Raksturīgākais Igo sievietei28.02.2016

      2.jpg     1.jpg

Igo ir mūžam steidzīgā, dzīvespriecīgā un aktīvā sieviete, kurai diena vienmēr ir par īsu, lai paspētu paveikt visu iecerēto. Igo sievietei ir izsmalcināta gaume, viņa prot eleganti, ar izdomu ģērbties, veikli pasvītrojot to, ko nepieciešams izcelt un, nomaskējot to, ko nepieciešams noslēpt. Viņas dzīvīgam raksturam piestāv tērpi spilgtās krāsās, un viņa seko modei. Ir no tām, kura labāt mainītu tērpu katru dienu. Viņas garderobē var ieraudzīt gan ļoti dārgus, gan lētākus tērpus, bet tie visi noteikti ir gaumīgi izvēti un detaļas saskaņots. Iecienījusi aksesuārus, kuri ne katrreiz ir dārgi, bet noteikti pieskaņoti visam tērpam, tanī skaitā jostas, apavi, somiņas. Tērpos bieži pamanāms pirmās – bērnu kvadras ziedu motīvs, taču nekas nav pārspīlēts.

3.jpg  4.jpg  

Igo vidū mēdz būt gan izteikti slaidas, gan arī pilnīgas miesas būves sievietes. Igo gaita ir viegla, pat dejojoša, izskatās, kā viņa nāktu no priecīga saviesīga pasākuma. Ir tā, kura piedomā par diētu un rūpīgi ievēro higiēnu. Viņa vienmēr izskatās kopta un eleganta.

      5.jpg     6.jpg

Pirmais solis

 Igo ir no tām sievietēm, ar kurām iepazīšanās nesagādā grūtības, ir ļoti komunikabla un pretimnākoša. Iepazīšanās kontaktus visbiežāk meklē pati. Savas kūsājošās emocijas dēļ ir pamanāma sabiedrībā, arī ar dzīviem žestiem, skaļiem smiekliem. Spējīga jūsmot par katru sīkumiņu un pat necenšas novaldīt savas emocijas. Jau pirmajā tikšanās reizē viegli un bez piespiešanas spējīga iesaistīties sarunās, neizvairoties runāt arī par intīmām tēmām. Vienmēr spēj atrast tēmas, par ko sarunāties.

      7.jpg     8.jpg

Jau no bērnības Igo sieviete prot koķetēt, dažkārt viņas koķetērija neatbilst dziļām simpātijām pret vīrieti. Viņai vienkārši daba devusi tādu talantu, kad dažkārt viņa kā nevainīga pelīte iekrīt runča nagos, jo ir jau kādu neapzināti savaldzinājusi.
Ejot uz tikšanos, neaizmirsti jau laikus iegādāties ziedus, to viņa uzskatīs kā īsta džentlmeņa rīcību. Un tu būsi ieguvis viņas simpātijas.

      9.jpg     10.jpg

Otrais solis

 Vīrietim jābūt īpaši uzmanīgam, jo viņas koķetēšana ne katrreiz nozīmē to, ka tiek brīvi atvērts ceļš, lai viņai tuvotos. Viņai tuvoties vajag piesardzīgi. Īpašu vērību Igo sieviete pievērš vīrieša gudrībai, tikai tādi var kļūt labi sarunu biedri. Ne mazāku vērību pievērš arī tā statusam sabiedrībā, tanī skaitā arī viņa materiālam stāvoklim.

Necenties viņai uzmākties ar savām neatrisinātām problēmām, jo tad viņa no tevis attālināsies. Viņa nebūs tā, kura uzsāks tās risināt, jo Igo sievieti interesē tikai viņas personīgās problēmas.
Uz tikšanos neatbrauc netīros un sevišķi novalkātos džinsos. Piedomā, lai arī tava miesa smaržotu pēc svaiguma un lai pats izskatītos kopts. Tikai tad Igo dosies ar tevi pastaigā. Ja esat nolēmuši apmeklēt teātri, tev īpašu jāiedomā par atbilstošu apģērbu. Ja tev nav pieklājīgs auto, tad, labāk pie viņas ierodies ar sabiedrisko transportu.

