Raksturīgākais Dimā sievietei15.02.2016

                       2-dim.jpg   1-dim.jpg
Sabiedrībā viņa pamanāma ar savu rūpīgi un regulāri kopto ārieni, ar eleganto ģērbšanās stilu, neuzkrītošās krāsās saskaņotām tērpa un tā papildinošām detaļām. Veiksmīgi un gaumīgi tērpam pieskaņo aksesuārus. Vienmēr no viņas jūtams maigs kosmētikas aromāts un miesas svaigums.

                         3-dim.jpg     4-dim.jpg
Ar gadiem ir tendence pieņemties svarā, tāpēc visbiežāk sastapsi samērā apaļīgas formas Dimā sievieti. Gaitā manāms nedaudz laiskums un arī piesardzības, neuzkrītoši žesti, nav no tām, kuras ātri pamana sabiedrībā. Viņai piemīt smalka fiziskās pasaules garšu un baudu izjūta, jūtīga fizisko pieskārienu uztvere. Viņai primārais ir nodrošināt sev komfortu, to viņa rada arī apkārtējiem. Dimā baudīt dzīvi visā tās krāšņumā, priecājas par katru sīkumiņi, ko sniedz dzīve.
Visbiežāk ir optimistiski noskaņota, piemīt bērnišķīga humora uztvere, sniedz pozitīvas emocijas arī partnerim, ātri jūt tā garastāvokli.
Pirmais solis

                  
                        5-dim.jpg     6-dim.jpg
Iepazīšanās ar Dimā sievieti grūtības nesagādā, kaut arī iniciatīvu pirmā neizrāda. Visdrīzāk savas simpātijas vīrietim parāda, viegli uzsmaidot. Pierastā sabiedrībā ir pietiekami jautra, dzīvi sarunājas, vīrieša uzrunai labprāt atbild. Attiecības turpinājums ar viņu veidojas dabīgs un viegls. Viņa neko netēlo, runā brīvi un nepiespiesti. Mīļākās sarunu tēmas – savstarpējās attiecības, mīlestība, „ziepju” seriāli, ģimene, bērni, ēdienu gatavošana, to baudīšana, skaistums mājās, arī dabā, dzīvnieki, ģērbšanās prieki, labklājība. Par šīm tēmām viņa var runāt stundām ilgi. Izvairies runāt ar viņu par politiku, karu, par biznesu. Sarunā centies apstiprināt viņas jūsmošanu. Neaizmirsti uz tikšanos ierasties ar ziediem, ko viņa uzskata kā svarīgu uzmanības apliecinājumu.
 Otrais solis

                   7-dim.jpg     8-dim.jpg
Centies iepazīšanās procesu nesasteigt, bet rēķinies ar to, ka viņai piemīt tieksme jau iepazīšanās sākumā ar partneri ierasties savu tuvāko draugu, radu vidū. Tas vēl nenozīmē, ka esi jau iekarojis pilnīgas viņas simpātijas. To viņa dara tāpat, draudzības vārdā. Ja viņa būs piekritusi tikties ar tevi, tev jāņem vērā, ka Dimā sievietei piemīt tieksme tikšanos kavēt. Piedāvā satikties pie viņas mājās, kur tiksi laipni uzņemts un noteikti pacienāts. Viņa noteikti spēs tevi pārsteigt ar kādu pašas gatavotu, īpašu maltīti. Dimā ir izcili laba saimniece un māte saviem bērniem.
Trešais solis

                     9-dim.jpg     10-dim.jpg
Vīrietī viņa meklē gudrību, nopietnību, arī ar humoru apveltītu. Iespējams, tādēļ Dimā sievietes bieži izvēlas gados par sevi vecāku vīrieti, kurš jau ir kļuvis nopietns kā arī jau paspējis ieņemt zināmu vietu sabiedrībā.

