Raksturīgākais Hamleta sievietei08.04.2016

ham-1.jpg    

Būt skaistai vēl nenozīmē, ka tas ir skaistums, kurš kautri zem segas glabājams, Hamletai nepieciešams, lai to ievērotu, lai pēc iespējas vairāk viņa savirmotu gaisu savā apkārtnē. Šim mērķim tiek pielietotas gandrīz visas, viņas izdomā iztēlotās metodes: neparasts matu griezums, kurš kādreiz ir garāks, vai īsāks, kā pieņemts (var arī bez matiem), neparasta matu krāsa vai dažādi to kombinējumi, tetovējumi. Arī viņas apģērbs bieži izlec no sabiedrībā pieņemtām normām; pārāk garš, jeb krietni īsāks par to ar kādu pieklātos iziet sabiedrībā. Ir tendence fotografēties kailai, vai atkailinātai. Arī sarunāties viņa mīl pārāk skaļi, jeb pretēji – čukstus.

ham-3.jpg      ham-4.jpg

Novērots, ka viņas mīļākās krāsas ir mels, sarkans, vai to kombinācijas. Iecienītas arī citi, spilgti raibie ziedu raksti, bet tikai lai to savienojums izskatītos efektīvs, lai tas nebūtu standarts. Izvēlētie aksesuāri mēdz būt pārsteidzoši. Viņas gaumi var nosaukt dažādi, dažreiz tā izskatās kā elegances parauga demonstrējums, bet dažbrīd apģērbjas kā uz karnevālu. Ja viņas gaumi kādam izdodas izkop, spējīga ilgstoši ievērot ļoti elegantu ģērbšanās stilu.
Dzīvē bieži sauktā aktrise, jau agrā bērnībā gatavojas šai aktrises lomai, mīl lasīt dzeju, nekautrējas to norunāt ciemiņiem, kuri viņas mājās pulcējas bieži.

ham-5.jpg     ham-6.jpg

Hamleta jaunība mēdz būt ļoti trauksmaina, piedzīvo neskaitāmas iemīlēšanās, līdz nāvei, dažkārt piedzīvo pat izvarošanas. Daļa šī tipa pārstāves lielāko dzīves daļu turpina izaicinoši izturēties stiprā dzimuma klātbūtnē, bet pašas to neapzinās, ka izsauc uguni uz sevi.
Hamleta sievietes bieži izskatās vecākas par saviem gadiem, jo bieži, nepareiza uztura rezultātā, tās mēdz nomocīt veselības problēmas, kuras cenšas slēpt.

ham-7.jpg     ham-8.jpg

Pirmais solis

ham-9.jpg     ham-10.jpg

Iepazīšanās ar viņu problēmas neradīs, ir gatava kontaktam, uzmetot objektam zīmīgu skatienu, kas iedrošina vīrieti. Attiecību satuvināšanos nav vēlams steidzināt, ātri sasniegts mērķis tai kļūst neinteresants. Nepieņem partnera pārlieku jūsmošanu, vai pilnīgu vienaldzību.
Bieži sākotnēji uzdodas citā vārdā, vai visdrīzāk iesaukā. Ja nepatīk vecāku dotais vārds, noteikti izdomās sev tīkamu. Būs patīkami pārsteigta, jo Tu jau iepazīšanās sākumā piešķirsi viņai iesauku. Nekādā gadījumā neaizmirsti viņas īsto vārdu.

