Raksturīgākais Jeseņina vīrietim04.11.2015

Sociālais pseidonīms – Motivators

Saskarsmē ātri pamanāma Jeseņina pretimnākšana un viņa labestīgā sejas izteiksme. Viņa emocionalitāte brīžiem mijās ar sapņainību, noslēpumainību, kad domās viņš it kā aizslīd projām. Ja arī sākotnēji viņa seja izskatās nopietna un pat pavisam lietišķa, tad tiklīdz ar viņu uzsāksi sarunāties, tā atmaigs un gan uz lūpām, gan acīs būs pamanāms viegls smaids. Runājot, mēdz viegli pieliek galvu, un atkarībā no sarunu tēmas, strauji mainās viņa sejas izteiksme – te samērā bargs lietišķums, te patīkams smaids.

      jesen_2.jpg     Jesenins_1.jpg

      Jesenins_3.jpg     jesenins_4.jpg

Jeseņins ir pašpietiekams vientuļnieks, kurš daudz laika pavada, iegrimstot pagātnē. Pat ja viņam nav vēl uzkrājušās pagātnes atmiņas, viņš kaut ko izdomā, par ko sapņot. Tas viņu mierina. Ir ļoti emocionāls, var ātri sadusmoties, bet ilgi naudu netur. Jeseņinam, kurš dzīvē izcietis pārdzīvojumus, laiks sejā atstāj cietēja pēdas. Viņu mēdz pārņemt depresīvie stāvokļi. Ir samērā kautrīgas un nedrošas dabas, kas pamanāms ārēji. Taču pazīstamos apstākļos spējīgs jokot, smieties, stāstīt anekdotes, neapmierinātības gadījumos klaji izrādīt savas kaprīzes un pat kļūt nekaunīgs. Lieliski pārvalda savas un arī tavas emocijas, tu pat nepamanīsi, kad viņš jau būs paspējis mainīt sarunu tēmu, lai tevi sasmīdinātu.

                   jesenins_5.jpg     jesenins_6.jpg

Labs situāciju un attiecību pareģotājs. Bieži spēj precīzi izteikties par kādu vēl neiestājušos notikuma pavērsienu, kas tev liksies pārsteidzoši. Viņam taču vajag atstāt iespaidu uz tavu personu, ko viņš lietpratīgi arī izdara.

Tavs iecerētais labi izjūt stilu visplašākā tā nozīmē. Tas var būt gan laikmeta atstātās iezīmes uz kultūru, spēj spriest par arhitektūru, mākslu, atbilstoši laikmetam uzvedības kā arī ģērbšanās tendencēm, jo vienmēr seko izmaiņām. Labi izjūt, kas ir skaisti, bet kas nav. Bieži viņš ir gan labākais šuvējs, gan frizieris.

       Jes_14.jpg                  jesenins_7.jpg

Taču savam ārējam izskatam maz pievērš uzmanību. Brīžiem seko ārienei, regulāri apgriež matus, brīžiem atlaiž garus matus, regulāri neseko higiēnai, jo ir slinks. Viņa ģērbšanās stils drīzāk ir romantisks, taču pamanāma paviršība un neakurātība. Kreklu var uzvilt ne pirmā svaiguma, taču sarullējusies šalle ap kaklu gandrīz vai neatņemama sastāvdaļa. Arī apavi bieži nav spodrināti, regulāri neskuj bārdu.

Jau kopš jaunības sapņo kļūt vīrišķīgs, spēcīgs, taču spēks gluži vīrišķīgā izpratnē nav viņa stiprā puse. Ja savā ceļā esi sastapusi Jeseņinu, tev jāsaprot, ka stiprā puse būsi tu pati, jo svarīgu jautājumu izlemšana būs tavā ziņā. Jo tu taču esi stipra!

               jesenins_9.jpg     jesenins_10.jpg
Rakstura sliktā iezīme: otrā cilvēkā spējīgs nokaut iniciatīvu, sakot, ka tik un tā no tā nekas nesanāks. Spēj lišķēt.

Pirmā fāze – (uz priekšu!)  

Jeseņins prot lietpratīgi parunāt par modi, dizainu, izstāstīt, kas kuram piestāv, kā sasienama kaklasaite (pats pie sevis nepamanot, ka kaklasaites mezgls nav tobrīd modē un ka tā sagriezusies uz vienu sānu). Viņš ir kultūras baudītājs, apmeklē izstādes, ir lietas kursā par jaunākām filmām, teātra izrādēm, pārzina arī kulinārijas jaunumus. Ar to visu viņš vēlēsies paspīdēt tavā klātbūtnē.

Ieteikums tev atbalstīt un pēc iespējas piedalīties viņa uzsāktajās sarunās. Ja vien spēj izsekot viņa stāstījumam, izjautā sarunu tēmā sīkumus, detaļas, pajautā, kādi viņam palikuši iespaidi no pēdējā ārzemju brauciena.

Centies izteikt apbrīnu par kaut ko, piemēram cik lietpratīgi viņš vada mašīnu, cik viņam nevainojama gaume kopīgi apmeklētā teātra repertuāra izvēlē. Ja tev izdosies patiesi aizrauties ar Jeseņina personību, tas atspoguļosies tavā sejā un viņš to jau būs nolasījis. Katrā ziņā tas veicinās jūsu attiecību stiprināšanos un visticamāk, ka viņš vēlēsies turpināt draudzību.

Otrā fāze – (uz priekšu!)

