Raksturīgākais Džeka tipa sievietei05.07.2016

      

Kopējā pūlī tu viņu pamanīsi tāpēc, ka Džeka uz apkārtējiem lūkojas ar kaķa saspringtību, kad tas ieraudzījis peli. Parasti redzams, ka viņa atradusi kādu, lai parunātos par lietišķām tēmām. Bieži dzīvē viņai nav draudzeņu, drīzāk profesionālas dabas kontakti. Visbiežāk tie ir vīrieši, jo viņa, savas patstāvības dēļ, neilgojas pēc sievietes draudzības. Drīzāk tā ir kāda padomdevēja jautājumos, kuros viņa nav kompetenta.

dze 3     dze 4

Džekas apģērbs bieži ir samērā uzkrītošs, ka pat var acis apžilbt un tas ar īpašu gaumi neizcelsies. Sevis izdaiļošanai viņa naudu nežēlo, taču daba tai nav šūpulī ielikusi talantu gaumīgi apģērbties. Uzskata, ka zīmolu stils liecina par labu gaumi, bet bieži tas ir nepiemērots, dažkārt izmēros neatbilstošs, vai pat slikti kopts. Labprāt savu garderobi maina, ja draudzenes iesaka kaut ko modernāku, piemērotāku. Lielāko tiesu viņas tērpi ir brūnos, tumši zilos vai zaļos krāsu toņos. Ģērbšanās stils lietišķais.

dze 5     dzek 6

Pirmais solis

dze 7     dze 8

Kaut gan Džeka sievieti var uzskatīt par ļoti komunikablu un draudzīgu, taču pirmā iepazīšanās kontaktus nemeklē. Viņa ir no tām, kura drīzāk apmeklē kādu iepazīšanās biroju, izmanto draugu ieteikumus, vai iepazīstas darba vietā.

dze 9     dze 10

Pēc savas būtības viņa pieskaitāma pie sievietēm – vientuļniecēm. Partnera meklējumos kontaktu uzsākt viņai grūti, nespēj sevī pārvarēt iekšējo komunicēšanās barjeru. Nav no tām, kura prot novērtēt vīrieti, (kas nav kolēģis) vēl jo mazāk jūt, ko tas izjūt pret viņu, cik patiesas ir viņa jūtas.

dze 11     dze 12

Ja viņai kādreiz palaimējas iepazīties pašai, tad par šādiem panākumiem ļoti lepojas. Ja kontakts nodibināts, tad spējīga rīkoties samērā pārliecinoši un bez grūtībām atrod tēmu sarunām.

dze 13     dze 14

Otrais solis

dze 15     dze 16

Tev der ielāgot, ka Džeka visbiežāk tikšanās vietas izvēlās pati, un jau iepriekš ir izplānojusi, kur un kā tas notiks. Līdztekus tam būs apvienojusi kādu lietderīgu pasākumu. Uz tikšanos ierodas bez kavēšanās. Ja viņa būs veikusi tavu pirmo vērtējumu, un ja ir izlēmusi iepazīšanās procesu turpināt, visbiežāk viņa pati piedāvā kādu kopēju pasākumu – teātra, izstādes, sporta apmeklējumu, vai arī piedāvā atnākt pie tevis mājās, it kā lai praktiski kaut ko piepalīdzētu. Šādi viņa izdibina tavu materiālo statusu, kas viņai ir svarīgs.

dze 17     dze 18

Ja nav paspējusi pirmajā tikšanās reizē, tad otrajā noteikti izvaicās par tavu nodarbošanos, ienākumiem un kādi ir tavi perspektīvie plāni. Ja tava atbilde tai liksies neapmierinoša, tad visticamāk, šī tikšanās būs pēdējā.

dze 19     dze 20

Trešais solis

dze 21     dze 22

Džeka sievietei jau jaunībā ir izstrādājies ģimenes dzīves modelis – karjera, laulība, bērnu dzemdēšana, jo viņa uzskata, ka privātās dzīves modelim jābūt tādam pašam, kā biznesā. Bieži laulību dibina materiālā aprēķina bet ne jūtu vadīta. Biežāk, kā cita tipa sievietes, Džeka spējīga iziet pie vīra, kuru nemīl, bet viņu ciena un ir aprēķinājusi, ka tas viņai izdevīgi. Bet dažkārt viņa izdara gluži pretēji – spējīga apprecēties ar vīrieti, kura sociālais statuss krietni zemāks par viņas un kurš nebūt nav uzskatāms par skaistuma etalonu.
Džeka tipa sieviete spēj būt brīnišķīga pavadone ceļojumā, solīto vienmēr izpilda, neko nenokavē, neko arī nepiemirst, paredz līdz paņemt daudz vairāk, nekā tu pats būsiet iedomājies.
Džekai ir svarīga stabila laulība. Viņa uzskata, ka ikvienam, uzņemoties laulātā saistības, visi pienākumi jāpilda, tik pat atbildīgi, kā darbā. Pati mājas pienākumus pilda apzinīgi, kaut arī bez liela entuziasma. Viņa slimīgi uztver naudas lomu bērnu audzināšanā, tos pārlieku lutinot.
Laulības dzīves sākumā, tu jutīsies patīkami pārsteigts, ka dzīvesbiedrene tevi nenomoka ar sievišķīgām kaprīzēm un pati ir neparasti darbīga. Bet pēc laika izjutīsi emocionālā siltuma trūkumu. Bez tam, tev nāksies atskārt, ka darbīgums drīzā laikā pāries ārpus ģimenes – pulciņi, hobiji, kursi, kuriem bieži nav gala. Taču mājās izrādīs arvien vairāk kaprīzes un pārmetumus par to, ka neesi ne tik gudrs, ne tik darbīgs, un ne tik praktisks kā viņai sākumā šķitis. Īpaši smagi to izjutīsi, ja būsi viņai nesaderīgs partneris.

