Raksturīgākais Robespjēra sievietei.14.03.2016

Visbiežāk šī tipa sieviete sabiedrībā nav pamanāma, jo izcelties ar savu ārējo izskatu nav viņas prioritāte. Viņa cilvēka vērtību saskata gudrībā. Apģērbā ir iecienījusi pelēkos, brūnos un zilos, dažkārt oranžos toņus, kuri pārējo cilvēku pūlī viņu neizceļ. Faktiski nevēlēšanās tik pamanītai, nebija iespējams sameklēt Robespjēres foto.
Robespjēre savu dzīvi nepakļauj steigai, to liecina arī viņas gaita, kura dažkārt līdzinās tādai kā pastaigai. Viņas sejā pamanāma samērā nicinoši – ironiskā grimase, kurā ir rimtums, bet pilnīgs emociju trūkums. Tā ir viņai piemītošā sava veida askētiskā dzīves uztvere.
Robespjēre neizceļas arī ar smalku gaumes izjūtu, jo tas viņai no dabas nav dots. Bieži manāms, ka apģērbs slikti pieguļ augumam, tas sastāv no vairākiem, savstarpēji nesaskaņotiem komponentiem. Robespjēre izvairās lietot kosmētiku un krāšuļus. Nav iecienījusi arī aksesuārus. Parasti izvēlas samērā smagnēja modeļa apavus, jo vairāk piedomā par tā praktiskumu, ērtumu, bet ne par eleganci.
Pirmais solis
Pietuvošanās Robespjērei ir diezgan smags moments. Iepazīšanos uz ielas, transportā viņa neatzīst, turklāt par tādiem vīriešiem viņai savs vērtējums. Vīriešus lavierētājus arī viņa necieš. Arī ar pazīstamiem vīriešiem ietur distanci, jo viņa dažkārt neizprot savas prasības. Galvenais traucēklis kontaktu dibināšanā ir biklums, ko rada emocija vājajā kanālā. Tāpēc arī koķetēt Robespjēre neprot. Dažkārt mēģinājumi flirtēt pārvēršas aizvainojumos. Viņu maz interesē tas, ko pēc tam vīrietis par viņu domās.
Tas nenozīmē, ka vīrieši viņai vispār neinteresē, tikai iepazīšanās procesam jānotiek pakāpeniski. Vērtējums par vīrieti Robespjērei mēdz būt samērā galējs, „balts”, „melns” un visbiežāk „tumši pelēks”. Viņas mīļotajam vienmēr nepieciešams pierādīt savu atbilstību viņas kandidatūrai. Arī strauju familiaritāti nepieļauj.
Otrais solis
Ja tev jau ir cita iepazīšanās pieredze, tad sastopot tik ļoti pareizo un vērtējošo Robespjēra sievieti, visa tava iepriekšējā iepazīšanās pieredze var sabrukt pīšļos. Ja būsi viņu ieinteresējis ar savu gudrību, ja pratīsi sarunas vest nopietnā gultnē, tad novērosi izmaiņas Robespjēres attieksmē. Tuvāk iepazīstoties ar viņu, ir iespējams notvert tādus mirkļus, kad viņa spēj būt atklāta. Tas nenozīmē, ka tāda viņa būs arī turpmāk.
Trešais solis
Robespjēra sievietes skatījumā, ģimene nepieciešama tādēļ, lai vieglāk būtu kopēji pārvarēt dažādas sadzīviskās grūtības. Būdama sieva, viņa spējīga paciest dažādas sadzīviskas neērtības, pat vīra neizpratni un pārmetumus. Viņa uzskata, ja esi saistījies ģimenes attiecībās, tad jādzīvo. Pat nodzīvojot vairākus gadus laulībā, Robespjēra sieviete arvien vēl paliek kā neatminama mīkla.
Apvainojusies, noslēdzas sevī un ilgstoši, pat diennaktīm spējīga nerunāt un klusēt. Pamanīsi tikai pārmetoši raidītus skatus. Vēlāk tu pēkšņi atcerēsies, ka pirms trijām dienām, dzerot kafiju, neesi izmazgājis krūzīti. Tādu situāciju ikkatra vīrieša psihe ilgi izturēt nespēj, ja vien tikai viņas saderīgie Igo un Dimā.
Robespjēre necieš mājas darbus, rosīšanos pa virtuvi, tie viņai šķiet nenozīmīgi sīkumi. Nemīl pie sevis uzņemt viesus, visbiežāk tādēļ, ka mājās nespēj ievest regulāru kārtību. Neizceļas kā laba saimniece, un nav praktiska. Ģimene sagaidīs no viņas uzmanību tikai tad, kad darbā viss ritēs labvēlīgā gaisotnē.