ham-11.jpg     ham-12.jpg

Otrais solis

 Vērotājas loma viņai nav pieņemama, pēc dabas emocionālai Hamletai nepieciešams atrasties kaislīgu sarunu centrā. Lai kur tu ar viņu dosies, ielāgo, ka viņas uzvedībai ir neprognozējams raksturs. Spējīga gan negaidot izģērbties vairāk nekā pieklātos, uzkāpt uz galda, iekarst strīdā un apvainot kādu, jo viņai nepieciešams pievērst sev uzmanību. Var gadīties, ka uz pasākumu tu aizej ar viņu kopā, bet, ja tur būs pamanījusi kādu, kurš veltījis viņai, kaut vai paviršu acu skatu, dosies ar viņu parunāt. Nav izslēgts, ka būs paspējusi sarunāt tikšanos. Dažbrīd Hamleta sieviete spējīga būt iejūtīga, uzklausīt kādu bēdu stāstu, izteikt līdzjūtību, sniegt palīdzību. Mazāka vai lielāka mēroga traģēdijas sagaida ikvienu vīrieti, kurš savu dzīvi vēlēsies saistīt ar Hamleta sievieti, Maksimam tas pat ir nepieciešams.

ham-13.jpg      ham-14.jpg

Trešais solis

 No Hamletas grūti saprast, vai viņa mīl patiesi, jeb tikai tēlo mīlnieces lomu. Ja pajautāsi viņai, tieši tāda būs atbilde. Gadiem ritot, Hamletu sāk nogurdināt trauksmainā dzīve. Viņa iemācās savākties. Taču doma par laulībām viņu patīkami satrauc. Tās norisi bieži pasteidzinājusi viņa pati, jo mēdz gadīties, ka pretendents izvēlēts pilnīgi bez iemīlēšanās, kurš pagadījies no viņas bara. Pēc kāzām, sapratusi, ka izredzētais nav viņas iepriekš izsapņotais, jūt vilšanos, kam seko tikpat strauja šķiršanās.

ham-15.jpg     ham-16.jpg

Kur satikt Hamleta sievieti

ham-17.jpg      ham-18.jpg

Neaizvietojama tajās jomās, kur intrigas un neordināra uzvedība ir nepieciešama kā procesa, neatņemama sastāvdaļa. Tas ir reklāmas bizness, muzikālie šovi, politika, īpaši mākslinieku aprindas. Ja darbs viņu ir ieinteresējis, to pilda pēc labākās sirdsapziņas, sasniedzot pat augstu profesionalitāti. Viņa bieži ir lielu iestāžu personālās daļas vadītāja, mazos kolektīvos jūtas garlaikota. Vienalga kādu profesiju ieguvusi, iestādē būs neformālais līderis, kolektīva saliedētāja, vai provocējot attiecību izskaidrošanos, arī tā brucinātāja. Ar vadību ir ieturēta, ievēro hierarhiju un subordināciju. Pilda solījumus, tāpēc uzticību iegūst arī darbā banku jomā (kurā vadošos posteņos bieži ir Maksimi).

ham-19.jpg      ham-20.jpg

 Pārliecinājusies, ka k

Solis atpakaļ

Kopdzīve nekādas kardinālas pārmaiņas viņas raksturā un dzīvē nav ienesusi, augstprātīgi turpina spēlēt sievas izrādi. Māja un ģimenes idille, bērnu audzināšana nav domāta Hamletai. Jaunībā ir sapņojusi kļūt sieva kādam kapteinim, vai diplomātam, kurš biežāk atrodas prombūtnē. Ar tādu retos tikšanās brīžos spēj vīram veltīt savu uzmanību, iestāstot, kā skumusi pēc viņa, kaut gan prombūtnes laikā nepiemirst izklaidēties jautrās kompānijās.

Ģimenē tomēr cenšas būt rūpīga un gādīga sieva, plānot dzīvi, izvairīties no nepatīkamām situācijām. Bet bieži dzīve viņu atkal pārsteidz visnegaidītākās situācijās, jo ieslīgst sīkumos, neizprotot svarīgāko. Viņa nespēja iegrožot savu milzīgo enerģiju, un nespēj pareizi sadalīt savu laiku.
Bieži viņai ir mīļākie, taču talantīgi to slēpj. Citreiz pietēlo, ka ir mīļākais, (kura nav) ja būs sadomājusi par tevi paņirgāties. Aizdomu gadījumā neko necenties noskaidrot, jo viņa neatzīsies, bet pierunās pilnas ausis, kur bijusi. Jeb izprovocēsiet skandālu.
Ja tev kopdzīvē ar viņu ir atgadījušies melodrāmas sižetam pielīdzināmi notikumi, tad tu neesi viņas īstais vīrietis.
Uzliec viņas konfliktiera Gabēna masku un gatavojies traģiskai šķiršanās melodrāmai.

