Raksturīgākais Draizera tipa sievietei02.08.2016

Draizeres parasti ir skaistas sievietes, par ko liecina viņu staltais augums, simetriskā figūra, pareizi veidotie sejas panti. Parasti viņas gaita ir pārliecinoša, mierīga sejas izteiksme. Apģērbā iecienījusi klasisko, samērā konservatīvo stilu, kurš vienmēr ir svaigs, akurāts, gaumīgs. Tikai retumis savā garderobē iegādājas modernāko, vai zīmolus, visvairāk uzticas pašas gaumei un tam, kas piestāv. Arī krāsas viņa izvēlas mierīgos pasteļu toņus. Ir no tām, kura nevēlas pievērstu sev lieku uzmanību.

Viņa ir ļoti atbildīga darbā. Viņas jā vai nē var droši ticēt.

     

Pirmais solis

Draizere partnerim tuvojas lēni, it kā šauboties, ik pa laikam attālinot viņu no sevis. Ja esi brīvs vīrietis, tas iepazīšanās sarežģījumus neradīs. Ja sastāvi nešķirtā laulībā, kaut arī nedzīvo kopā, Draizere iepazīšanos neturpinās. Viņa neizvēlas satikties ar precētiem vīriešiem. Viņai arī sāpīgi apzināties, ka mīļais cilvēks jādala ar kādu citu sievieti.
Iespējams, tev iepazīšanās sākumā liksies, ka esi iekarojis viņas sirdi, jo viņa saskarsmē viegli atveras. Taču no straujas partnera tuvošanās viņa sabīstas. Nesteidzas atklāt arī savas iekšējās sajūtas vairāk dziļdomīgi klusē. Savu vērtību viņa apzinās, tādēļ partnera komplimentu plūdi neiespaidos lēmuma pieņemšanu. Nekādā gadījumā viņas klātbūtnē necenties demonstrēt savas fiziskās spējas, necenties sarīkot greizsirdīgu cīkstēšanos. Tādi tu panāksi pretēju efektu, jo Draizera sieviete ne katrreiz slavinās uzvarētāju, šādu rīcību viņa var nosaukt par cietsirdīgu.

     

Otrais solis

Viņai centīsies uzzināt, ar ko tu nodarbojies un kāds ir tavs ieņemamais amats, mazāk svarīga būs tava izpeļņa vai materiālais nodrošinājums. Ja neesi vēl paspējis uzdienēt profesionālā līmenī, tad centies viņas acīs izskatīties zinošs, jo Draizere spēj sarunāties par dažādām tēmām, īpaši, kas skar estētiku, ģimeni.

    

Draizere diezgan lielu uzmanību pievērš gan partnera ārējam izskatam, gan viņa morālei. Viņas vērtību kritēriji bieži nesaskan ar sabiedrībā pastāvošajiem, tie mēdz būt atpalikuši par gadiem desmit. Vairāk uzticas senču iecienītai morālei. Viņa ir no retajām, kura prot glabāt noslēpumus.

Trešais solis

     

Draizere ļoti atbildīgi pilda ģimenes sargātājas, glabātājas lomu, pat, ja viņas laulība izrādīsies neveiksmīga, ģimenes pienākumus veiks ļoti atbildīgi. Tikpat nesavtīgi apkops slimu cilvēku, savu, vai vīramāti, turklāt to darīs ar lielu atbildības sajūtu, ne brīdi nedomādama, ka to varētu novelt kādam ārpus savas ģimenes. Viņa to neuztver, kā slogu, bet kā svētu pienākumu.

Piemīt tieksme dalīt cilvēkus savējos, un svešos, aicinot kādu savā mājā, piedomā, kurā kategorijā tie būs.

Kaut arī pēc dabas klusa un noslēgta, Draizere ciena ģimenes tradicionālās vērtības, dažādu svinību, zīmīgu datumu atzīmēšanu. Labprāt mājās uzņem savu ne visai plašo draugu pulciņu, kurus izvēlās piesardzīgi. Viņa ir ļoti laba saimniece, mīl cienāt, gatavot. Parasti mājoklis ir glīti iekārtots, tur valda pedantiska kārtība. Daudzas aizraujas ar dārzkopību, veidojot gaumīgu un krāšņu mazdārziņu.

