Raksturīgākais Draizera vīrietim15.12.2015

Sociālais pseidonīms – Sargātājs

               Draizers_1.jpg      Draizers_2.jpg

Draizers ir ļoti pieklājīgs, un galants kungs. Arī viņa ārējais izskats rada pozitīvu iespaidu. Ir nosvērts, solīds, kopts, kaut arī ģērbjas neuzkrītoši, taču ar izsmalcinātu gaumi. Tajā manāms konservatīvisms, reti maina savu stilu. Apģērbs uz viņa auguma pieguļ ideāli, nemanīsi, ka tas kaut kā atkarājas vai nepieguļ augumam, nav arī apspīlēts. Prot ar izsmalcinātu gaumi saskaņot apģērba detaļas, ņemot vērā arī tā nēsāšanas ērtumu. Viņa ārējā izskatā nekad nepamanīsi paviršību. Stalta stāja, blīva miesasbūve, vienmēr rūpīgi apgriezti mati. Viss viņa ārējais izskats liecina par viņa vīrišķību. Tieši tādu visbiežāk sievietes iedomājas ideālā vīrieša tēlu.

                       Draizers_3.jpg

Nešaubies, ja Draizers ir nolēmis atzīmēt kādus svētkus, viss tiks jau savlaicīgi un rūpīgi sagatavots, par visu tiks padomāts, lai viesiem nekā netrūktu. Viņš ir garšīgu ēdienu baudītājs, turklāt kā estēts, vēlas ēdienu baudīt uz glīti servēta galda.

Draizers uzticas cilvēkiem, ir piesardzīgs sarunu biedrs. Uzklausot partneri, raugās uz viņu, bet atbildot, novērs skatu sānis. Ir tas, kurš prot radīt piemērotu gaisotni, lai cilvēki justos labi. Viņš labi izprot un ievēro visas pieklājības normas. Turklāt pretī viņš gaida to pašu. Viņa apkārtnē vienmēr valda stingra kārtība, tīrība. Tas ir vīrietis, kurš nespēj dzīvot bez darba, vienmēr viņam nepieciešams darboties, vai pārraudzīt darbojamies citus.

                       Draizers_6.jpg

Draizera skatījumā attiecībās ar partneri jāvalda pilnīgai atklātībai un savstarpējai uzticībai. To pašu viņš vēlas izjust starp draugiem, ģimenes locekļiem. Ir skeptiski noskaņots melu, izlikšanās vai samākslotas uzvedības gadījumos. Jūtīgs strīdu un rupju savstarpējo attiecību kārtošanas gadījumos. Ir tas, kurš izsargājas no negaidītiem dzīves pavērsieniem, negaidītām situācijām. Kaut arī samērā iecietīgs, bet negaidītu emociju gadījumos no viņa var sagaidīt apjukumu, vai emociju uzliesmojumu. Turklāt viņš savu nepatiku spēj izrādīt īpaši izsmalcinātā, taču emocionāli sāpīgā veidā.

Draizera negatīvā iezīmē – mūžīgais čīkstētājs – tas ir cilvēks, kurš bieži vien ir par kaut ko neapmierināts, kuram nepiemīt tendence citus uzlielīt, drīzāk nopelt. Izteikts sevis žēlotājs.

                     Draizers_7.jpg       draizers_8.jpg

Pirmais etaps – uz priekšu!

Ja Draizers nolēmis kādai sievietei radīt iespaidu par sevi, viņš uzsāks stāstīt atbilstošai situācijai piemērotu teoriju. Visbiežāk tās ir kādas jaunas vēsmas sabiedrībā, kultūrā, zinātniskie atklājumi, jaunumi tehnoloģijā.

Ja vēlies iegūt viņa simpātijas, centies viņu atbalstīt, atsvaidzini atmiņā kādu savu personīgo pieredzi un pajautā viņam padomu, kā tev labāk būtu jārīkojas. Tad viņš jutīs, ka tas tevi tik tiešām interesē. Vēl efektīvāk iedarbosies, ja tu pierakstīsi savās piezīmēs, kādus dokumentus viņš tev iesaka kārtot, kādā iestādē griezties, un kādi likumi tev noteikti jāiegaumē. Ja viņš jutīs, ka tu par visu izrādi patiesu ieinteresētību, viņš uzticēs dalīties ar tevi savā pieredzē. Uzreiz izsaki vēlēšanos, ka tev droši vien būs nepieciešams atkārtoti pie viņa griezties pēc padoma.

                      Draizers_9.jpg       Draizers_10.jpg

Otrais etaps – uz priekšu!

