Raksturīgākais Žukova vīrietim23.10.2015

Sociālais pseidonīms – Rīkotājs

Tas ir vīrietis, kurš stabili stāv uz zemes. Bieži druknas, pilnīgas un druknas miesas būves. Jau viņa ārējais izskats liecina par pārliecinošu un ietekmīgu personu, kāds viņš arī ir. Gaita nesteidzīga, pārliecinoša, ja masīva miesas būve (kas ar gadiem tāda kļūst), tad ejot pārsveras no viena sāna uz otru. Sarunājas uzsvērtā balsī, bet pieklājīgi un dažkārt omulīgā tonī.

Parasti izvēlas īsu frizūru vai tos noskuj. Iecienījis apģērbus, kuru cieši neapspiež ķermeni, svīterus, jakas, arī bieza materiāla virsjakas, bet tie atbilst laikmetam. Arī bikses nenēsā apspīlētas, drīzāk paplašinātas. Zābakus, kurpes biežāk izvēlas masīvos, viņa skatījumā stabilos modeļus, un kvalitatīva zīmola.

Žukovs neatļaujas būt muļķis, tāpēc iespēju robežās mācās, vai ātri un talantīgi apgūst dzīves gudrības. Nekad nesūkstās par dzīvo, ir optimists kura mēle bieži griež aso humoru. Necieš tādus, kuri nepārtraukti ir neapmierināti. Kur parādās Žukovs, sabiedrība atdzīvojas, cilvēki kopā ar viņu joko, smejas, tā vien šķiet, ka viņš uztur visu kompāniju.

    

Žukovs ir vīrietis kuram iedzimts praktiķa talants, stratēģiskā domāšana un plašs vēriens, tāpēc jebkurās situācijās, pat kritiskās, viņš saprot kā rīkoties, un nebaidās uzņemties atbildību. Tāpēc dzīve viņam bieži piespēlē vadītāja un vadoņa posteņus. Ja citi vēl pat nav apjēguši kā rīkoties, Žukovs jau ir paspējis dot saprātīgu rīcības plānu – un nekļūdās. Citus iedrošina ar teicienu – ja no vilka baidies, uz mežu neej!

Taču cilvēku savstarpējo attiecību jomā Žukovs jūtas neveikli. Slikti izprot cilvēku raksturus, nezina kā noregulēt sarežģījušās, samezglojušās attiecības, tāpēc šajā jomā bieži iekuļas nepatikšanās. Tikai ar sava praktiķa spēcīgo „aci” spējīgs izkļūt no nepatīkamām situācijām. Bet dažkārt nākas zaudēt kontaktus ar kādu cilvēku. Kategoriski necieš citu aprunāšanu, tenkošanas, bet savu vērtējumu par padarīto darbu spējīgs pateikt tieši acīs. Necieš slaistus un tos, kuri izvairās no darba. Ir aprēķina cilvēks.

    
Sliktā īpašība, ko pats Žukovs atzīst: “Mana mēle ir mans ienaidnieks”!

Pirmā fāze – (uz priekšu!)
Ja nokļūsi kompānijā, kurā kāds samēra jautri un paskaļi uzvedas, stāstot jokus un pats skaļi smejoties, tad visticamāk tas būs Žukovs. Viņš dažkārt mīl padižoties, kā izkļuvis no sevišķi kutelīgām, pat bīstamām situācijām, kā atrodot oriģinālus risinājumus. Bieži viņa stāsti var šķist prātam neaptverami, kurus viņš izrunā ar nopietnu sejas izteiksmi, bet tev tas jāuztver veselīgi un ieinteresēti. Viņam patiks, ja tu izrādīsi spilgtu pat samākslotu interesi par dzirdēto.

    

Nebaidies izsaukties:
Padomā tikai!
Tas tik ir vareni!
Bet kā rīkojies tu? Un kā viņš?
Vai tik tiešām tu tā arī pateici?

Tad viņš jutīs, ka tu esi patiesi ieinteresēta viņa stāstījumā un kas zina, varbūt arī viņa peronā. Tādēļ visdrīzāk būs ieinteresēts jūsu pazīšanos turpināt.

Otrā fāze – (uz priekšu!)

Ja vien tu spēsi izraisīt Žukova interesi, viņš samērā ātri vēlas pietuvoties sievietei un gaida pozitīvu attieksmi. Īpašai mīlestībai viņš ne sevišķi tic, jo uzskata, ka mīlestību var skatīties filmās. Tev uzmanīgi jāprot jūsmot, izsakoties, ka esi sastapusi tik spēcīgu, gudru un pievilcīgu vīrieti, ka blakus viņam tu sajūtu lielu drošības sajūtu. Bet vulgaritāti no sievietes puses viņš necietīs, tādēļ tilts līdz Žukova dvēselei ir ļoti trausls, nesalauz to. Savas simpātijas vairāk izrādi, nekā izsaki – mīlīgi smaidot, maigi viņu uzlūkojot, tikko jūtami pieglaužoties.

Ja viņš jutīs, ka lēmumus izvirzīt un pieņemt centies tu, tad turpinājums visdrīzāk nesekos. Demonstrē sevi kā sievišķīgu un samērā nevarīgu sievieti (tikai bez žēlošanās). Varbūt tu darbā esi samērā izlēmīga, bet viņa klātbūtnē nekad nevilsies, ja šīs īpašības atmetīsi un būsi liriska, sapņaina būtne, kura gaida spēcīga vīrieša plecu un aizstāvību.

