Raksturīgākais Balzaka vīrietim26.11.2015

Sociālais pseidonīms – Kritiķis

                  Balzaks_2.jpg        Balzaks_1.jpg

Diezgan raksturīgs ir Balzaka skumjais skats, it kā nogurušas acis, zem tām tumšas ēnas. Daļai acis šauras, bet ir arī Balzaks ar platām acīm, kurās lasāma gudrība. Viena no īpaši raksturīgākām iezīmēm – Balzaki iecienījuši ataudzēt bārdu vai ūsas un ir viens no 16 tipiem, kuram bārdas nēsāšana ir gandrīz vai neiztrūkstoša. Ja dzīvo ar saderīgu sensoro sievieti, no bārdas nēsāšanas pamazām tiek atradināts. Jaunība daļa Balzaki nēsā garus matus, kurus saņem astē.

Apģērbā iecienījis tumšos, pelēkos, brūnos, pat dubļu krāsas toņus, arī melno. Taču sekot ārienei nav viņa prioritāte, bieži pamanāms paviršums, neakurātums, kurpes biezām zolēm, dažkārt ar nomītiem papēžiem. Viņa ārējais izskats un tendenci nēsāt neskūto bārdu dažkārt rada tādu ieskatu, ka Balzaks atnācis no darba talkas.

Miesas būve kalsna līdz pat izplūdušam kompjūterista resnumam. Ar gadiem veidojas sakumpusi mugura. Gaita diezgan nestabila, tāda kā sagurušam cilvēkam.

                        Balzaks_4.jpg

Balzaks jau piedzimst gudrs, ar gadiem viņa gudrība un erudīcija tikai aug un viņam kauns būt muļķim. Viņš ļoti daudz lasa. Ir pietiekoši izveicīgs darījumos, vairāk domā par savu personīgo interešu attīstīšanu, reti dalās pat ar tuvākajiem. Talants izteikt notikumu un darbību attīstības prognozes, paredzēt, cik tas būs izdevīgi. Pie kam viņa prognozēm var ticēt. Nav tieksme ar saviem prātojumiem dalīties. Dažkārt šķiet, ka viņš ir lēnīgs un tūļīgs, bet viņam nepieciešams visu pamatīgi apdomāt un tikai tad darīt. Viņam piemīt teiciens: Steidzies lēnām!

Ir no tiem, kurš izvairās no skaļām kompānijām, kā arī no tādām, kurās kāds tiek aprunāts vai sarunām nav nekādas jēgas. Izvairās no sievietēm, kuras pārāk vētraini un emocionāli izrāda savas jūtas. Viņu aizrauj gudras, filozofiskas sarunas ar interesantām sievietēm. Spējīgs pārliecināt pārgalvīgās, pārsteidzīgās sievietes, ja jūt, ka viņas darbošanās ne pie kā laba nenovedīs.

Balzaka sliktā iezīme: noliedzējs un skeptiķis. Tas izskaidrojams ar to, ka visu informāciju ir tendence vispirms kritizēt, noliegt, smalki izanalizēt un apsvērt tās lietderību. Nesaderīgai sievietei tas uzreiz liksies kaitinoši.

              Balzaks_5.jpg      Balzaks_6.jpg

Pirmais etaps – uz priekšu!

Iepazīstas ļoti piesardzīgi. Tiklīdz nodibināsi kontaktus ar viņu, viņš vispirms uzklausīs tevi un centīsies atrunāt no kādas pārgalvīgas darbības, izsakot prognozes, ka visdrīzāk tur nekas labs nesanāks. Balzaku interesē gudras, par sevi pārliecinātas sievietes, kuras kaut ko jau ir sasniegušas vai plāno sasniegt. Tādēļ viņš centīsies noskaidrot tavus personas datus vai arī ko to, ko esi sasniegusi. Ja arī saklausīsi pretenzijas vai izvērtējumus, centies nestrīdēties ar viņu! Labāk painteresējies par viņa hobijiem vai izlasītām grāmatām. Viņš būs priecīgs, ja kaut kādā jomā saskanēs jūsu gaumes.

Atslēgas vārdi: 
Re, cik mums līdzīgas gaumes!
Cik būtu patīkami, ja tavu gudro galvu savienotu ar manējo!
Man ir patīkami sarunāties ar tik uzmanīgu, klausīties spējīgu partneri!

                       Balzaks_8.jpg     Balzaks_7.jpg
Otrais etaps – uz priekšu!

