Kas raksturīgs Maksima sievietei21.04.2016

maks-1.jpg     maks-2.jpg

Maksimu uzskata arī par dzelzs lēdiju, stingra, nopietna, nepieejama. Taču no kopējā cilvēku pūļa neizdalās ar košu un spilgtu apģērbu, bet pamanāma ar tā elegantumu. Tā iegādei nežēlo ne naudu, ne laiku, lai kur arī viņa dotos, vienmēr būs gaumīgi ģērbusies.
Viņa labprātāk izvēlas iepirkties firmas, pazīstamu zīmolu, vai jau pārbaudītos veikalos, kuros par apģērba kvalitāti jau ir pārliecinājusies. Tos iegādājoties, daudz uzmanības pievērš cenai, firmas zīmēm. Viņas garderobē nav īpaši daudz tērpu, taču tie ir gaumīgi un kvalitatīvi. Viņas ģērbšanās stils vairāk atbilst lietišķajam nekā sievišķīgajam. Nepieciešamības gadījumā stingri ievēro protokola prasības.
Viņai ir stalta stāja un iznesīga gaita. Maksima reti smaida, bieži sakniebtām lūpām. Tā ir sieviete, kura piedomā par savu ārieni un arī apkārtni. Visur pieprasa pedantisku kārtību.

Pirmais solis

maks-3.jpg     maks-4.jpg

Maksima sievietei tuvoties ir ļoti grūti, viņa ilgi nepielaiž sev tuvumā svešus cilvēkus. Jau pašā iepazīšanās sākumā jābūt īpaši piesardzīgam, rokas spiedienam jābūt stingram. Neaizmirsti paskatīties viņai acīs, ja novērsīsieties, viņa tevi uztvers kā aizdomīgu personību.
Raksturīgi, ka Maksima sieviete ar svešiem cilvēkiem nemēdz kontaktēties, būtu labāk, ja kāds kopējs paziņa, vai viņai labi zināms cilvēks tevi iepazīstinātu. Maksima reti iepazīstas nejauši, kaut kur uz ielas, vai vienkārši garāmejot. Biežāk savu vīrieti satiek darba vietā, kur to jau krietnu laiku būs papētījusi. Viņa nesatiekas ar precētiem vīriešiem.
Lielu pievērš uzmanība vīrieša sociālajam statusam, tam jābūt tuvu viņējās. Painteresēsies arī par tavu reputāciju sabiedrībā.
Tev jābūt piesardzīgam, viņu uzrunājot, jo Maksima nepieļauj familiaritāti. Necieš nevietā izteiktus jokus slikti izprot un reaģē uz asprātīgām replikām.

     maks-6.jpg      

Otrais solis

Ja esat kopā apmeklējuši kādu, teātra izrādi, vai koncertu, tas nenozīmē, ka viņa ir, devusi piekrišanu turpināt iepazīšanos. Tas tev jānopelnī gan ar uzvedību, gan pieklājīgā apģērbā. Ja nākamā tikšanās reizē tu izskatīsies nesakopts, saburzītu kreklu, neskuvies un no tevis viņa sajutīs sviedru smaku, tad tūlīt pēc tikšanās paziņos, ka viņas plāni mainījušies. Pagriezīsies un aizies.
Sarunās ar viņu necenties izcelties ar saviem panākumiem, viņai labāk patiks, ja tu pažēlosies par lielo slodzi darbā, vai arī teiksi, ka, dzīvojot vientulībā tev, ir radušās veselības problēmas.
Savā zemapziņā šī sieviete tiecas kontaktēties ar radošu cilvēku, noteikti ar tādu, kurš spētu viņas dzīvē ienest kādus priecīgus brīžus. Blakus šādam cilvēkam, viņa kļūs sievišķīga.

maks-7.jpg     maks-8.jpg

Trešais solis

Biežāk, kā citas sievietes, Maksima vēlas oficiālas attiecības. Pilnīgi sevi ziedo ģimenei, neskatoties uz to, vai jūsu starpā būs izveidojusies stipra mīlestība, jeb ne. Ģimene viņai ir ārkārtīgi svarīga dzīves sastāvdaļa. Vari būt pilnīgi pārliecināts, ka tava garderobe būs pedantiskā kārtībā, par ko rūpēsies viņa. Tev nenāksies konstatēt, ka pirms svarīgas tikšanās, steigā uzģērbtam kreklam iztrūkusi kāda poga, jeb tas nav izgludināts. Viss būs parādes kārtībā, piedevām katru rītu saņemsi kādu atvadu buču. Tā paredzēts.
Tikpat pedantiski viņa veiks ģimenes budžeta uzskaiti, sīki pierakstot ieņēmumus un izdevumus.
Viņas skatījumā ģimenē jābūt savstarpējo pienākumu sadalei – vīram un sievai, katram jāsaprot, sava kompetence.
Bērnus audzina ar lielu atbildības sajūtu un ļoti pareizi. Izpilda visas iespējamās rekomendācijas – skolas, ārstu, arī pieredzējušu draudzeņu ieteikumus. Piemēram, ja paredzēta 2 stundu pastaiga, tad tai arī jābūt, neatkarīgi no tā, kāds gadalaiks ārā – karsts, auksts, vai līst. Arī dienas kārtības režīms viņas bērniem jāievēro, neskatoties, kāda situācija mainījusies mājās.

