Raksturīgākais Štirlica sievietei07.08.2016

    
Štirlica sieviete pēc ārējā izskata atšķiras ar klasisko ģērbšanās stilu. Jau viņas ārējais izskats liecina par darījumu sievieti, kāda arī viņa ir. Viņas tērpi parasti ir no laba materiāla, arī cenas ziņā tie nav no lētajiem. Ja tērpu viņa papildina ar aksesuāriem, tad tie ir gaumīgi pieskaņoti tam. Viņas bižutērija ir tikai no cēlmetāla. Raksturīgi, ka viņa vienu apģērba komplektu var nēsāt diezgan ilgu laika periodu, taču tas būs akurāts, kopts un vienmēr tīrs. Viņas ārējā izskatā viss liekas nevainojami, taču viņas sejā gandrīz nav manāmas emocijas.

Štirlica vienmēr ir kustībā, bieži par kaut ko norūpējusies, kaut ko kārto, bet, neskatoties uz aizņemtību, savu imidžu uztur pedantiskā kārtībā.
Pirmais solis

    
Visvieglāk ar Štirlicu iepazīties darba vietā, sporta nodarbībās vai kādā citā sabiedriskā kopējā pasākumā. Taču, uzrunājot viņu, uz ielas, visticamāk, sagaidīsi samērā diezgan šerpu atteikumu. Viņai nav pieņemama vieglprātīga iepazīšanās. Vīrieša ārējam izskatam viņa īpašu vērīgu nepievērš, taču centīsies noskaidrot tavas prāta spējas. Tas arī būs viens no pirmajiem sarunu tematiem – darbs, bizness, pienākumi un arī panākumi.

No viņas nesagaidīsi žēlošanās par dzīvi, valdību un tamlīdzīgi. Lai arī sarunas notiek tika par nopietnām tēmām, kuras iepazīšanās sākumā tevi garlaikos, taču Tev jācenšas ieklausīties tajās, novērtēt viņas panākumus, neaizmirstot piebilst, cik veiksmīgi viņa izvēlējusies savu profesiju. Tas viņai būs svarīgāk, nekā lipīgu mīļvārdiņu izteikšana. Tad iepazīšanās sākums uzskatāms par pozitīvu, jo saprātīgu cildinājumu no vīrieša mutes viņa labprāt uzklausa ar patiku.

Otrais solis

    
Štirlica sieviete neprot koķetēt un valdzināt, tādēļ arī viņas joki dažkārt sanāk ne visai korekti izteikti, kurus citas kvadras pārstāvji uztver pat aizvainojoši. Taču ja būsi viņai iepaticies, visticamāk nākamo tikšanos viņa piedāvās pati.
Uz pirmo tikšanos būtu ieteicams tev atnākt eleganti saģērbtam, galvenais – nenokavē to. Viņa priecāsies, ja tu spēsi viņu pārsteigt, – tas varētu būt kāds asprātīgs (noderīgs) pezentiņš, katrā ziņā ziedi būs īsts džentlmenisks apliecinājums.
Štirlica dievina neordinārus, savdabīgi mākslinieciskus cilvēkus, kā arī tādus, kuri nāk no intelektuālām aprindām. Šīs iezīmes dēļ, kādreiz tai izdodas nokļūt kāda apslēpta avantūrista ķetnās. Taču, nepieciešams atzīmēt, ka šī sieviete samērā maz uzticas citiem, vispirms cenšas partneri pārbaudīt, un izošņāt situāciju. Var arī tiešā sarunā izjautāt visu tavu biogrāfiju.
Savā dzīvē nemīl kardinālas pārmaiņas. Uzskatos, ir diezgan konservatīva. Esi piesardzīgs ar jokiem, viņa slikti uztver ironiskas piezīmes, kā arī ne īpaši mīl viņai adresētu humoru.