Ja tavā dabā nav paradums par katru sīkumu sarīkot skaļus skandālus, pārāk emocionāli izsaukties gan priekos, gan vilšanās brīžos, tad tu vari būt droša, ka iekarosi viņa simpātijas. Varbūt tev der zināt, ka Balzakam simpatizē sievietes, kuras droši iet uz nosprausto mērķi. Ar tādu arī viņš jūtas drošībā. Ja tev piemīt tādas īpašības, tad tās necenties slēpt. Taču Balzaka iemīlēšanās notiek ļoti lēni.

Balzakam nepieciešams pārliecināties, ka tu esi tā sieviete, kura izpelnījusies sabiedrībā zināmu cieņu un proti piesaistīt sev cilvēkus. Vari arī padalīties ar viņu kādā pieredzē. Tev jārada sajūta, ka spēsi pastāvēt arī par viņu, ka tavā klātbūtnē atrodoties jebkurā kompānijā viņš jutīsies drošs un aizsargāts. Tas paaugstinās tavu vērtību viņa acīs. Balzaks nav tik muļķis, lai aizlaistu projām tik vērtīgu sievieti.

                        Balzaks_9.jpg       Balzaks_10.jpg
Trešais etaps – uz priekšu!

Uzņēmīgais, bet tomēr neizlēmīgais Balzaks sadomās virkni ticamus un neticamus iemeslus, lai izvairītos pieņemt galējo lēmumu. Arī attiecības sabojāt nevēlēsies. Tādēļ nekaitētu, ja tu izteiktu viņam kādas ietekmīgas frāzes.

Atslēgas vārdi:
Man tik labi ar tevi!
Nebiju domājusi, ka kopā ar tevi izbaudīšu patiesas jūtas!
Es nevēlos vairāk šķirties ar tevi!
Tev līdzīgu neesmu sastapusi!

Vēro, kā izturēsies un reaģēs Balzaks. Ja jūtu, ka šis leduskalns nav iekustināms, tad vislabākais spert

Solis atpakaļ

Ja viņš ir sliktā omā, sagatavojies, ka viņa pesimistiskās prognozes tavai pacietībai pieliks punktu. Un varbūt tas tieši ir labākais risinājums. Tādā gadījumā labāk nepūlies turpināt pierādīt savu patiesību vai izteikt kaut kādas konkrētas frāzes. Labāk klusi aizej no viņa dzīves. Lai nerastos dvēseles traumas abiem, ietērpies viņa konfliktieres Igo maskā.

Kravājot mantas promiešanai, ieslēdz skaļu mūziku un dziedi līdz. Saaicini draugus un bez brīdinājuma paziņo viņam, ka esi parūpējusies par jautrām atvadām. Ar nevainīgu sejas izteiksmi saki viņam: Es domāju, mīļais, lai tev nebūtu tik skumji un lai tu ar prieku mani atcerētos, nolēmu kopā ar tevi un savu draugu pulciņu vēl papriecāties. Tu taču neņemsi to ļaunā, vai ne!

             bakzaks.jpg                Balzaks_12.jpg

Pēc tam gluži nevainīgi atvainojies un izsaki nožēlu, ka atkal esi sadragājusi viņa mieru. Nemierīgi rosies, atkal atvainojies un atkal izsaki kaut ko viņa adresē.

Vēl pamēģini emocionāli iespaidot viņu, sakot ka:
Mana sirdsapziņa neļauj piespiest tevi uzņemties īpašas rūpes par ģimeni un kaprīzu mīļoto sievieti! Esmu jau labu laiku sapratusi, ka tava mīlestība pret mani nav patiesa, es biju gaidījusi kaut ko vairāk! Man, piemēram, nav pieņemami, ka tu maz ar mani sarunājies, uzskatīdams, ka klusēšana ir vērtīgāka par atklātību. Tas ir pilnīgā pretstatā ar to, ko gaidu es. Saprotu, ka tu gaidi patiesāku mīlestību un novēlu, lai tāda tev atnāk, man nav tiesību atņemt tev šo prieku!

                           Janis_Mazitans_Balzaks.JPG     

Runājot centies būt samērā plosoša un raudi pilnā balsī, tas pieliks punktu Balzaka pacietībai un viņš atļaus tev pēc iespējas ātrāk aiziet, pat izmezdams frāzes: nu jau pietiek, ej!                                                                   

Balzaka vissaderīgākā partnere ir Napoleone – duālās attiecības un Draizere – aktivācijas attiecības. Mirāžas attiecību partnere ir no 4 kvadras –Hakslija.  Kaut arī  sabiedrībā ļoti bieži izplatītas attiecības, bet pilnīgi piepild;ijumu partneri viens no otra negūst, jo abi ir intuitīvie tipi. Balzaka pusduālās attiecības ir ar Žukovu no 2. kvadras, sabiedrībā nav izplatītas.