     

Ja šī tipa sieviete iemanto mīļāko, tad to rūpīgi slēpj. Biežāk to meklē tikai tāpēc, lai apliecinātu sevi, lai kaut ko mainītu savā jau ierastajā rutīnas dzīvē.
Ļoti norūpējusies par savu veselību, diezgan skrupulozi izvēlas produktus, viņai vienmēr šķiet, ka tieši neveselīgi sabalansēti produkti bojā cilvēka veselību.
Vai viņa tic Dievam? To pati īsti neapzinās, bet drošības dēļ sveces mīl aizdedzināt.

Solis atpakaļ

Iespējami divi varianti, kā vieglāk izšķirties ar Džeku. Pirmais, kas sadragās viņas vēlmi turpināt kopdzīvi ir sānsoļi. Tie var būt patiesi vai inscenēti. Un lai kāda draudzene par to apliecina. Viņa slimīgi pārdzīvo dzīvesbiedra neuzticību (kaut arī pati nav bez vainas, bet viņa, lūk, pratusi tos noslēpt un viņai šķiet, ka tā vienmēr rīkojusies pareizi). Šādos gadījumos ir sagaidāma arī skaidrošanās, kas faktiski tikai sarežģīs situāciju.
Otrais solis – pilnīga viņas ignorēšana un noslēgšanās sevī. Kaut arī viņa mēģinās tevi iekustināt, bet drīz tas viņai apniks. Visticamāk viņa pati izlems par šķiršanos.Kur satikt Džeka sievieti

                              

 Džekas izvēlētās profesijas mēdz būt mainīgas, bet reizēm viena un uz mūžu. Džeka reti izvēlēsies būt mājsaimniece, jo viņa ir darba vai biznesa sieviete, apveltīta ar spēcīgu loģisko domāšanu, tādēļ bieži vada mazāku vai arī lielāku kolektīvu, biznesu. Bieži darbojas bankās, valsts struktūras, loģistikā, arī kā informāciju tehnoloģijas speciālistē. Tik pat bieži ir augstskolu pasniedzēja, skolotāja, juriste, tiesnese, arī medicīnā – daktere, retāk medmāsa. Neguvusi pietiekamu izglītību, Džeka nekautrējas būt vienkārša darba darītāja. Bet Džekai pazemojoši ir – būt dumjai.

Džeka sieviete gultā

Savos uzskatos spējīga izrādīt seksuālo vēlmi, izmēģināt dažādus nestandarta paņēmienus seksā, taču kad būsi nonācis līdz to realizēšanai, pēkšņi paziņos, ka viņai tīkams un pieņemams ir tikai tradicionālais sekss. Uzskata, ka tas ir visveselīgākais. Starp citu, viņa bieži apelē uz veselīgumu.
Gultā viegli prognozējama, ar savu izdomu neizceļas, nekādus jaunus viņas talanta atklājumus nesagaidīsi. Viņa uzskata, ka sievietei tehniskā izpildījumā nav jāizšķiež īpaši daudz spēka un izdomas, ka tā ir vīrieša iniciatīva, lai tad arī viņš darbojas. Viņa neuztver seksu kā sev tīkamu nodarbi, tā tam jābūt un viss. Savu enerģiju seksam, gluži tāpat kā naudu, viņa ekonomē un lieki neizšķiež.
Viņa, rekord ātrā tempā spējīga pārslēgties no seksa baudīšanas uz lietišķām sarunām, starplaikos spējīga pārspriest savstarpēji izdevīgos biznesa, sadarbības jautājumus.
Pirms erotisko rotaļu uzsākšanas pacenties atslēgt viņas mobilo telefonu, pretēji sagaidīsi, ka pašā karstākā brīdī viņa atbildēs uz kādu zvanu. Kaut arī viņa izrāda interesi par seksu, bet faktiski tā ir ļoti niecīga, un sekss nav sfēra, kurā viņa spējīga atslēgties un relaksēties. Šai rotaļai jau iepriekš izdomāts motīvs nokārtot kādu izdevīgu darījumu.

Novērots, ka Džeka sievietes nodarbojas ar komerciālo seksu.

Saderīgākie partneri

Saskanīga un harmoniska ģimenes dzīve Džekai veidojas ar duālo – Draizeri, aktivatoru – Napoleonu, mirāžas partneri – Maksimu, un pusduālo – Dostojevski. Novērots, ka biežāk izplatītās kopdzīves Džekai ir ar Dostojevskiem.