Kas raksturīgs Jeseņina tipa sievietei29.05.2016

                  2-jes.jpg    1-jes.jpg

Jeseņinas gaita ir samērā raita un plastiska. Sarunā viņa ir pretimnākoša, kas partneri spēj ātri atvērt dialogam. Sejā pamanāms sapņainums, arī biklums, kautrīgums.
Jeseņina saviem tērpiem līdzekļus nežēlo, taču detaļu kombinācija ne katrreiz izdodas gaumīgi saskaņota. Dažkārt iegādātos tērpus cenšas pārveidot, atbilstoši savai gaumei, bet nepeļ arī draudzeņu konsultācijas un ieteikumus. Visbiežāk tērpi ir gaišos pasteļtoņos, bet, tikpat bieži drūmi, pelēki. Uz vispārējā fona neizceļas.

                      3-jes.jpg     4-jes.jpg

Ja tu neesi noskaņots neplānoti tērēt savus naudas līdzekļus, tad labāk pastaigas virzies tālāk no modes veikaliem, jo viņas iegribas bieži notiek gluži spontāni – ierauga un tūlīt vajag.

Pirmais solis

               5-jes.jpg      6-jes.jpg

Jeseņinai vari droši tuvoties arī darba drēbēs, jo vīrieti no apģērba viņa nevērtē. Taču viņa rūpīgi pētīs tavu seju, acis, turklāt viņu vienaldzīgu neatstās tavs spēcīgais augums, no kura jūtams, vīrišķais spēks. Tādam blakus viņa jutīsies droša un stabila. Jeseņina izvēlas iepazīties ar vecākiem par sevi vīriešiem, nedodot priekšroku jaunajiem. Uzskata, ka gados jauni vēl nav nobrieduši ģimenes dzīvei.

Var pat gadīties, ka atrodoties viņas tiešā tuvumā, sarunu viņa uzsāks pirmā, izsakot kādu nenozīmīgu, taču intriģējošu repliku. Arī, tuvāk iepazīstoties, Jeseņina būs prasmīga valdzinātāja, jo sarunās skars samērā nenozīmīgas tēmas, kas neliks par pienākumu partnerim atskaitīties.

Otrais solis

                      8-jes.jpg

Iepazīstoties tuvāk, viņa centīsies izdibināt tavu ģimenes un arī materiālo statusu, kā arī to, vai esi nostabilizējies, vai tev ir savs bizness, kādi tavi perspektīvie plāni.
Ja tev radies ieskats, ka šī nedaudz nenopietnā būtne kritīs tavos apkampienos, tad esi kļūdījies. Vispirms viņai svarīgi ir nostiprināt ar partneri garīgās saites. Kamēr viņa nav izjutusi garīgo tuvību ar tevi, nebūtu vēlams viņu pārsteigt ar intīmo tuvošanos. Sākotnēji viņa no tuvības vairās, jo sajūt nepieciešamību izdzīvot intīmās laimes mirkļus sevī.

                           10-jes.jpg

Ja pieķer, ka viņa ir raudājusi, vai raud tavā klātbūtnē, tas neliecina neko nopietnu, viņai vienkārši bieži sevis žēl, tā nav arī spēle, tāda ir viņas būtība. Tādos brīžos viņa var sākt stāstīt par savu neizdevušos mīlestību, kura viņu joprojām sāpina.

Pacieties noklausieties viņas stāstījumā, jo, visi trauki vienreiz jāiztukšo. Ja izrādīsies, ka esi viņas īstais vīrietis, viņa turpmāko dzīvi pildīsies mīlestībā pret tevi

Tev jāsaprot, ka Jeseņina tipa sieviete ir liela sapņotāja, viņa bieži vien ilgi meklē savu īsto, tāpēc gadās arī kādu nejauši satikto ir spējīga pieņemt par vēlamo.

Trešais solis

                      12-jes.jpg

Jeseņina orientēta noturīgai laulības dzīvei. Viņa būs tava garīgā uzmundrinātāja un labā toņa sargātāja ģimenē.
Regulāru kārtību Jeseņinai mājās uzturēt grūti. Tev nāksies samierināties ar to, ka bieži mājās valdīs „mākslinieciska kārtība”, un ik pirmdienu viņa svēti nosolīsies ievest kārtību, taču atkal tikai līdz nākošai reizei.
Pamanīsi, ka starp izmētātām zeķubiksēm, bižutēriju, grāmatām, būs vēl vesela rinda neizprotamas lietiņas – atmiņas no vietām, notikumiem un neaizmirstamiem brīžiem. Taču, ja tu būsi viņas saderīgais vīrietis, tev ātrā laikā izdosies viņu pieradināt pie sakoptas vides un gaumīga ģērbšanās stila

Jeseņina vāji orientējas ekonomiskas dabas jautājumos, tādēļ biežu gadās naudu iztērēt krietni pāri limitam. Īpaši tavējo.
Tev jārēķinās ar to, ka dzīves laikā viņa mēdz pieminēt kādus pagātnes notikumus, garām palaistās izdevības, (tādos brīžos tieksme kādu par to vainot), un sapņo par kaut kādu nesasniegtu laimi. Viņu ik pa laikam vajā iekšējās pretrunas, kuru dēļ bieži nespēj izjust dzīves piepildījumu.

