciskajās lietās, nemīl veikt sīkos mājas darbus, ēst gatavošanu, kopšanu, mazgāšanu. Saimniekošana nav viņas stiprā puse, bieži secināsi, ka ledusskapis ir tukšs, tāpēc jau laikus uzņemies pats šo lomu. Uz sākotnējām tikšanās reizēm labāk ielūdz viņu pie sevis, vai aicini uz kafejnīcu, jo viņas mājās var valdīt diezgan liels haoss.
Dievina tādu partneri, kurš par viņu rūpēsies, uzņemsies visus saimnieciskās dabas jautājumus, arī uzraudzību par bērnu. Ja tu viņu atbrīvosi no rūpēm par savu un līdzcilvēku komfortu, tad viņa var izrādīties ideāla partnere. Tādu viņa spēs iemīlēt. Starp citu, tev der zināt, ka Donkihote spējīga uzsākt kopdzīvi, pat ja nav iemīlējusies, jo viņa to var izdarīt, aprēķina vadīta.

                           dona-13.jpg     dona14.jpg
Jau iepazīšanās sākumā tev der zināt, ka kopdzīves laikā šī sieviete spējīga ik pa laikam veikt virkni neprātīgus, neapdomātus soļus. Paskaidrojumu par tiem labāk neprasi, jo viņa nespēs izskaidrot.
Trešais solis

                             dona-16.jpg

Seksu Dona uztver mierīgi, uzskata, ka tas ir dabīga fizioloģiska nepieciešamība un nekas vairāk. Klusībā sapņo par kaisli aizmirstībā, bet dzīvē to realizēt izdodas reti. Tas izskaidrojams ar to, ka Dona gultā nav sevišķi aktīva. Viņa vairāk sapņo par sevī radīto tēlu, kurš, iespējams, reālā dzīvē pat nav sastopams. Viņai nepieciešams partneris, kurš viņu ne tikai dievinātu, bet lai tas viņu atmodinātu un gala rezultātā, lai no tā gūtu baudu. Kaut arī cenšas partneri gultā regulēt, mainot pozas, bet īstas skaidrības viņai par to nav. Visbiežāk uzvedas pēc nojautām, kas nesaderīgu vīrieti var novest līdz baltkvēlei. Tev būtu noderīgi zināt to, Donkihotei mazāk svarīga ir iemīlēšanās bet PIERAŠANA pie partnera.
Solis atpakaļ

                           dona-17.jpg     dona-18.jpg
Šķiršanās ar Donkihoti var izvērsties ļoti skandaloza. Vispirms jau viņa savām paziņām pastāstīs, ka pie visa vainīgs esi tu pats, un nebeigs gausties, cik daudz laika ar tevi zaudējusi. Lai šķiršanās neieilgtu un nebūtu abiem tik sāpīga, ietērpies viņas konfliktiera Maksima maskā. Neuzvel vainu viņai, bet mierīgi uzņem to uz sevi. Jo viņai tik un tā pietiks argumentu, lai šīs bezperspektīvās attiecības paildzinātu. Taču pacenties pateikt, ka viņa tev šķiet vēl nenobriedis bērns, un ka ar tādu nenopietnu sievieti tev nevar sanākt nopietnas attiecības.

                                 dona-20.jpg
Pirms pilnīgi izšķirt attiecības, Donkihote pacentīsies atmest tavas nevērtīgākās dāvanas.
Kopdzīvei piemērotākie
Novērojumi liek secināt, ka tieši pirmās kvadras pārstāvji retāk nekā citu kvadru, neslēdz savstarpējās laulības.

                                     dona-22.jpg
Donkihotei visvairāk piemērots ir duālaisDimā, arī aktivators Igo. Mirāžas attiecības Donkihotei ar Jeseņinu nav veiksmīgs tandēms. Pēc socionikas likumsakarībām, par seksuālo funkciju atbild sensorā – sajūtu, baudas funkcija. Šajā tandēmā sensorā funkcija abiem partneriem ir vāja, jo abiem dominējošā ir intuīcija.

                            
Tiklīdz rodas pat mazākās nesaskaņas, salabšana ievelkas. Bieži pāru salabšana notiek gultā, taču divi intuitīvie tipi ar grūtībām pārvar stresa situācijas, un tādos momentos nerodas iekāre pēc seksa. Partneri atsvešinās. Turklāt šajā tandēmā – Donkihote, Jeseņins nav partnera, kurš rūpētos par saimnieciskās dzīves sakārtošanu. Dzīvoklis aizaug ar liekām, sen nokalpojušām lietām. Pusduālās attiecības ar Gabēnu nav izplatītas.