Nav ieteicams ar viņu norunāt tikšanos parkā uz soliņa. Pajautā par tikšanās vietas izvēli viņai, jo visticamāk viņa jau iepriekš būs izdomājusi kādu samērā prestižu kafejnīcu. Tev visādam gadījumam jāpaņem līdz krietnāks naudas maks, jo viņa nerēķināsies ar cenām, bet gan ar ēdiena kvalitāti un tā kalorijām.

      11.jpg     12.jpg

Trešais solis

 Viss minētais nenozīmē, ka Igo sieviete ir izspiedēja. Pirmajās tikšanās reizēs viņa to var darīt pārbaudes nolūkos. Taču Igo sieviete ir greznas un nodrošinātas dzīves tīkotāja, tādēļ viņai jau sākumā jāsaprot, vai tu to spēsi viņai dot. Bieži viņai mazāk svarīgi, vai ar partneri saista nopietnas jūtas, bet svarīgāk ir sekot partnera naudas makam (īpaši šī brīža kultūrā). Viņai vajag visdārgāko un vislabāko.

Tev vienmēr jārēķinās ar to, ka Igo regulāri kavē norunātās tikšanās. Piedāvājies aizbraukt pie viņas darbā vai mājas. Bet sagatavojies, ka pa ceļam viņa lūgs iegriezties pie šuvējas, varbūt izmantos tevi vēl kādas neizdarītas sadzīviskas lietas nokārtošanu. Var gadīties, ka visnegaidītākā brīdi, tā pēkšņi atcerēsies, ka ir kāda neatliekama telefona saruna.

Igo vēlmju piepildīšanos panāk ar piemīlīgumu un citiem neatvairāmiem paņēmieniem. Var tevi vairākas reizes nosaukt par kaķīti, cālīti, zilonēnu un tamlīdzīgi, viegli paglāstot tev vaigu, vai ar pirkstu kaut kur pieduroties.

      13.jpg     14.jpg

Vari būt gatavs tam, ka Igo īsā laika periodā spēs izbīdīt tevi no pelēka žurkulēna līdz vidēja līmeņa darbonim. Veids, kā Igo sieviete prot organizēt, blatoties, sarunāt, nokārtot ir apskaužams. Tādos gadījumos viņa ir spējīga solīt, koķetēt, galvenais, lai tikai panāktu, ko nolēmusi.

Igo mājā valda tīrība, kārtība, mājīgums, pārpilnība, taču tev jāzina, ka tā radīšanā arī tu būsiet noskrējies sviedros. Kaut arī šī sieviete prot šūt, adīt un ļoti labi gatavot, bieži virtuvē pie plīts stāvēsi tu pats. Viņa no ērta dīvāna, pulējot nadziņus, dos tev norādījumus. Spējīga tērēt iespaidīgas naudas summas. Lielu pacietību no tevis prasīs kopēja iepirkšanās. Produktus izvēloties tirgū, ir prasīga, parasti apstaigā visu tirgu, meklējot vislabāko, un beidzot tomēr nopērk vislētāko.

      15.jpg     16.jpg

Kur satikt Igo sievieti

  Igo jau vidusskolas laikā sapņo par prestižu vietu dzīvē, tādēļ izvēlas studijas jomās, kuras iespējams iemantot atzinību un augstu novērtējumu un kuras ir iecienītas sabiedrībā. Dažkārt tā ir jurista profesija, lielu biroju administratore, neiztrūkstoša darbiniece bankā, personālvadības speciāliste. Tuvs viņai ir skaistumkopšanas privātbizness, šūšanas, augstās modes salonu, frizētavu, kosmētikas un citu līdzīgu jomu biznesa vadīšana. Bieži viņa sastopama kultūras un izklaides jomās, neiztrūkstoša saviesīgu pasākumu organizēšanā. Neiztrūkstoša seja televīzijā, dažādu izklaides šovu vadīšanā. Un, protams, viena no apdāvinātākām aktrisēm.

