Raksturīgākais Hamleta vīrietim04.10.2015

Sociālais pseidonīms – Koriģētājs

Hamleta vīrietis, īpaši jaunībā ātri iedzīvojas nepazīstamās kompānijās, tajās uzvedas droši un nepiespiesti. Reizēm var šķist, ka viņš tīši izrādās, gan dažkārt viņa teatrālais apģērbs, gan uzvedība piesaista uzmanību. Atšķirīgs ar īpaši izteiksmīgu, pat ugunīgu acu skatu, dzīvu, izteiksmīgu runu, kuru pavada efektīgi žesti, koķetērija. Izvairās skatīties partneres acīs.

    

Ģērbšanās stils var būt no parasta klaidoņa līdz ekstravagantam. Izmanto visu, kas vien var izdekorēt un papildināt viņa tērpu – ausīs vairāki auskari, ķēdes ap kaklu, bieži vien tērpā dominē melna krāsa, kaut kas šallveidīgs pārmests pāri plecam. Daži iecienījuši melnas platmales, ādas bikses un virsjakas. Var nēsāt garus zābakus ar spilgtiem dekoriem sānos, un ja būtu modē zobeni, arī tas tiktu piestiprināts sānos. Neatņemama sastāvdaļa gredzens ar galvaskausu, vai kulons kas līdzinās kaulainam skeletam (kaut kas no nāves motīva). Mēdz atlaist garus matus, bet tikpat izplatītas, ir īsās frizūras, tos krāso vairākās pat trijās krāsās, līdz pat zaļai krāsai. Ļoti izteikts Hamletam ir Vēja brāļu tērps, ar ko viņi bieži arī aizraujas. Spīd gan Hamlets, gan viņa motocikls.

    
 Tikai Hamleti nēsā šādus aksesuārus

Hamlets ir romantisks, kvēls, dedzīgs optimists. Spējīgs gandrīz ikvienu uz jeb ko saaģitēt, ar ko parasti arī nodarbojas. Bieži viņu vidū ir tādi, kuri apveltīti ar paranormālām spējām. Sadzīvē pieticīgs, netiecas pēc komforta. Dievina ceļošanu, un tīko pēc tādām vietām, kur neviens nav kāju spēris.

Hamlets būs tas, kas neveiksmīgu attiecību gadījumā spēs izrādīt klaju neapmierinātību, izsakot aizskarošas, naidpilnas replikas, vai arī negaidot distancēsies. Noteikti vainu uzvels partnerei, pat ja tu nebūsi vainīga.

Sliktā iezīme – avantūrists, spējīgs izdomāt jebko, bet galvenais tādu, ko līdz šim vēl neviens nebūs veicis. Bieži ar to iekuļās nepatikšanās.

    

 

Pirmā fāze – (uz priekšu!) 

    

Viņam nepieciešams, lai kāda viņu uzmanīgi klausītos, ko tu spēj, ja esi Maksima vai Žukova. Dažbrīd neuzkrītoši precizē detaļas, apbrīno viņa darba spējas un profesionalitāti. Pavēro viņa telpu, kurā viņš mitinās un neaizmirsti uzslavēt un novērtēt to vietu, kuru viņš iekārtojis pirms desmit gadiem, bet stāsta to kā nesenu sasniegumu.

Ja esi pavisam nopietna sieviete, un viņš tev simpatizē, ar savu rimtumu izrādi to, un tavs pirmais solis būs sperts.

Otrā fāze – (uz priekšu!) 

     

Hamlets ilgojas pēc tādas dzīves, kurā nebūtu jāsastopas ar grūtībām, nebūtu sevi jāapgrūtina ar ikdienas saimnieciskiem sīkumiem, kurā valdītu saprāts un kurā viss būtu saplānots un noregulēts. Arī rūpes par ikdienas uztura gādāšanu apgrūtina Hamleta dzīvi.

Ja esi ieinteresēta iekarot viņa simpātijas, tev lēnām un pamatīgi nāksies izskaidrot katru lēmumu un ieceri, kuru vēlies kopā ar viņu īstenot. Uz viņa untumiem centies reaģēt ar saprātu, un ticību, ka saderīgās attiecībās viņš mainīsies un pamazām uzņemsies sadzīves rūpes. Ja sapratīsi ar ko sākt, bet ko atlikt uz vēlāku, ja, neskatoties uz viņa untumiem, spēsi radīt viņam komfortablu sadzīvi, vidi, rūpēsies par veselīgu ēdienu un ēšanas paradumiem, viņš strauji mainīsies.

