Raksturīgākais Maksima vīrietim14.10.2015

 Sociālais pseidonīms – Sistematizētājs

Sava staltā auguma, soļojošās un nosvērtās gaitas dēļ Maksimu dažkārt dēvē par armijas cilvēku. Viņš ir cilvēks uz kuru var paļauties, atbildīgs, nopietns, bet arī pārāk pareizs un grūti pārliecināms. Stingrs, reizēm bargs, izvairās skatīties sarunu biedra acīs. Pedants. Iecienījis uzvalkus, īsi apgrieztus matus.

Kontaktus ar svešiem uzsāk ne labprāt, katrā ziņā bez vajadzības nav to iniciators. Ja apkārtējie pārspriež tēmas, kuras Maksimu neinteresē, klusē vai izvairās no saskarsmes. Cilvēks, kurš kategoriski necieš intrigas, liekvārdību, tukšas runas, dusmojas, ja lietosi nekonkrētus vārdus „iespējams”, „varbūt”, bet to neizrāda. Pie viņa nekādā ziņā neierodies pēkšņi, jo viņam nav pieņemamas neplānotas vizītes, nekonkrētība rīcībā. Viņam piemīt sistēmiskā domāšana, tādēļ visu plāno, izskaitļo, pat saskaita, ir laba atmiņa. Ar Maksimu sarunājoties, esi konkrēta, pēkšņi nemaini sarunas tēmu, nestāsti par notikumiem, kuri nav savstarpēji saistīti, tad tev ir cerības uz viņa simpātijām.

    

Sliktā īpašība: ļoti zems savstarpējās uzticēšanās koeficients, sausvārdis un kontrolētājs.

       

Pirmā fāze – (uz priekšu!) 
Maksims, kā otrās kvadras aristokrāts, stingri ievēro etiķeti. Necenties viņu iepazīšanās sākumā uzrunāt uz Tu, iekams viņš pirmais nav to atļāvis. Maksims stingri ievēro ētikas normas, pirmajās tikšanās reizēs viņš var šķist pavisam labvēlīgs, uzmanīgs, nekad nepārtrauks tevi sarunā, bet noklausīsies līdz galam. Spēj uzturēt sarunu arī par cilvēku attiecībām, kaut gan tās izprot vāji. Taču pacentīsies izteikt savu redzējumu, kā cilvēkam būtu jāuzvedas, pie kam viņa ētikas kodekss ir kategorisks. Nekādā gadījumā nepārtrauc viņu, kad viņš uzsācis kaut ko stāstīt, bet pacietīgi noklausies līdz galam.

Atslēgas vārdos viņam izsaki:
Varu tikai priecāties, cik jūs nopietni par to esiet domājis un cik saprotoši izskaidrojiet!
Un jūs pat spējat just līdz otram cilvēkam! (kaut gan īstenība Maksims nav no tiem, kam labi veicas izprast otru cilvēku).
Man reti nācies sastapt tik ieinteresētu sarunu biedru!

Piedevām ja tu būsi jautra un emocionāla sieviete, kādas mēdz būt Maksima saderīgās Hamleta un Jeseņina, spēsi novērtēt viņa humāno rīcību uz atsaucību, tad vari rēķināties, ka būsi pacēlusi savu reitingu viņa skatījumā.

     

Otrā fāze – (uz priekšu!) 
Maksims, līdzīgi kā viņa duālais Hamlets dzīvi vēlās baudīt bez liekiem uztraukumiem un pārsteigumiem. Tajā pietiekamās devās jābūt priecīgiem momentiem. Sarunājoties turpini būt konkrēta, neatstāj nevienu uzsāktu tēmu nepabeigtu, jo atceries, ka Maksims necieš nekonkrētību. Sieviete ar mīklainu raksturu, no kuras nav saprotams, ko viņa vēlās, neietilpst viņa simpātiju sarakstā. Ja tu mēģināsi uzsākt sarunu, kuru nepabeidzi un teiksi: Es tev to pastāstīšu kaut kad vēlāk! Lai tas paliek kā mans noslēpums! Tad zini, ka Maksims visticamāk tevi kā aizdomīgu personu būs izsvītrojis no sava saraksta.

Ja Maksims starp vairākām vienlīdzīgām izvēlēm ir neizpratnē, tev jābūt ar spēcīgu intuīciju, un bez šaubīšanās jāpalīdz viņam izvēlēties. Īpaši grūti Maksimam prognozēt situācijas norisi, jo ir vāja intuīcija. Pat ja tev par to nav motivācijas, izsakies apmēram tā: Katrā ziņā ja rīkosimies tā, tas šajā situācijā būs jautrāk!