Metāliskā balsī brīdini viņu, ka turpmāk viņai jābeidz spēlēt teātri un jāsāk iejusties nopietnas sievas lomā. Sarunas laikā vairākas reizes demonstratīvi apklusini viņas pārspīlēti pacelto balsi un izslēdz skaļo mūziku. Dari viņai zināmu, ka nedēļas nogalē paredzētais kārtējais mājas pasākums jau ir atcelts, par ko esi parūpējies, nosūtot paziņu lokam atteikumu. Un ka turpmāk tādi pasākumi mājās nenotiks.
Viņa mēģinās gan ģībt, gan kliegt, gan piedraudēt, ka izdarīs pašnāvību, gan  tēlot, ka tai pēkšņi uznācis sirds vājums, (un nokrist), bet tu aizver aiz sevis durvis un uz vairākām dienām pazūdi no mājām. Var gadīties, ka pēc atgriešanās, viņa jau būs pazudusi no tavas dzīves.

 ham-21.jpg     ham-22.jpg

Kopdzīvei piemērotāki partneri

 Hamletai visstabilākās attiecības veidojas ar duālo attiecību partneri Maksimu, kura līdzsvarotais raksturs palīdz viņai nāk pie saprāta un virza viņas kūsājošo enerģiju lietderīgā gultnē. Daudz kūsājošāka un pat interesantāka kopdzīve veidojas ar aktivatoru Žukovu. Ar mirāžas attiecību partneri Draizeri kopdzīve nav izplatīta, bet retumis gadās pamanīt šādu tandēmu. Visizplatītākā, kaut arī viena no haotiskākām laulībām Hamletas saista ar Robespjēru – pusduālo partneri. Taču divu intuītu kopdzīve paliek nesakārtota, viens no otra negūs atbalstu, bet kopdzīvi turpina haosā un dažkārt pat antisanitāros apstākļos.

                    

Hamleta sieviete seksā

Šī sieviete nepārvarami ilgojas, lai to ne tikai iegūtu, bet lai to izdarītu ciniski, rupji. Uzbudinoši viņai šķitīs, ja tu seksa laikā izteiksi ciniskas piezīmes. Bet izvirtis dzīvesveids nav viņas gaumē. Lai arī Hamleta ir valdzinātāja, taču, nonākot ar viņu divatā, būsi vīlies. Gultā viņa pārstāj valdzināt, bet kļūst cietsirdīga, teatrāli demonstratīva. Tikai nenoturi šo teātri kā patiesas jūtas. Arī gultā sagaidīsi negaidītus pārsteigumus; pēkšņi viņa tēlos, ka no baudas zaudējusi apziņu, jeb sāks neprātīgi smieties par tavu neveiksmīgo mēģinājumu viņai tuvoties. Viņai tīkami ir spēlēt jau iepriekš sadomāto lomu; ar vienu viņa ir sieviete – vampīrs, ar citu – mājas kaķenīte, viendien viņa vienaldzīga pret seksu, citreiz maiga un patiesa, vēl pēc dienas – nepieejamā fūrija. Skumji ar viņu nebūs, tiksiet gan kosts, gan sūkts, gan skrāpēts, nu ko vēl var izdomāt? Arī nogurums garantēts. Ja esi precēts, tad izvairies, lai viņa ne izgrezno tavu ķermeni.

Orgasmu prot tēlot, kā neviena cita, bieži pati tam notic. Tu uzzināsi, ka sekss nav galvenais, ko viņa meklē pie vīrieša.

Novērots, ka Hamletas samērā bieži ir lezbietes.