Solis atpakaļ

             23-jes.jpg      24-jesenina.jpg

Ja tavi centieni panāk, lai Jeseņina ievērotu tev nepieciešamo komfortu, nav vainagojušies panākumiem, tad tev jāsaprot, ka viņa nav tava sieviete. Kaut gan viņa ir pietiekami pacietīga un, ir spējīga pieņemt citu viedokli, taču audzināšanas stundas neveic publiski, bet dari to tikai divatā esot.
Kaut arī dusmas Jeseņinai ātri pāriet, taču strīdos viņu būs grūti pārstrīdēt. Tādos brīžos viņa spējīga kļūt neprognozējama, pat histēriska, izteikt kaut ko tādu, ko pēc mirkļa noliegs.
Lai izšķirtos nesāpīgāk, tev jāuzliek viņas revizora Džeka maska. Katru dienu jānosaka tērējamās naudas limits. Un jāpieprasa, lai vakariņas tiktu laikā izgatavotas, jo parasti viņa daudz liekas stundas pavada pie draudzenēm, aizmirstot izgatavot laikā maltītes. Turklāt jāpieprasa ievest mājās regulāru kārtību. Viņa lēmumu šķirties nepieņems, tas jāizdara būs tev, jo viņa centīsies saglabāt jebkuras, par vissliktākās attiecības.

                   13-jes.jpg      14-jes.jpg

Kur var satikt Jeseņina sievieti?

Viņu visbiežāk sastapsiet jaukos vasaras vakaros pastaigājoties kopā ar draudzeņu baru. Dažkārt viņa mēdz atrasties arī kādā jaukā, paskaļā kompānijā. Jeseņina sevi izmēģina dažādos darbos un jomās, kuras dažkārt ir pilnīgi pretējas. Viņa nav biznesa sieviete, jo baidās no atbildības un nespēj pieņemt lēmumus. Viņa nespēj reāli izvērtēt dzīvi, tādēļ visbiežāk savu vietu atrod citu pakļautībā. Tās bieži ir nelielas struktūras, mazas firmas, personālvadības darbs. Bet vislabāk Jeseņina jūtas valsts un pašvaldību struktūrās, visur tur, kur nepieciešams radošs darbinieks – skolās, bērnu dārzos, bibliotēkās, arī medicīnā, žurnālistikā, redakcijās.

                  16-jes.jpg

Jeseņina seksā

Paaugstinātu interesi par seksu no šī tipa sievietes grūti sagaidīt, diezgan neatraisīta, maz jūtīga, arī glāsti viņai maznozīmīgi. Ja meklē viņu tikai kā mīļāko, būsi vīlies, jo viņa neatzīst sakarus ar vīrieti, kurš nav viņas vīrs.

                17-je.jpg      18-jes.jpg

Par šo tēmu viņai ir divi kritēriji – jebšu viņa paliek kā mūžīgā sapņotāja, jeb tai vajadzīgs vīrietis, kurš daļēji ar varu viņu ierauj gultā. Tad viņā atbrīvojas kaut kādas bremzes. Viņai patīk dominējošie vīrieši, no kuriem sagaidāms vīrišķīgais spēks.
Gultā nav spējīga koncentrēties reāli notiekošajam. Var gadīties, ka viņas atvēršanai būsi veltījis visizsmalcinātāko pieeju, kad pēkšņi viņa sāks runāt par dzīvokļa remontu. Pēc mirkļa pēkšņi piekritīs seksuālām avantūrām. To viņa darīs tādēļ, lai baudītu jaunas, nebijušas sajūtas. Bieži no seksa atturas, mēdz aizbildināties ar jūtu nepietiekamību. Iemīlējusies, spējīga vīrietim sacerēt dvēseli aizkustinošu dzeju.

                         20-jes.jpg

Kopdzīvei piemērotākais vīrieša tips

Vissaderīgākās attiecības veidojas ar savas kvadras duālo Žukovu un aktivatoru Maksimu. Pavisam nestabils tandēms veidojas ar Donkihotu no 1.kvadras – mirāžas attiecībās, kaut gan materiāli nestabilajās ģimenēs šāds tandēms vērojams bieži. Samērā izplatītas laulības ir ar 3. kvadras Napoleona vīrieti.

                       21-jes.jpg      22-jes.jpg

                                                   25-jes.JPG