    

Ik pa laikam mīļi piemetini, ka tava intuīcija saka, ka beidzot tu esi atradusi savu īsto vīrieti, ka tavas jūtas ar katru dienu stiprinās. Neskopojies ar optimisma pilnām prognozēm. Tās sasildīs samērā bargā Žukova sirdi. Un tavas pūles attaisnosies, jo viņš arvien vairāk nobriedīs uzņemties rūpes par tik pakļāvīgu būtni.

Trešā fāze – (uz priekšu!)
Nosaku turpmāko virzību!

Ievēro, ka to, vai jūsu ceļi būs kopēji un cik drīz – to izlems Žukovs. Jebkāda spiediena izdarīšana uz viņu dragās jūsu saites. Bet ar savu paļāvību, mīlēt prieku tu spēsi piemest mīlas ugunskuram pa pagalītei, ja vien esi Jeseņina vai Hamleta, arī Dimā sieviete. Jūsmīgi runā par savām sajūtām, par jūsu kopdzīvi, par to, kā draudzenes tevi apskauž un brīnās, kur es tādu spēkavīru esmu sastapusi. Sapņo par kāzām, kuras arī viņš vēlēsies pārvērst par jautru un grandiozu pasākumu, ieskaitot dārgi klātos galdus.

Vari neuzkrītoši izsaukties:
Es iedomājos tevi kāzu frakā!
Kaut mūsu kāzas būtu sevišķi jautras!
Lai visi dejotu līdz rītam!

Jo par to, lai bagātīgi galdi būtu klāti un šampānietis lītu, parūpēsies viņš.

Tikai tev der atcerēties un ar lieliem burtiem savā atmiņā ierakstīt – NEKAD nemelo Žukovam, un nelielies ar bijušajiem pielūdzējiem, tā tu nogriezusi ceļu uz viņa dvēseli. Un vēl, tev der atcerēties, ja tu pārkāpsi kādu no šiem piesardzības punktiem un Žukovs jutīsies vīlies, – čīkstēšana pie viņa durvīm un grēku nožēlošana nelīdzēs. Žukovs necieš puņķus un asaras. Bet ja dusmu periods ieilgst – drīzāk piezvani viņam un pavisam nevainīgā balsī palūdz atnākt, jo tev kaut kas atgadījies. Žukovs neprot lūgt piedošanu, un negaida to no citiem, ko uzskata par nevajadzīgu procedūru. Par iemeslu saki, ka tev sabojājies – kaut kas tāds, bez kura nav iesējams tev turpmāk dzīvot.

    

Taču, ja Žukovs pat neceļ klausuli un pēc pēdējām nesaskaņām vispār izvairās tevi satikt, tad viņš tavā ceļā ir gadījies kā kļūda.

 

TEV ATLIEK SPERT – Soli atpakaļ!
Mēs diemžēl nesam radīti viens otram!

Vispirms iegaumē, ka Žukova dzīvesbiedre ir viņa īpašums! Negaidi no Žukova vīrieša piekāpšanos! Taisnība vienmēr būs viņam, pat ja arī tas tā nav. Tādēļ nesaderīgās attiecībās ar šī tipa vīrieti ilgi nodzīvot neizdodas. Pasaulē pastāvošā teorija skaidro, ka spēks ir vājuma. Tas nozīmē, ka tik spēcīga rakstura vīrietim blakus nepieciešama padevīga, pat samērā nepastāvīga sieviete, par kuru rūpes uzņemsies viņš. Žukovs vienmēr būs tiešs ar stingru, pat pavēlošu balsi. Tikai neiedomājies, ka tu viņu pārveidosi. Tādēļ sajūtot viņa spiedienu un nespējot paciest komentējošo toni, tev jāieņem atkāpšanās pozīcija pašai, lai ne viņš, ne arī tu pati nejustos tik pazemoti.

Tev jāiejūtas Dostojevskas, viņa konfliktieres lomā. Saki apmēram tā – mīļais, mēs uzsākām veidot nepareizi mūsu attiecības, jo par daudz ietekmējāmies jūtu vadīti. Vismaz es. Uzskatu, ka attiecību stiprums vispirms pamatīgi jāpārbauda, un tikai tad jāpieņem izšķirošais lēmums. Un man šķiet, ka savienojot dzīvi ar partneri, kuram es nespēju izdabāt un kurš vienmēr uz mani raugās ar neuzticību, mēs būsim slikts piemērs mūsu bērniem. Bez tam man jātiek skaidrībā ar savu sirdsapziņu, atbrīvojoties no jebkādām netīrām domām. Jo kāda tad turpmāk es būšu Dieva priekšā, ja pat pati sev melošu apgalvodama, ka starp mums valda saskaņa.    Visticamāk, ka ar to pietiks, lai Žukovs paliktu neizpratnē, ka sastapis vārgu, taču pavisam dīvainu radījumu. Un bez lieka naida jūs spēsiet izšķirties.

Žukova vīrietim vissaderīgākās attiecības veidojas ar savu duālo – Jeseņina sievieti,  aktivācijas attiecības ar Hamleta sievieti.  Mirāžas attiecības ar 1. kvadras Dimā sievieti ir bieži izplatītas un uzskatāmas par veiksmīgām.  Taču pusduālās attiecības ar 3. kvadras Balzaka sievieti, kaut arī ir uzskatāmas par samērā veiksmīgām, bet sabiedrībā nav plaši izplatītas.