Raksturīgākais Dostojevska sievietei16.08.2016

    

Starp citu tipu sievietēm, Dostojevska izskatās nedaudz bikla, naiva bet mīlīga. Samērā labi spēj iejusties modernā sabiedrībā, kaut arī aktīvu dalību tajā neieņem. Parasti viņa izskatās jaunāka par saviem gadiem. Viņai piemīt laba kustību koordinācija, tādēļ gaita izskatās viegli slīdoša.

Skaļas, rosīgas kompānijas nav viņas iemīļotai iecienītas, viņa ieņem pašu nenozīmīgāko stūrīti, klusi vērojot pārējos. Visticamāk, Dostojevskas sievišķīgums un trauslums vedinās tevi uz domām, ka tā ir sieviete, kuru vajag cieši apskaut, sasildīt un piespiest sev klāt. Visa viņas būtība to arī gaida. Pirmo reizi to ieraugot, tevī uzplaiksnīs doma – bet vai viņa īstenībā ir tik labsirdīga un vienkārša, kā izskatās! Vari nešaubīties, tāda viņa arī ir patiesi.

Viņas apģērbā nav saskatāma lieka ekstravagance, tas bieži ir samērā pieticīgs, nebūs arī kopēti pēdējie modes žurnāli. Bieži tas ir pelēkos, neizteiksmīgos toņos. Novērojams arī neveikls krāsu savienojums tērpos, bieži tas sastāv no vairākām tērpa detaļām. Ne labprāt pati iepērkas, samierinās, ja to viņas vietā izdara kāds cits.

    

Pirmais solis

Daba viņai devusi kautrību, un nav viņas dabā tuvoties vīrietim pirmajai, tādēļ visu iepazīšanās un satuvināšanās ceļu dabūsiet izstaigāt viens, taču tas nebūs garš. Ja būsi viņu uzrunājis, sarunā iesaistās ļoti labprāt. Bieži spējīga runāt par dažādām tēmām.

Otrais solis

    

Ja tev viņa būs iepatikusies, un norunāsi nākamo tikšanos, skaidri izstāsti viņai tikšanās vietu, kā arī vairākas reizes atgādini par tikšanās laiku. Ņem vērā, ka tik un tā viņa pacentīsies nokavēt, jo viņai vienkārši tā sanāk. Bet vislabāk nākamo tikšanos uzreiz nenorunā, labāk piezvani viņai, jo kaut arī viņa var pasolīt piezvanīt pati, to nespēs, savas iedzimtās kautrības dēļ. Protams, vairākas reizes uzgriezīs tavu numuru, bet līdz sarunas savienojumam netiks. Viņai piemīt dažas rakstura iezīmes, kuras reizēm mēdz radīt problēmas. Ir samērā lēnīga un neizlēmīga. Tas, ko cita tipa sieviete atrisinātu divas reizes ātrāk, Dostojevskai tas ievelkas gari. Turklāt viņa ir mierīga un savāktā sieviete.

Trešais solis

    

Kopdzīve ar Dostojevska sievieti būs viena no ideālākām tam vīrietim, kurš laulības dzīvi iedomājies kā kluso ostu. Tev jāpierod pie domas, ka, savienojot savu dzīvi ar Dostojevska sievieti, tavās mājās būs dzīvnieki, kurus viņa tik ļoti mīl. Bieži tos iemanās savākt no ielas.

Kaut arī viņas āriene neliecina par skaistumkonkursa uzvarētāju, viņa tomēr ir no tām sievietēm, kura talantīgi piesaista vīrieša uzmanību. To viņa panāk ar savu maigo, neuzbāzīgo uzvedību, labsirdību, iejūtību. Viņai piemīt reta iezīme – māka pacietīgi klausīties, nepārtraucot runātāju, bet tikai piebilstot. Turklāt viņa prot uzklausīt un pieņemt padomus, kurus noteikti izpildīs, kā būsi ieteicis.

    

Dostojevskai spēcīgi attīstīta pienākuma apziņa, ir līdzjūtīga, spēj paciest otra cilvēka vājās puses, tādēļ ir spējīga dzīvot arī ar vīrieti, pret kuru izpaliek neprātīga iemīlēšanās. No viņas nesagaidīsi vētrainas ģimenes drāmas. Ja centīsies viņu izprovocēt strīdam, viņa vienkārši klusēs, taču iekšēji jutis pret tevi nicinājumu. Izteikti mēmu marmora seju spējīga saglabāt ilgstoši, pat ja tu centīsieties viņai atvainoties. Taču viņa pat domu par šķiršanos nepielaiž.

