Socioniskā tipa noteikšana attālināti01.11.2020

Ņemot vērā pašreizējo situāciju, kad pasaulē plosās Covid-19 un tiešie kontakti nav vēlami, tas ir pamudinājis rast  izeju. Taču attālinātā tipa noteikšanai piemīt privilēģija, jo noteikt interesenta tipu iespējams no jebkuras kontinenta malas, biedrība to prakstizē.

Cilvēka rakstura pamats ir socionika, tādēļ vispirms ieteicams noteikt socionisko tipu.

Socionisko tipu veido četru iezīmju pāru dominējošās puses:

  • I – intraverts vai E – ekstraverts;
  • S – sensors vai N – intuīts;
  • F – ētiskais vai T – loģiskais;
  • P – iracionālais vai J – racionālais.

Tas notiek sekojoši: Ja esi izlēmis noteikt socionisko tipu attālināti:

  1. Atsūti pieteikumu uz e pastu – socionikamik@inbox.lv
  2. Pieteikumā mini savu personas kodu un savas bankas datus (tas nepieciešams rēķina izrakstīšanai).
  3. Lai noteitu tipu, lūgums atsūtīt vairākus foto bez saulesbrillēm, bez galvas segas un bez mākslīgas pozēšanas (īpaši sievietēm, kuras mīl aktieriski pozēt). Nepieciešams, lai foto būtu uzņemts tuvā distencē, lai būtu skaidri redzama seja un arī ģērbšanās stils. Ar testa aizpildīšanu ir par maz, lai eksperts pārliecinātos par tipu, viņš vēro cilvēka ārējās pazīmes vizuāli. 
  4. Pēc visu šo datu saņemšanas Tev tiks izsūtīts rēķins un bankas konts, uz kuru pārskaitīt naudu. Socioniskā tipa noteikšana vienai personai  maksā 45 Eiro.
  5. Pēc samaksas saņemšanas, Tev e-pastā tiks nosūtīti iezīmju pāru apraksti. Tev būs jāatbild uz vairākiem jautājumiem un ar atbildēm, jāatsūta atpakaļ. Ja būs nepieciešamība, vai radušās neskaidrības, iespējamas  pārrunas gan telefoniski whatsApp, gan facebookā. 

Tikai pēc socioniskā tipa noteikšanas ieteicams pieteikties uz psihosofiskā tipa noteikšanu. Maksa vienai personai 45 Eiro. Tajā ietilpst arī neliela rekomendācija vai PIK – tipa personas identifikācijas kods un tā apraksts.