    

Centies nereaģēt uz viņa replikām par uztura nepiemērotību, arī par to, ka pie pusdienu galda viņš var atnāk saģērbies kā uz karnevālu. Viņš ātri sapratīs, ka āksta loma piemērota citai publikai. Turklāt rūpējies par viņu nemanāmi. Ja pamani, ka viņam piemīt tieksme ēst pilnīgi nesavienojamus produktus vienlaicīgi, to izliecies nemanām. Viņam bieži uznāk vēlēšanās pat par niecīgām slimības pazīmēm sacelt lielu troksni. Un bieži apmeklēt ārsta kabinetus. Sakarā ar īpatnībām uzturvielu izvēlē, viņam var rasties sarežģījumi gremošanas orgānos. Centies būt mierīga, pat ja redzi, ka viņš patiesi ir kaut ko nelabu ieēdis un kļuvis bāls, neizrādi liekas emocijas, it kā starp citu sagatavo zāļu devu un iedod, lai izdzer.

Ja būsi pietiekoši pacietīga, gudra, aukstasinīga, un pārlieku neiestigsi sadzīvē, pavisam drīzā laikā sagaidīsi Hamleta nemākslotas simpātijas.

Trešā fāze – (uz priekšu!) 
Nosaku turpmāko virzību!

Tikai negaidi, ka ātrā laikā Hamlets izšķirīgā brīdī kļūs izlēmīgs un aicinās tevi uz baznīcu. Viņa gribasspēks un lēmumi briest saderīgas partneres ietekmē, tādēļ iniciatīva jāuzņemas tev. Tu viņam skaidrā valodā pasaki: Esmu  izgludinājusi tavu smokingu, ģērbies, lai varam doties uz baznīcu!

Hamlets nespēj pretoties tiešam emocionālam spiedienam. Un, ja tu esi sieviete ar stipru gribu, sasniegsi, ko esi iecerējusi. Viltība šādos gadījumos nepalīdzēs, jo Hamlets cilvēku savstarpējās attiecības jūt kā uz delnas. Emocionālas dabas sieviete viņu nespēs ietekmēt, jo pats viņš smalki izprot emocijas. Tikai stipras sievietes gribasspēks, apdomāta rīcība, stingri, konkrēti norādījumi gūs iecerētos rezultātus.
Atslēgas vārdi:
Saposies un ejam!
Saņem sevi rokās!
Ja nokriti, celies!

Ja tavai pacietībai pienācis gals, ja kaitina Hamleta aktieriskā daba un jūti, ka ilgi viņa teātri neizturēsi, tad tas nav tavs īstais vīrietis. Šīm attiecībām turpinājuma nebūs, un tev jāsper –
Solis atpakaļ!
Mēs diemžēl nesam radīti viens otram!                                                                       

     

Šajā situācijā tev jākļūst par Hamleta konflikta attiecību partneri Gabēnu. Tas tev varbūt nenāksies grūti, jo, sagaidot viņa kārtējās emocionālās brāzmas, ieņem drūmas klusētājas lomu. Piedevām demonstratīvi atsakies apmeklēt viņa noorganizētos draugu pasākumus, nepārtraukti atgādini, lai apklusina skaļo mūziku, vai vairākkārt izslēdz to pati. Un centies pilnīgi nesarunāties ar viņu, nedz apsaucot, nedz dodot kādus norādījumus. Tad drīzākā laikā viņš pats atradīs iemeslu, lai tevi atstātu.

                    

Ja tev šķiet, ka viņa aiziešana nav gluži nopietna, vai arī viņš pēc kāda laika cenšas atgriezties, tad sāc sarunas, kuras viņu atbaidīs. Pabiedē ar to, ka ģimene – tās ir pastāvīgas rūpes – mazgāšana, gatavošana, tīrīšana un milzīgs darbs, tās ir negulētas naktis un brīvā laika trūkums, atsacīšanās no izklaides. Un kur vēl tas laiks, kad dzims bērni – autiņi, putras, ka arī viņam tas būs jādara. Viņš būs šokā. Tas viņa aktierisko garu nobiedēs un manīsi, ka klusi un nemanāmi vienā dienā viņš būs pazudis.

Šāda šķiršanās būs mazāk sāpīga abiem.

                           

Hamleta vīrietim vissaderīgākā partnere ir Maksima sieviete – duālās attiecības, Žukova sieviete – aktivācijas attiecības. Ikkurā citā tandēmā agrāk vai vēlāk radīsies attiecību sarežģījumi. Vislielākais risks pastāv savu dzīves draudzeni izvēlēties no citas kvadras. Ne visai veiksmīgas pusduālās attiecības Hamletam veidojas ar 2. kvadras Robesjēra sievieti. Kā jau diviem intuītiem, viņu mājās valda sadzīviskais haoss. Mirāžas attiecības Hamletam ir ar Draizera tipa sievieti, taču šīs attiecības sabiedrībā ir reti sastopamas.