Draizers uzvedībā ir drošs un pārliecināts, izņemot situāciju straujus pagriezienus vai pilnīgi neparedzētus apstākļus. Turpretī viņu māc izvēles šaubas, ja rodas divas vienlīdz līdzīgas situācijas. Tāpēc viņš neatstās bez ievērības to, ja tu būsi padomdevēja šajos gadījumos. Viņš nespēj lietas pamest pusdarītas, tādēļ iedrošini viņu situācijās, kurās viņš nav pārliecināts. Iedrošini viņu sakot, ka viņš ar visu tiks galā. Centies pasargāt viņu no dažādām neparedzētām situācijām, no negaidītiem pārsteigumiem.

                    draizers_11.jpg       draizers_12.jpg

Draizers vienmēr priecāsies, ja tu viņu iedrošināsi. Tev der zināt, ka, trauksmi viņā rada viss neparedzamais, pat gaidot priecīgu notikumu. Tādēļ izvairies no nenoteiktības, haotiskas un pēkšņas rosīšanās, no nekonkrētiem formulējumiem. Taču raugi, lai tava uzvedība nebūtu pārāk emocionāla, pārāk strauja. Nesasteidz iepazīšanās rituālu, ar to tu viņu nobiedēsi. Sieviete, kura spēj ātri, bet nesasteigti, un saprātīgi orientēties šodienas neparastajā dzīvē, izpelnīsies Draizera patieso cieņu.

                    draizers_20.jpg   draizers.jpg

Piesargies Draizerim pielavīties no aizmugures, aizsedzot tā acis un iesaucoties: Uzmini, kas es esmu! Tā vietā tu sagaidīsi viņa pēkšņas dusmas. Jo melnai sensorai jāredz, kas izdara pieskārienus.

                        draizers_13.jpg       draizers_14.jpg
Trešais etaps – uz priekšu!

Draizers labi izprot savstarpējās attiecības, tādēļ šajā jomā viņam padoms nav nepieciešams. Turklāt emocionālu spiedienu uz viņu izdarīt nevajag. Ja vēlies palikt viņa sieviete, tad izturies pret viņu smalkjūtīgi. Centies uzsvaru likt uz to, ka attiecības nevajag sasteigt, bet ka tomēr pārāk gara pārbaude arī nav tavā garā.

                       Draizers_15.jpg       draizers_16.jpg

Atslēgas vārdi: 
Izsakies, ka pēc tavām prognozēm mūs gaida perspektīva nākotne saskanīgā tandēmā!
Vai tev nešķiet, ka pienācis laiks mums spert nopietnu soli?
Kopā mēs daudz ko spēsim paveikt! 

Solis atpakaļ!

Kad Draizera bezgalīgās un garās runas par attiecību stiprumu tevi sāk skumdināt un pat kaitināt, tikai necenties ar viņu strīdēties. Atceries, ka Draizers vienmēr ir neapmierināts, bet ar viņu ir iespējams sarunāties. Padomā, kā no viņa šķirties bez liela naida un skandāliem.

Izmēģini ietērpties viņa konfliktieres – Donkihotes maskā, kaut arī tas nenāksies viegli. Radi situāciju, ka jūsu plāni zibenīgi tiek mainīti, turklāt paziņo to visnepiemērotākā brīdī.

                     Draizers_17.jpg       Draizers_18.jpg

Iepriekš pārdomā savu noslēguma runu un saki tā:

Man pilnīgi nav skaidrs, kas mūs sagaida tik mainīgā pasaulē, kāda ir šobrīd. Tādēļ nav vērts veidot ģimeni, nezinot, kā viss var sarežģīties. Kaut arī saprotu, ka izdevību nedrīkst palaist garām, taču arī iepriekš nav iespējams paredzēt, kurš būs tas īstais laiks. Šodien es vēl esmu skolotāja, bet rīt varu kļūt bezdarbniece vai pat nezinu, kas. Vai zini – esmu sevī atklājusi pētnieces talantu. Mani arvien vairāk, sāk interesēt ceļojumi, esmu nolēmusi doties pētīt ģeogrāfiju, apbraukājot pasauli.


Atceries, Draizerim daļēji šķirta ģimene nav ģimene, viņš nevēlēsies turpmāk saistības ar sievieti, kura neplāno būt viņam blakus. Turklāt vēl atceroties jūsu nemitīgos skandālus, visticamāk Draizers būs noilgojies baudīt mieru un klusumu, jo savā ziņā viņš ir vienpatnis. Un viņš viegli atlaidīs tevi.

Vissaderīgākās attiecības ir ar aktivatori – Džeka sievieti, duālo – Balzaka. Mirāžas attiecības ar 2. kvadras Halmeta sievieti nav izplatītas. Tāpat pusduālās attiecības ar 4. kvadras Štirlica sievieti nav bieži izplatītas. Drīzāk Draizers sasistās ar kādu ētiskā tipa sievieti.