maks-9.jpg     maks-10.jpg

Solis atpakaļ

Varbūt daži varētu Maksima sievieti uzskatīt par greizsirdīgu, bet patiesība slēpjas kaut kur citur. Viņai, kā ļoti pareizai sievietei, nav pieņemami, ja vīrs pārkāpj laulības kodeksus, jo likumi jāievēro visur. Ja pieķers tevi neuzticībā, vari būt pārliecināts, ka no skandāla un izskaidrošanās neizbēgsiet. Ja runāsi pretī, dabūsi pa galvu ar to, kas viņai tobrīd gadījies pie rokas.
Ja tevi velk uz sānsoļiem, tad visticamāk Maksima nav tev piemērotākā partneri. Taču izšķities ar viņu, nebūs viegli. Viņa uzskata, ka laulības zvērests ir uz mūžu, kurš jāpilda, nav svarīgi, ja sen jau kā gultas sadalītas. Jārūpējas taču par bērniem kopā. Viņa centīsies pieminēt maksimāli daudz likumu pantus, kādēļ nedrīkst šķirt laulību.
Atliek tev ietērpties viņas konfliktiera Hakslija maskā un teikt: Mīļā, no manas puses būtu pavisam negodīgi šajā nepastāvīgā laika periodā pakļaut tevi tādam izmēģinājumam, kā ģimenes dzīve ar mani. Ja nu es pēkšņi nespēšu tev mīlēt visu mūžu! Jo es tev nevaru apzvērēt, ka visu mūžu tu man būsi vienīgā. Ja nu es jau rītdien kādā iemīlos! Šobrīd ir tiki daudz tikšanās iespēju! Darba vietā sievietes man pievērš lielu uzmanību un es nespēju atteikties no kārdinājuma.
Faktiski viendieņu dzīve mani saista daudz vairāk nekā tava noslēgtā, atrautā no pasaules. Mani tāda dzīve biedē. Ja tu mani nosauksi par sienāzi, es patiesi neapvainošos jo, es kā sienāzis varu visu vasaru nodziedāt un, rudenī atjēgties, ka daudz kas palaists garām. Bet es protu izlemt un rīkoties arī pēdējā brīdī, kas tev nav pieņemami.

Maksimai pilnīgi nepieņemami ir neuzticīgs un vieglprātīgs dzīvesdraugs, tas nebūs viņas draugs.

maks-11.jpg     maks-12.jpg

Kur satikt Maksima sievieti?

maks-13.jpg     maks-14.jpg

Maksimas izvēlas stabilas darba vietas – visbiežāk tās ir valsts iestādes, finanšu struktūras, bankas darbinieces, juristes, administrācijas darbs, inspektores un kontrolieres, arī policijas darbs. Reti sastopamas privātajā biznesā, jo viņas vienkārši neuzticas privātajam sektoram. Taču šī tipa sieviete netiecas būt pirmā persona, netiecas vadīt un dibināt savas firmas. Retāk, taču sastopama arī medicīnā, skolās, aptiekās.

Maksima seksā

Sekss, viņas uztverē, arī ietilpst ģimenes pienākumos, ja tas vīram vajadzīgs, tad viņa neiebildīs. Pieļauj pat eksperimentus seksā Maksima ir viena no retajām sievietēm, kura seksā spējīga partnerim sniegt pilnīgu apmierinājumu. Tikai tev derētu iegaumēt dažas detaļas: nekādā gadījumā, izģērbjoties, neizmētā apģērba gabalus, bet kārtīgi saliec tos vienuviet. Ja nebūsi, to izdarījis, viņa, visneiedomājamākā brīdi celsies un tās kārtos. Pat tavi izsmalcinātie glāsti nespēs viņu atturēt nepamanīt haosu sev atkārt. Noteikti pacenties, nokop kopīgi, malkotās kafijas krūzītes, arī tas viņai traucēs atdoties kaislei. Taču, viss, kas notiks pēc tam, viņas uzvedība, tehniskais izpildījums tev būs patīkami šokējošs.
Atliek pabrīnīties, kā gan šī, raksturā un uzvedībā tik stingrā sieviete spējīga būt tik tehniski labā seksa formā. Visu, ko kādreiz ir vērojusi seksa filmās, žurnālos, grāmatās, to, pieprot. Arī sex žurnālus uztver kā normālu parādību, jo šajā jomā viņai nepiemīt kompleksi. Iespējams, pašā degsmes sākumā nepamanīji, ka kaut kur gultas tuvumā piekārts drošo dienu grafiks.

Vēl der piemetināt, ka Maksima seksā mīl spēka pielietošanu, pati diezgan aktīva, bieži pat dominējoša.

Kopdzīvei piemērotākais vīrietis

Visnoturīgākā laulība Maksimai veidojas ar duālo – Hamletu, aktivatoru – Jeseņinu, mirāžas partneri – Džeku, un pusduālo – Igo tipa vīriešiem. Dažkārt dzīvo kopā ar spoguļa attiecību partneri Žukovu. Taču novērots, ka Maksimas kopdzīve ar Džeka un arī Žukova vīrieti nav noturīga.