Spējīga pacietīgi izciest radušās neērtības, kā dzīvokļa remontus, pārcelšanos uz jaunu dzīves vietu. Kāda darba uzsākšanai viņa būs tava iedvesmotāja. Piedod viņai, ja viņas enerģija un entuziasms pamazām sāk noplakt.

Turklāt viņa noteikti ir no tām sievietēm, kura patiks taviem vecākiem.

    

Solis atpakaļ

Ja tev viņas lēnprātība un ilgās klusēšanas seansi būs izveduši no pacietības, un būsi nolēmis šķirties, tas liekas problēmas neradīs. Nav pat šajā gadījumā nepieciešamas garas skaidrošanās. Ja esi nolēmis aiziet, dari to! Tev nedraud nedz skaidrošanās, nedz atriebība, nedz gari tiesas procesi. Pat ja visa viņas būtība to nevēlēsies, bet, izdzirdot tavus mājienus par nepieciešamo šķiršanos, viņa nekādā gadījumā to neparādīs. Var gadīties, ka pati klusām pazudīs no tavas dzīves.

     

Kur satikt Dostojevska sievieti?

Dostojevskai jaunietes vecumā grūtības sagādā izlemt, kur mācīties. Tādēļ bieži viņas var satikt jebkurā iestādē un jebkādos amatos. Kategoriski izvairās vadīt un ieņemt vadošus posteņus. Vēl retāk dibina un vada uzņēmumu. Viņa netiecas dominēt un vairāk izvēlas vidējā personāla amatus. Kaut arī cipari ir viņas vājā vieta, taču ik pa laikam Dostojevskas sastopamas grāmatvedes amatos. Visbiežāk vidējais medicīnas personāls – medmāsas, arī dakteres, psiholoģes. Tikpat bieži viņas sastopamas skolās pedagogu amatos, dažādās sociālajās iestādēs, žurnālistikā, tulkotājas. Viņas aizrauj arhitektūra, retāk datoru tehnika.

    

Dostojevska sieviete gultā

Šī sieviete savam draugam spējīga atdoties vienkārši tāpat, savas labsirdības un draudzības vārdā. Necenties viņu pārāk nomocīt ar seksuālo akrobātiku un fantāzijām, jo viņa centīsies izpildīt tavas iegribas, un var izrādīties, ka tu savam draugam būsiet nodarījis pāri. Seksa laikā abstraktas sarunas nemīl, bet viņa gaida tiešus norādījumus. Tev vajadzētu izjust brīdi, kad viņa ir atbrīvojusies, iespējams, nepieciešama skaļa mūzika, gaismas efekti, ilgākas seksuālas rotaļas. Noteikti nemēģini izdarīt emocionālu spiedienu, tas var beigties ar acumirklīgas psiholoģiskās sienas izaugšanu. Tādos gadījumos viņa kļūst ietiepīga, pat spītīga.

Dostojevskas dabiskais plastiskums ierindo viņu labāko seksuālo partneru vidū. Bet tev der ielāgot, ka šī tipa sieviete lieliski, un ilgu laiku var iztikt arī bez fiziskās tuvības. Viņu baro  estētiskas dabas baudas, pastaigām mēnesnīcā, kavēšanās atmiņās, igaras atvadas kāpņu telpā, vēstulēs. Ja tavs darbs saistīts ar gariem komandējumiem, tad tieši viņa tev vajadzīga. Citu vīrieti, tikai intīmās tuvības dēļ, tavas prombūtnes laikā viņa noteikti nemeklēs. Tu noteikti saņemsi mīlestības un maigumu apliecinošas vēstules.

Gultā nav pārāk ambicioza un prasīga, pretenzijas par vīrieša potenci un seksa kvalitāti no viņas mutes nedzirdēsi, jo ir no tām sievietēm, kura uzskata, ka par to nav jārunā. Pat, ja kāds centīsies viņu izprovocēt uz sarunu par šo tēmu, viņa tikai dziļdomīgi paskatīsies, ieplešot savas lēnprātīgās aci.

    

Kopdzīvei saderīgākie partneri

Saderīgākā kopdzīve veidojas ar savas 4. kvadras duālo Štirlica vīrieti, aktivatoru – Gabēnu, mirāžas – Igo un pusduālo – Džeka tipa vīrieti. Taču šobrīd sabiedrībā ļoti izplatīta ir Dostojevskas kopdzīve ar Hakslija vīrieti – spoguļa attiecībās, Viņus sākotnēji saista ļoti līdzīga dzīves uztvere. Taču nedaudz gadu laikā šo ģimeni sagaida milzu pārpratumi, strīdi un nesakārtota sadzīve, jo nav papildinājuma. Bieži šīs ģimenes mokās arī ar naudas grūtībām.