                    11-dim.jpg     12-dim.jpg

Bez vīrieša Dimā jūtas nestabila un neaizsargāta. Mīl uz partnera pleca paraudāt, pat izjūt īpašu nepieciešamību pēc tā. Ir dāsna un līdzjūtīga. Bieži uzņemas rūpes par svešu, dzīves grūtībās nonākušu, nesaprastu cilvēku. Var pat uzņemties bāreņu bērnu pieņemšanu savā ģimenē.
Mīļotā cilvēka aprūpē Dimā sieviete jūtās mierīga un apgarota. Diezgan reti šķir laulību, ir pacietīga un pilnīgi ziedojas ģimenei, jo ir teicama ģimenes ligzdas sargātāja. Viņa savas samērā mazās enerģijas dēļ, ģimenē skaļus strīdus un skandālus nerīko, arī nervozu rosību mājās nejutīsi. Nav īpaši greizsirdīga, vismaz prot to slēpt.
Kur var satikt Dimā sievieti?
Sabiedriskais darbs Dimā sievieti īpaši neinteresē, un ja vien iespējams, viņa uz to neraujas. Dimā ir ģimenes cilvēks. Noteikti necieš papildus slodzi darbā. Taču tas nenozīmē, ka viņa slikti veic pienākumus, ja darbs viņai padodas, tur valda ideāla kārtība. Visbiežāk viņa sastopama dažādu audzinātāju amatos – bērnudārzs, skola, medicīnas māsa, daktera palīdze, grāmatvede, skaistumkopšanas salonos, masažiste, un bieži dziedātāja, aktrise.

                      13-dim.jpg     14-dim.jpg    

Solis atpakaļ!

  

                        15-dim.jpg     16-dim.jpg
Dimā neprot taupīt naudu, un diezgan ātri to iztērē. Viņai grūtības sagādā iekļauties noteiktos budžeta rāmjos. Viegli var izmest nepārdomātos pirkumus, arī produktus, kurus pārsteidzīgi iegādājusies. Ja jūti, ka šī sieviete ar visu savu piemīlīgumu sāk tevi tracināt, tad tā nebūs tev piemērotā partnere. Pārliecinoši un uzstājīgi sāc viņu kritizēt par neekonomisko rīcību. Jo tev jāiejūtas viņas konfliktiera Džeka lomā. Saki, ka viņai pašai būs jāuzsāk strādāt un jāpelna nauda saviem tēriņiem. To viņa uztvers ļoti sāpīgi un visdrīzāk piekritīs tavai aiziešanai.

                         18-dim.jpg     17-dim.jpg

Dimā seksā                  
                                      19-dim.jpg     20-dim.jpg
Dimā sieviete ir izteikta baudītāja arī seksā. Viņai ir nepieciešams apmierināt savu kaisli, izbaudīt intīmo tuvību pilnībā un atbrīvoties no uzkrātās spriedzes. Ir ar pietiekošu izdomu apveltīta, nekautrējas atklāt visu savu iegūto zināšanu arsenālu, bieži kaut kur izlasīto, vai no draudzenēm iegūto.
Tev der ielāgot, ka Dimā sieviete nepiekritīs stāties tuvībā diskomfortablos apstākļos, jo viņa ir pilnīga komforta cienītāja. Tam jānotiek mājīgā telpā, romantiskā gaisotnē, un tikai uz ērta dīvāna.

                      21-dim.jpg     22-dim.jpg
Sarunas par seksuālo tēmu viņai ir tīkamas. Neiebildīs, ja partneris savas attiecības demonstratīvi un atklāti, bet korekti izrādīs arī sabiedrībā.
Ja Dimā ir vientuļa, viņa seksa rotaļām piekrīt tikties arī ar precētu vīrieti, kurš pēc kārtējā ģimenes strīda meklē relaksāciju ārpus ģimenes. Kā mīļākā viņa ir vispiemērotākā.
Kopdzīvei piemērotāki sociotipa partneri

                            23-dim.jpg  24-dim.jpg
Novērots, ka Dimā sieviete labprātāk dzīvi saista ar Robespjēru – aktivācijas attiecības, kurš ātri prot atrast, un nodrošināt stabilu vietu dzīvē Ar duālo Donkihotu stabila laulība notiek gadījumos, ja viņš ir spējis sevi pierādīt kā labs ģimenes apgādnieks. Samērā bieži Dimā sieviete savu dzīvi saista ar Žukova vīrieti – mirāžas attiecībās, šīs laulības raksturojas ar stabilitāti un noturību. Pavisam reti Dimā savu dzīvi saista ar Hakslija vīrieti – pusduālajās attiecībās.