Raksturīgākais Hakslija vīrietim14.01.2016

Sociālais pseidonīms – Izdibinātājs

                 02_Hakslijs.jpg
Hakslija vīrieti var raksturot kā samērā bezbēdīgu, pārgalvīgu, pretimnākošu, un ar lielu entuziasmu apveltītu cilvēku. Jau no mazotnes viņš ir jautras dabas, draudzīgs, samērā apķērīgs, bet milzīgi izklaidīgs. Tieši tāds viņš iepatīkas nopietnām sievietēm. Šī nelielā, dažreiz pat uzspēlētā nenopietnība palīdz vienmēr izkulties no ķibelēm. Un pat iekārtoties izdevīgās pozīcijās.

Viņa spēja jokot, daudz ko uztvert viegli, pat ne visai nopietni ir tas, ar ko viņš ieinteresē cilvēkus un ļauj viņam gandrīz ar katru nodibināt kontaktus. To viņš paveic, kā spēlējoties. Neizjūt bijāšanos no augstāk stāvošiem, viegli komunicē ar jebkura ranga priekšnieku. Cilvēki labprāt viņu uzklausa, atsaucas uz viņa lūgumiem, jo viņš tiem šķiet patiess.

                      04_Hakslijs.jpg

Ārējais izskats. Frizūra biežāk ir mākslinieciski nekārtīga, dažkārt pavisam gari mati, katrā ziņā tai viņš nepievērš lieku uzmanību. Tas pats attiecināms uz apģērbu, pavisam nav iecienījis oficiālo stilu. Drīzāk džemperus, T kreklus, vadmalas jakas. Bieži apģērbs slikti pieguļ augumam, mēdz staigāt, neaizpogājis virsjakas, jo vienmēr steidzas. Iecienījis šalles, kuras nēsā vairākas reizes apmestas ap kaklu. Gaita strauja, vienmēr steidzas. Dažkārt izvēlas ekstravagantu tērpu, drīzāk ja izdomājis kādu pārsteigt.

Lielas grūtības viņam sagādā lēmumu pieņemšana, sava dotā vārda pildīšana, konkrētu norādījumu izteikšana. Viņš visu cenšas novilcināt, atlikt uz vēlāku un visdrīzāk nenoteiktu laiku. Īpaši slikti viņš jūtas, ja tiek ierobežots laikā un ja uz viņu tiek izdarīts emocionālais spiediens.
Viens no Hakslija lielākiem klupšanas akmeņiem ir dažādu dokumentu, formalitāšu kārtošana, instrukciju izprašana, līgumu rakstīšana un arī tā satura izprašana. Bieži viņš pārprot norunas, likumus. Šajā jomā viņš labprāt saņemtu tavu palīdzību.

Hakslija negatīvā iezīme – manipulators. Pseidonīms izzinātājs nav tālu no manipulatora, kas jau ir ar negatīvu nokrāsu. Hakslijam ir maz draugu, bet daudz paziņu, kurus viņš pietaupa, lai vajadzīgā brīdī izmanto tu savā labā. Dažkārt spējīgs pat speciāli nodibināt sakarus, vai arī viņas nepārtraukt, piedomājot – man tas cilvēks kādreiz var būt noderīgs. Arī priekš viņa duālā Gabēna tāds cilvēks blakus ir parocīgs.

                           06_Hakslijs.jpg

Pirmais etaps – uz priekšu!
Parasti kompānijās ir pamanāms, un visticamāk, ka tu ievērosi viņa aplidošanas talantu, vieglo komunicēšanos pat asprātīgu piezīmju izteikšanu. Bieži viņš stāsta anekdotes, kādu parodē, smejas un viegli samazina saskarsmes distanci. Ja būsi saderīgā sieviete, tevi aizraus viņa uzvedības stils. Sarunā neaizmirsti to piemetināt.

                             08_Hakslijs.jpg

Atslēgas vārdi:
Tu esi unikāls cilvēks, tādu līdz šim man nav nācies sastapt.
Tava enerģija pietiek diviem!

Hakslijam patiks, ja kāda nopietna sieviete uzspodrinās viņa paštēlu un tādu viņš noteikti ievēros.

                 09_Hakslijs.jpg      10_Hakslijs.jpg
Otrais etaps – uz priekšu!

Hakslija garastāvoklis uzreiz sabojāsies, ja tu centīsies viņam kaut ko aizrādīt, vai mācīt. Viņš vienkārši vēlas, lai tu par viņu rūpētos. Pacenties neuzdot viņam liekus jautājumus „kāpēc?” un „kādēļ?”, kā arī negaidi konkrētas atbildes. Tas viss izsauks viņā pretreakciju, un viņš sāks aizstāvēties, taisnoties. Kaut arī tas tev var šķist dīvaini, taču, ja vēlies iekarot viņa simpātijas, tad šo ieteikumu tev būtu vēlams ievērot.