Kolektīvā sevi parāda kā prasmīgu un lietišķu personu, kura lielos birojos uzņemas priekšzīmīgu bosa sekretāres, menedžeres lomu. Galvenais, lai izpatiktu bosam.

      17.jpg     18.jpg

Solis atpakaļ

Ne katrs partneris būs spējīgs skriet līdz Igo dzīves tempam. Ja jūti, ka esi noguris no viņas draugu bariem, no viņas nepārtrauktās vēlmes būt sabiedrības degpunktā, tad tev laikus jāsagatavo atkāpšanās ceļš. Jo ielāgo vienu, šķiršanās prasīs skandālus un vainas novelšanu tikai uz taviem pleciem. Turklāt viņa pieprasīt sadalīt maksimālo, bieži pat nepadomājot, cik tas ir taisnīgi.

Iejūties Igo konfiktiera Balzaka lomā un saraksti uz papīra visus viņas izšķērdīgos tēriņus. Pasniedz tos pie brokastu galda un pavēro viņas seju. Nepieļauj atkāpšanos. Neizsniedz kabatas naudu un piekodini, ka arī ceļš uz skaistumkopšanas saloniem turpmāk ekonomijas nolūkos tiks slēgts. Un arī mājkalpotājai jau ir uzteikts darbs.

Viņa to ilgi nepacietīs. Tikai rēķinies, ka visiem radiem un darba biedriem tiks paziņots tavs skopums, vulgārisms un neiecietība. Viņa spējīga sarīkot īpaši skaļus skandālus, pat plēšot traukus.

      19.jpg     20.jpg

Kopdzīvei piemērotāki partneri

 Novērots, ka Igo sieviete labprātāk dzīvi saista ar Robespjēru – aktivācijas attiecības, kurš ātri prot atrast, un nodrošināt stabilu vietu dzīvē Ar duālo Donkihotu stabila laulība notiek gadījumos, ja viņš ir spējis sevi pierādīt kā labs ģimenes apgādnieks. Samērā bieži Igo sieviete savu dzīvi saista ar Maksima vīrieti – mirāžas attiecībās, šīs laulības raksturojas ar lielāku stabilitāti un noturību, kaut arī nav no vieglajām. Bieži Igo savu dzīvi saista ar Dostojevska vīrieti – pusduālajās attiecībās. Novērots, ka tiecoties pēc biezā naudas maka, Igo sievietes bieži dzīvo pāri ar Džeka vīrieti – superego attiecībās. Taču šīs kopdzīves tandēms visbiežāk beidzas pēc pirmajiem 4 – 7 gadiem, turklāt ar skandalozu tiesāšanos.

      21.jpg     22.jpg

Igo seksā

Igo jūtas droša līdz brīdim, kamēr koķetēšana ir tikai virtuālā spēle. Turpmākā vadība jāuzņemas tev pašam, jo Igo pēkšņi sabīstas. Taču sekss viņai ir ļoti svarīgs un nepieciešams. Arī sarunāties par šo tēmu mīl. Viņa iesaistās seksuālās rotaļās un ir brīnišķīga un atbrīvota seksuālā partnere. Viegli pavedināma uz dažādām seksuālām avantūrām.

      23.jpg     24.jpg

Igo spējīga jokot arī seksa laikā, apgaismot, kas būtu jādara vīrietim, lai viņu apmierinātu un lai viņa justos laimīga. Tostarp neaizmirsīs pastāstīt par iepriekšējiem partneriem un viņu dārgajām dāvanām, liekot manīt, ka no tevis gaida to pašu.