                            jesenins_11.jpg     jesenins_12.jpg

Ja veiksmīgi esi pārvarējusi pirmo etapu, tad turpmāk tev vajadzēs atklāt sevi, jo ne jau tikai jūsmošana Jeseņinu aizrauj. Viņa viskvēlākā vēlēšanās sastapt tādu sievieti, kura skrejošu zirgu apturēs un no degošas mājas vīramāti iznesīs. Jeseņinam dzirdot, neatļaujies slikti izteikties par viņa vecākiem. Taču sievieti biksēs arī viņš nevēlēsies mīlēt. Tev jābūt stiprai un vienlaicīgi sievišķīgai.
Centies atkārtot viņa apziņu stiprinošas frāzes:
Mums ar tevi nav no kā baidīties!
Tici, ka mēs kopā nepazudīsim!
Ko mums maksā māju uzcelt! Kopā to izdarīsim!

Viņam blakus nepieciešama sieviete, ar kuru kopā viņš justos kā aiz akmens sienas drošībā. Ja pamani, ka viņš samērā nemākulīgi kaut ko remontē, piemēram neveiksmīgi dzen naglu, nepārmet, bet droši izņem no viņa rokām āmuru un optimistiski izdari to pati. Un izsaucies: Lūk, plauktiņu mēs piekārām! Kāds tu esi malacis! Skaties, cik skaisti tas izskatās!

Tik delikāti izteiktus vārdus viņš diezin vai būs dzirdējis, un viņā stiprināsies pārliecība, ticība saviem spēkiem. Tādu sievieti viņš nespēs pamest.

Trešā fāze – (uz priekšu!)
Nosaku turpmāko virzību!

             jesenins_2.jpg   Jes_15.jpg

Tev der iegaumēt, ka lai arī Jeseņins no ārienes izskatās vīrišķīgs, bet izšķirošus lēmumus viņam nākas pieņemt ar grūtībām. Nekādā veidā vārdiski neizbaidi viņu, bet ņem iniciatīvu savās rokās. Pat gadījumā, ja jūsu draudzība jau ir ieilgusi un tu vēlies juridisku apstiprinājumu, ņem viņu aiz rokas un dodaties tur. Atgādini, ka viņam jāpaņem līdz pase. Vari viņam izteikt kaut ko līdzīgu: Kaut arī laulības reģistrācija it tikai formalitāte, bet zīmogs pasē taču neietekmēs mūsu attiecības, tās paliks tik pat stipras. Bet toties mēs varēsim rēķināties ar tiem atvieglojumiem, ko valsta paredz jaunām ģimenēm ar bērniem”.

Izsaki atslēgas vārdus:
Es uzskatu, ka tas būs pareizais lēmums!
Pats galvenais, ka mēs pirmkārt – kopā uzsāksim veidot ģimenes budžetu, otrkārt…
Tā arī būs pareizākā rīcība attiecībā uz mūsu vecākiem, kuriem šķiet, ka jebkura kopdzīve jāreģistrē juridiski.

Solis atpakaļ
Mēs diemžēl nesam radīti viens otram!

Taču ja tev ir apnicis nepārtraukti slavēt savu izredzēto, ja tu kārtējo reizi nespēj viņam izskaidrot to, ka vēlies zināt, kur palikusi kopējā ģimenes nauda, ja tevi kaitina viņa nemazgātās rokas pēc padarītā darba, tad visticamāk, ka tu nebūsi Jeseņina īstā partnere Žukova vai Maksima tipa sieviete. Atlaid viņu, nedragā viņa jūtīgo dvēseli! Nelasi arī notācijas un neko nepārmet, jo tas tik un tā neko nemainīs. Efektīvāk uz viņu iedarbosies, ja tu uzliksi viņa konfliktieres Štirlicas masku.

Saki viņam:
 Ģimene, tie ir milzu izdevumi. Tad tev nāktos ļoti daudz strādāt. Man nepieciešami lieli līdzekļi un nevaru taču es eksistēt apstākļos, kuriem būtu piemērots vārds ELLE. Tev taču grūti nāksies skaitīt katru kapeiku. Bet vai vari aprēķināt, cik maksā pieklājīgs dzīvoklis? Bail pat iedomāties! Nedzīvosim taču mēs mūžīgi kopā ar vecākiem. Tas nav nopietni!
Un vēl bērni… viņi prasa tik daudz spēka, uzmanības un arī izdevumus. Mēs taču nekur pasaulē neatradīsim bezmaksas bērnudārzu. Es uzskatu, ka vispirms tev jāizveido karjera, jāatver sava firma, jākļūst par īstu biznesmeni, un jāpanāk stabili ienākumi. Tikai pēc tam mēs varam sākt domāt kā savienot savas dzīves. Pagaidām ieturam pauzi.

Uzsākoties sarunām par naudu, pienākumiem, kuros Jeseņins jutīsies kā spīlēs, interese pret tevi strauji noplaks. Viņš labprāt piekritīs, ka jūs tik tiešām nesat radīti viens otram. Un viegli atlaidīs.

                  Jes_16.jpg       jesenins.jpg

Jeseņinam vissaderīgākās duālās attiecības ir ar Žukova sievieti, aktivācijas ar Maksima sievieti. Pusduālās ar 3. kvadras Napoleoni, samērā ātri  partneri iepazīstas, taču par gluži stabilām tās nosaukt nevar, jo novērots liels šķirto kopdzīvju skaits. Traucējošs faktors – divi ētiskie, kas abus neapmierina. Mirāžas attiecības ar 1. kvadras Donkihoti ir izplatītas, bet ne visai veiksmīgas, drīzāk pilnas neizpratnes un pārmetumu. Šādā tandēmā pietrūkst sensorās funkcijas, jo abi ir intuīti. Tieši sensorais ir tas, kurš gādā, saimnieko, rūpējas, vāra, tīra utt. Strīdi sākas par niekiem, un pāris nespēj pat izrunāties. Iestājas arvien garākas klusēšanas pauzes, līdz kāds neiztur.