Arī bērnu audzināšanas rūpes tiks deleģētas tev. Bērnus audzina, ievērojot stingrus audzināšanas noteikumus. Neprot palutināt un izrādīt mātišķu siltumu.
Kur var satikt Robespjēra sievieti?
Robespjēre darbā ir ļoti nopietna un apzinīgi dara to, kas viņai uzticēts. Viņa spējīga veikt monotonu darbu. Bieži sastopama jomās, kuras nodarbojas ar zinātniski pētnieciskiem darbiem, izpēti. Bieži ir ekonomiste, grāmatvede, programmētāja, arhitekte, juriste. Pēdējā profesijā biežāk ir kā tiesnese un prokurore. Sastopama valsts institūcijās, administratīvajās komisijās. Viena no labām ginekoloģēm, kaulu ārstēm, ķirurģēm. Bieži strādā aptieku sistēmā, vidusskolās, augstskolās pasniedzēja. Retāk izdevējsabiedrībās, kā iestāžu vadītāja, jo savas sliktās komunikācijas un neapstrīdamās patiesības meklēšanas dēļ, nespēj ilgstoši sastrādāties. Taču, būdama vadītāja, ir taisnīga.
Solis atpakaļ
Retumis Robespjēre cenšas saglabāt laulību, mīlestības vadīta. Laulība viņas skatījumā ir pienākums, darbs, kurš apzinīgi jāpilda. Pieķeršanos cilvēkam viņa jūt gadījumos, ja partneris ir godīgs, darbīgs, gudrs un nepārkāpj laulību. Bieži viņu vidū sastopamas feministes. Taču lielākā daļa vīriešu nespēj laulību uztvert kā darba vietu. Nekāda izskaidrošanās ar Robespjēri situāciju neuzlabos.

Ja esi noguris no viņas pastāvīgās moralizēšanas, ja biežāk guli viesistabā, bet ne kopējā guļamistabā un esi nolēmis šķirties, tev jāietērpjas viņas konfliktiera Napoleona ādā. Strikti un nelokāmi ar piepaceltu balsi norādi viņas kā sievietes trūkumus. Saki, ka tev sen ir apriebies skatīties uz viņas skābo ģīmi un uz viņas novalkāto, skatu zaudējušo halātu. Ka tu nevaru mīlēt sievieti, tikai pienākuma pēc, kura nedala ar vīru kopēju guļamistabu. Ka tu vēlies sabiedrību un tev ir apnicis viņas tēlot laimīgu vīru. Turklāt efektīvi uz viņu iedarbosies, ja tu demonstratīvi apspersi viņas guļamistabas durvis un tēlosi viņas iegūšanu ar varu. Centies maksimāli daudz, pat pie galda runāt par seksu, kas viņai nav pieņemami. Stāsti, ka esi izlasījis par dažādām seksa pozām un esi nolēmis tās izmēģināt.

Viņas acīs būsi zaudējis savu vērtību. Robespjērei nenāksies gari skaidrot šķiršanās iemeslu. Viņa pati to pieņems. Dažkārt šķiršanos var pavadīt skaļi skandāli, līdz pat mantas dalīšanai, vai arī viņa lepni var aiziet, sakravājusi savu iedzīvi nelielā somā. Jo viņas domas par taisnīgumu var mainīties.
Piemērotākie partneri kopdzīvei
Katram cilvēkam viskomfortablākie un stabilākie partneri ir no savas kvadras. Robespjērei, kā pirmās kvadras pārstāvei vieglas un perspektīvas attiecības veidojas ar duālo attiecību – Igo tipa vīrieti. Stabilas attiecības ir ar aktivācijas partneri – Dimā tipa vīrieti. Diezgan nestabilas un komfortu nesniedzošas attiecības ir ar Hamleta – 2. Kvadras vīrieti – pusduālajās attiecībās. Taču šādu savienību novēro samērā bieži. Samērā reti tiek noslēgtas laulības ar 4. Kvadras Štirlica tipa vīrieti – mirāžas attiecībās. Tas notiek gadījumos, ja šie partneri ir satuvojušies un viens otru iepazinuši jau studiju laikā, vai satuvojušies darba vietā.
Robespjēre seksā
Vīrieši izsakās, ka bieži šķietot, ka šo sievieti vieglāk izvarot, nekā savaldzināt. Robespjēre diezgan krasi atšķiras no citu tipu sievietēm. Vīrieša tēls, kurš daudzu sieviešu acīs uzskatāms par pievilcīgu, viņas acīs nav graša vērts. Vīrieši, viņas vērtējumā, ir tikai savu iegribu meklētāji. Atklāti sarunāties par seksa tēmu ir virs viņas goda. Šī tipa sieviete ir it kā piederīga citai mentalitātei, kurā prevalē atšķirīgi morāles kritēriji, kur sievietei klaji izrādīt savas vēlmes un iegribas ir pazemojoši. Cita lieta, ja vīrietis viņu cildina vārdiski. Viņa pati izlemj, vai vīrietis šodien ir nopelnījis viņas glāstus.

Savās fantāzijās viņa spējīga izdzīvot ļoti dažādas, pat neprātīgas seksuālās ainas, kuras dažkārt var dēvēt par izvirtušām. Taču, kad pienācis izdevīgs brīdis to realizēšanai, viņa nobīstas pat no domām – vai tikai partneris tās nav nojautis un neuzskatīs viņu par izvirtuli. Seksa laikā uzvedās pilnīgi bez skaņas, pat ja jūt, ka tev ir nepieciešami kādi uzmundrinoši vārdi, viņa tos vienkārši nespēj izteikt.
Ja mēģināsi atrast viņas foto sabiedriskās vietnēs, tad labākā gadījumā to redzēsi ar saules brillēm, vai ar aizmugures skatu, vai kaut kur lielā attālumā.