Tavs optimisms un pareizās prognozes nomierinās Maksimu un viņš jutīsies pārliecināts par sevi. Tavi uzmundrinājumi ļaus viņam kļūt laimīgākam, kas ir kā garants attiecību turpinājumam.

     

Trešā fāze – (uz priekšu!)
Nosaku turpmāko virzību!

Kaut arī Maksims ir tas, kurš uzskata, ka pārim attiecības jāreģistrē oficiāli, taču tas nevar notikt līdz brīdim, kamēr viņš pilnīgi nav pārliecinājies par tavu godīgumu, uzticību viņam. Un tas dažkārt var vilkties gadiem. Ar emocionālā spiediena izdarīšanu Maksimu steidzināt nedrīkst. Taču šajā gadījumā tu vari izteikties apmēram tā: Mūsu attiecības ir pārbaudītas jau vairākus gadus un es neesmu tevī vīlusies. Manas jūtas ir tikai nostiprinājušās. Ja tu jūties tāpat, tieši šobrīd tuvojoties svētkiem man šķiet, ka pienācis īstais laiks tās apliecināt oficiāli. Mēs taču viens otram esam pierādījuši uzticību, kas liecina, ka arī turpmāk tā būs.

Atslēgas vārdi:
Velti nešķiedīsim laiku!
Kamēr esam tik jauni, laiks padomāt par bērniem!
Mūsu vecāki jau to gaida un priecāsies par tādu ziņu!

Bet ja pēc šādas sarunas redzi viņa bargo seju, ja viņš atrunājas, sakot, ka tu tā varbūt jūties, bet man galīgi nešķiet, ka tu esi gatava šim solim, jo esi pārāk gaisīga un nenopietna… Tas liek secināt, ka Maksimam vajadzīga pilnīgi cita sieviete.

Solis atpakaļ! 
Mēs diemžēl nesam radīti viens otram!

Ja tavai pacietībai ir pienācis kritisks brīdis, ja nespēj ik dienu klausīties viņa nepārtrauktās pamācības par katru sadzīvisko sīkumu, ja ar katru dienu tevi arvien vairāk kaitina viņa sakniebtās lūpas, izsakot pamācības un ja jūti, ka jūsu starpā sāk iestāties vēsums, tad tev pašai labāk laikus pārtraukt attiecības. Bet centies dziļi neaizskart viņa patību, tāpēc ka galīgi nokaitinātu Maksimu tev tik un tā pārliecināt nebūs iespējams, Gan Maksims gan Hamlets ir pārāk jūtīgi stresa situācijās.

       

Tev nāksies uz šķiršanās laiku pieņemt Hakslijas masku un uzņemies visu vainu uz sevi. Tu panāksi ātru šķiršanās procesa noslēgumu, ja viņam teiksi:
Mīļais, no manas puses būtu pavisam negodīgi šajā nepastāvīgā laika periodā pakļaut tevi tādam izmēģinājumam, kā ģimenes dzīve. Ja nu es pēkšņi nespēšu tev dzemdēt veselīgu bērnu! Un es tev nevaru apzvērēt, ka visu mūžu mīlēšu tevi vienīgo. Ja nu es jau rītdien kādā iemīlos! Jo šodien ir milzum daudz tikšanās iespēju. Bet ja godīgi, es nespēju tev dot tādu solījumu, jo apkārt ir tik mainīga un nestabila dzīve. Faktiski tāda mani saista daudz vairāk, bet tu to nevari pieņemt, jo tev patīk dzīvot atrautam no pasaules. Mani tāda dzīve biedē. Ja tu mani nosauksi par sienāzi, es patiesi neapvainošos jo es kā sienāzis varu visu vasaru nodziedāt un rudenī atjēgties, ka daudz kas palaists garām. Bet es protu izlemt un rīkoties arī pēdējā brīdī, kas tev nav pieņemami.                                                                        

Konstatējis, ka viņam blakus kļūdas pēc gadījusies tāda svārstīga un nenoteikta sieviete, Maksims šausmās iesauksies: “Kā gan es varēju būt tik akls un uzsākt kopdzīvi ar neiepazītu, neprognozējamu pat bīstamu sievieti”!

 Viņš izlems labāk šķirties ātrāk, nekā piedzīvot vēl traģiskākas beigas un justies galīgi nodots.

 Maksima vīrietim vissaderīgākās – aktivācijas attiecības veidojas ar Jeseņina tipa sievieti, jo novērojumi liecina, ka Maksims savu duālo Hamleta sievieti izvēlās daudz retāk. Mirāžas attiecības Maksima vīrietim ar 3. kvadras Džeka sievieti, kuras nav izplatītas, un bieži beidzas ar šķiršanos, taču pusduālās attiecības ar 1. kvadras Igo ir bieži vērojamas sabiedrībā.