    

Atbildīga, un gaida to arī no partnera. Nelaimē nonākušu tuvu cilvēku nepametīs, viņa dēļ, spējīga upurēties.
Bērni viņas dzīvē ir kopējo vērtību sastāvdaļa, arī ne traucēklis attiecībās ar vīru, to dēļ, viņa spējīga, sevi ziedot, un pat nest upurus.

Solis atpakaļ

Ja jūsu attiecībās parādījusies vienaldzība, solītā nepildīšana, pat ignorēšana, tad vari uzskatīt, ka no savējā esi pārgrupēts svešajos. Viņai piemīt atšķirīga īpatnība, ka pat vīru spējīga izsvītrot no savējiem, ja tas neatbilst viņas prasībām, vai klaji ignorē ģimenes pienākumus. Var rīkot arī izskaidrošanās scēnas, bezgalīgi, līdz apnikumam moralizēt savu otro pusi. Šādā statusā viņa kā klusējoša mūmija var izturēt ilgi, kas ir raksturīgs tieši šī tipa sievietei Bet vai izturēsi tu?

     

Kur sastapt Draizera sievieti

Faktiski Draireri var sastapt jebkurā sfērā, jo, būdama ļoti apzinīga jau jaunībā, bieži izvēlas samērā nopietnās profesijas kā grāmatvedību, ekonomiku, jurisprudenci. Taču, ja izvēlas sirdij tīkamu darbu, tad tā ir speciālā joma, apkalpojošā sfēra, pedagoģija, skaistumkopšanas saloni. Bieži banku darbiniece, biroju administratore, medicīna. Bieži viņas strādā bibliotēkās, grāmatu veikalos.

Draizere gultā

     

Kaut arī viņas ārējais izskats neliecina par izteiktu seksualitāti, jo viņas uzvedība nav izaicinoša, Draizere ir ļoti seksuāla sieviete.
Seksā ir samērā konservatīva, viņai vispieņemamākās ir sendienu metodes. Arī garas sarunas, literatūru un videofilmas par seksa tēmu neciena. Viņai ir nepieciešama gara priekšspēle maiguma izpausmē, glāsti, skūpsti.
Gultā ir ļoti aktīva, viņai tīkams ja partneris viņu iegūstot, pielieto maigu spēka paņēmienu. Uzklausa vīriešu pamācības. Tikai nekādā gadījumā nelielies ar savām iepriekšējām attiecībām, jo viņa ir greizsirdīga. Tas var izjaukt visu seksa rituālu.

   

Draizera sievieti var uzskatīt par ētisko sadisti, kaut arī ar mīlīgiem, ētiskiem paņēmieniem, viņa spējīga provocēt partneri. Tas var izpausties dažādi; gan, izmetot dzēlīgas replikas, par partnera negatavību seksam, gan cenšoties partneri pietuvināt sev, gan atgrūst. Tādi viņa vēlas nostiprināt partnera jūtas pret sevi, kā arī gaida, lai partneris viņu iegūstot, pielietotu nelielus spēka paņēmienus. Šeit vietā būtu tautā iegājies teiciens: Ko domā vista, bēgot no gaiļa? Kaut viņš mani ātrāk noķertu!
Draizera sieviete nemīl izteikt slavinošus vārdus, drīzāk savu pieķeršanos partnerim izrādīs ar ķermeni, rokām. Lieka pompozitāte viņu padara neveiklu. Spējīga brīnišķīgi atšķirt spēli no patiesām jūtām.

    

Kopdzīvei piemērotākie partneri

Veiksmīga kopdzīve viņai veidojas ar savas trešās kvadras duālo – Džeku, aktivatoru – Balzaku, un pusduālo – Štirlicu. Retāk izplatītas laulības ir Draizerei ar pusduālo Hamlata tipa vīrieti.