Trešais solis

    
Ģimene Štirlicai faktiski nepieciešama kā darba vietas papildinājums vai turpinājums. Viņa ļoti nopietni attiecas pret darbu, nežēlojot tam savu enerģiju, tādēļ viņas uzskats par citiem veidojas atbilstoši pašas darba spējām. Viņai šķiet, ka ikviens cilvēks spējīgs sasniegt daudz, ja darbam sevi ziedojis nopietni. Štirlica ļoti reti kļūst par mājsaimnieci!
Tikpat prasīga viņa ir arī ģimenē, jo uzskata, ka ģimenes pienākumi abiem laulātiem jāveic vienlīdz atbildīgi. Arī prasības pret bērniem ir līdzīgas. Parasti iespēju robežās iegādājas modernākos sadzīves priekšmetus. Liekas un neizmantojamas lietas viņas mājās nav. Dzīvoklī valda pedantiska kārtība, visas lietas savās vietās. Un, nedod Dievs, jā kāds mainīs to kārtību!

Kur sastapt Štirlica sievieti

    
Štirlicas savu profesiju visbiežāk izvēlas eksaktajā jomā, gan juristes, tiesneses, ekonomistes, retāk grāmatvedes darbos. Bet cenšas ieņemt amatus valsts struktūrās, visbiežāk kā otrās personas, jo pēc līdera lomas netiecas. Reti maina profesiju. Nav raksturīgi, ka Štirlicas dibina savas firmas, labprātāk strādā jau nodibinātās, ieņemot administratīvos amatus. Diezgan bieži izvēlas medicīnas, kulinārijas, tirdzniecības jomu, vada skaistumkopšanas salonus.

Solis atpakaļ

    
Štirlica ir ļoti greizsirdīga, noteikti nekautrēsies to arī izrādīt. Vīram jābūt gatavam jebkurā brīdī izpildīt viņas iegribas. Viņai ļoti nepatiks, ja tu vārtīsies uz dīvāna, vai pie televizora, iekams nebūs paveikti nepieciešamie mājas darbi; piemēram iznesti atkritumi, nopļauts zālājs utt.

Tev der ielāgot, ka šī sieviete spējīga strādāt partrijiem – darba vietā, mājās un gultā. Taču, ja viņas nepārtrauktās prasības tev regulāri bojā ikdienu, ja nespēj paciest viņas notācijas un neproti uz tām ar humoru atspēlēties, visticamāk viņa nav tava īstā sieviete. Turklāt tevi var tracināt arī viņas rakstura vājā iezīme – nespēja uzturēt draudzīgas attiecības ar darba biediem, pat kaimiņiem. Vienmēr vainīgi citi.

Atliek spert soli atpakaļ, kaut gan Štirlica tam pretosies. Viņa uzskata, ka, ja laulība ir noslēgta, ja kopēji tiek vesta saimniecība un ir dzimuši bērni, tad laulātajiem jāspēj dzīvot kopā. Kaut vai katram atsevišķās istabās. Lai atjaunotu attiecības, īsu laiku spējīga atmaigt. Bet pie nākamām nesaskaņām negaidīs aizejot tevi, bet to izdarīs viņa pati.

Štirlica gultā

Viņa par sevi ir augstās domās, un viņai šķiet, ka ir interesanta arī seksā. Štirlicas seksa tehnikā izpildījuma puse ir nevainojama un viņa tam pieiet ar dziļu nopietnību. Viņas princips: Dari tā, kā es!
Taču īpašu romantiku no viņas nesagaidīsi, arī ar mīļvārdiņiem tevi aplaimos reti, tikai tad, ja būsi īpaši izpelnījies. Visbiežāk viņas sarunas gultā būs diezgan lietišķas, konkrētas, par ikdienas problēmām, bērniem, naudu. Visbiežāk pēc seansa pagriezīs muguru, necentīsies dalīt savu maigumu, ieņems neitrālu, pat vēsu attieksmi. Arī no rīta mazas cerības sagaidīt viņas skūpstu, bet drīzāk gan komandas: Celies! Brokastis uz galda, es eju uz darbu!

Labprāt skatās melodrāmas un erotiskās filmas.

Kopdzīvei saderīgākie


Harmoniskāka kopdzīve veidojas ar savas ceturtās kvadras duālo – Dostojevski, aktivatoru – Haksliju. Samērā reta kopdzīve novērota ar mirāžas partneri Robespjēru, vēl retāka ar pusduālo Draizera vīrieti. Novērots, ka daudz izplatītākas laulības ceturtajā kvadrā tiek dibinātas ar spoguļa attiecību partneri Gabēnu.