                             12_Hakslijs.jpg

Viņa simpātijas ātrāk nostiprināsi, ja, uzaicinot viņu ciemos, būsi sagatavojusi kaut ko garšīgu. Neaizmirsti pārsteigt viņu ar svecīšu rotājumu un vieglu mūziku fonā. Tādā atmosfērā viņš ātrāk atbrīvosies no spriedzes. Tāpat pacenties pamanīt viņa labsajūtu, pavēro, vai viņš ir apģērbies atbilstoši gadalaikam. Ja tu neuzkrītoši pateiksi, ka tik plānā apģērbā viņš varētu saaukstēties un tu par to pārdzīvosi, viņš skaidri sapratīs tavu mājienu, ka tu par viņu rūpējies. Pretī sagaidīsi viņa iejūtīgu un maigu attieksmi.

                                     14_Hakslijs.jpg
Trešais etaps – uz priekšu!

Hakslijs nav formalitāšu cienītājs. Viņa galva pilna idejām, bet grūtības viņam sagādā mērķa izvirzīšana un tā īstenošana. Bieži nespēj starp neskaitāmiem variantiem izšķirties par vienu konkrētu un noderīgāko. Taču ir atsaucīgs uz kopdarbību. Viņš gaida tiešus un konkrētus norādījumus, loģiski noformulētus. Viņam jau sākotnēji jāzina par pienākuma sadalījumu kopdzīvē. Arī naudas ekonomijas jautājumi viņam diezgan sveši, mēdz pārtērēties, bet nav skops.

                                    16_Hakslijs.jpg
Solis atpakaļ

Ja tevi līdz apnikumam, ir nogurdinājis Hakslija neizlēmība, ja tu jau iepriekš jūti, ka no iecerētā kārtējo reizi nekas nesanāks, bet viņš turpina garus, attaisnojošus monologus tev laiks no viņa attālināties. Tagad tev jāietērpjas viņa konfliktieres Maksimas lomā.

Sāc ar to, ka gadu uz priekšu uzraksti uz papīra naudas līdzekļus, kādi nepieciešami ģimenes budžetam. Pieprasi viņam konkrētu atbildi, cik no tā segs viņš. Saraksti visus viņam veicamos pienākumus un noliec tos redzamā vietā. Katru dienu demonstratīvi atzīmē, ko viņš ir paveicis un ko ne, ko nosebojis, kur noslinkojis. Pieprasi pa punktiem, kad viņš beidzot pildīs tavus rīkojumus.

                              17_Hakslijs.jpg      18-_Hakslijs.jpg

Saki viņam skaidri, ka visam ģimenē jābūt jau savlaicīgi izrēķinātam un nekāda nekonkrētība nav pieļaujama. Saki apmēram tā: Pats vari parēķināt, kad mēs ar tavu niecīgo algu kaut ko spēsim nopirkt ģimenes vajadzībām. Tukšā dzīvoklī taču nedomāju, ka sākšu laist pasaulē bērnus. Bet, tavuprāt, viss var aiziet pašplūsma, tavā skatījumā ģimenes dzīve nav nopietns jēdziens. Tavi talanti manai iedomātai dzīvei nenesīs nekādu labumu, jo dzīve visu saliek stingros rāmjos. Taču tev šie rāmji ir sveši. Esmu sapratusi, ka katram cilvēkam ir tiesības dzīvot un realizēt sevi, kā viņš vēlas. Tikai tas nebūs kopā ar mani. Tādēļ ļauju tev pavisam brīvi būt pašam un meklēt pareizo sievieti.

                                 20_Hakslijs.jpg

Hakslijs būs šokēts par šādiem rāmjiem. Tava runa liks viņam aizdomāties, ka patiesi tāda sieviete ir tālu no viņa ideāla. Viņa entuziasms būs noplacis, un arī viņš jau būs izdomājis veidu, kā, neaizvainojot tevi. šķirt attiecības.

Vissaderīgākās attiecības Halslijam ir ar duālo Gabēnu, aktivatori – Štirlicu. Ļoti izlpatītas Hakslijam ir attiecības ar mirāžas partneri Balzaka sievieti. Pusduālās attiecības ar Dimā nav izplatītas. Hakslijs mēdz iekulties visdažādāka salikuma attiecībās, jo visu mūžu ir sevis meklējumos.