Ieteicamās grāmatas par socioniku21.07.2010

   Izdzīvot mūžu saskanīgi!

Nemierīgajās un trauksmainajās mūsdienās cilvēki aizvien vairāk apzinās, ka saskanīga dzīve ir vairāk vērta nekā materiālie labumi. Mēs vēlamies saglabāt savu patstāvību, piepildīt ieceres, izdarot savu izvēli.

Taču šodienas informācijas pārpilnībā mums ir tik daudz piedāvājumu, ka pat nevaram atkauties no to uzbāzīguma. Katrs sludina savas preces neatkārtojamību. Tas pats notiek arī attiecību sakārtošanā. Grūti nākas apjaust, kas tad ir pats labākais. Bieži vien mēs piedāvājumu uzlūkojam virspusēji, nenojaušot, cik mānīgs tas ir un kas aiz tā slēpjas.

Mēs nevēlamies dzīvot svešu dzīvi, bet izdzīvot savu mūžu saskaņā ar citiem. Taču šī vēlme nav piepildāma, ja neveicam noteiktus priekšdarbus. Jau iepriekšējā grāmatā „Atrodi sevi!” Velta Līvija Miķelsone atgādināja lasītājiem, ka ikvienam ir svarīgi saprast savas rakstura iezīmes, izzināt un atrast sevi. Tātad tas arī ir priekšdarbs – apjaust katram, kas es esmu.

Šī grāmata „Izdzīvot mūžu saskanīgi” padziļināti skata psihosofiju – mācību par 24 unikāliem psihotipiem, bez kuru līdzdalības cilvēces attīstība nav iespējama. Katram psihotipam ir iedzimts talants, kas ļauj noteiktus darbus paveikt bez piespiešanās, un nevainojumi.

Katrs psihotips komfortablas partnerības attiecībām izbauda tikai ar dažiem psihotipiem, un mūsu spēkos nav šo likumsakarību izmainīt.

Psihotips nav absolūta nolemtība, bet, to izprotot, paveras iespēja dzīvot saskanīgi un pilnasinīgi, sajūtot komfortu un gandarījumu. Psihotips ir aizmetnis, kuru respektējot, cilvēks spēj gūt panākumus visa mūža garumā.

Grāmata „Izdzīvot mūžu saskanīgi” dod zināšanas, lai katrs lasītājs īstenotu labākās iespējas savā dzīvē.

Elvis Krumholcs

Atrodi sevi!

vaks spilgti dzeltens

V.L. Miķelsones grāmata Atrodi sevi, tev, lasītāj varētu kalpot kā attiecību rokasgrāmata, kuru nepieciešamā brīdī varēsi palasīt, lai ieskatītos savos un citu cilvēku dvēseles dziļumos. Grāmata iznākusi 2014. gada jūnijā un jau iemantojusi lielu popularitāti.               

Iegādājoties šo grāmatu, Tu atradīsi atbildes uz gandrīz visiem savas personības izzināšanas jautājumiem. Grāmatā ietvertas četras sadaļas – četras vienā:

Atrodi sevi no iepriekšējām atšķiras ar to, ka  tas ir uzlabots un papildināts, ar autores pieredzi radīts darbs. Tajā daudz jauninājumu, papildinājumu! Pie katra sociotipa ievietoti 6 sieviešu un 6 vīriešu foto. Pārliecinies, varbūt arī tu esi starp tiem!

1. sadaļa – “Socionika”atklāj, kā Tu uzņem, pārstrādā un nodod citiem informāciju. Izlasot grāmatu, Tev pavērsies durvis, kuras iepriekš varbūt bija slēgtas. Tu sapratīsi, ko dzīvē iespējams mainīt un kam savu laiku labāk netērēt. Tu atklāsi savstarpējo attiecību likumsakarības starp cilvēkiem.

2. sadaļa – “Psihosofija” – ir zinātne, kura papildina socioniku,  izdalot katram sociotipam ir 24 apakštipus. Tu uzzināsi, kā veidojas Tavi enerģijas krājumi un kā Tu viņus sadali. Tu uzzināsi, kāpēc daudziem izdodas izveidot veiksmīgu biznesu un labi nopelnīt, bet dažiem, pat pieliekot lielas pūles, tas neizdodas. Tu sapratīsi, cik svarīgs Tev ir materiālais statuss. Un atklāsi savu seksuālo enerģiju.                                  

3.sadaļa -“Es, vecāki un skolotāji”. Tas būs pirmais šāda veida palīgs gan skolotājiem, vecākiem, gan jauniešiem, kuri ir profesijas izvēles ceļā. Sadaļā atspoguļoti jauniešu izpausmes talanti jau skolas laikā, kurus vērtējot, paveras iespēja nekļūdīgi izvēlēties karjeras virzienu.                                                              

4.sadaļa mīlniekiem – “Laimei vajag divus!”. Tu, lasītāj, varbūt uzzināsi kaut ko jaunu par intīmas dabas jautājumiem. Varbūt tev ir samezglojušās attiecības ar partneri, vai kaut kas šķiet dīvains un nesaprotams no partnera intīmajā dzīvē. Tu uzzināsi, ka katram no 16 sociotipiem ir atšķirīga izpratne, kā savaldzināt partneri, kā tuvošanos tam, un no kura gūt baudu seksā. Uzzināsi, ka seksuālo saderību galvenokārt ietekmē  psihosofiskā fizika.   

     Не меняйся, только познай себя

Veltas Līvijas Miķelsones grāmatas Nepārveido sevi, tikai uzzini kas esi tulkojums krievu valodā Не меняйся, только познай себя.

Grāmatas saturs vienkāršots, papildināts ar jaunām zināšanām un slavenību bildēm!

Grāmata būs lieliska dāvana krieviski runājošiem interesentiem.

Veltas Līvijas Miķelsones grāmata Не меняйся, только познай себя! vaicājiet grāmatu veikalos.

Dīvainākais ir tas, ka šo grāmatu Latvijas veikalos krievu valodīgie gandrīz nepērk, taču krievu vietnēs viņa ir lejup lādeta vairāk nekā 6,7 miljons reižu. Malači hakeri! Grāmata izvietota vietnē bookap.info/socionika blakus slavenu socionikas zinātnieku grāmatām, kā Aušras Augustinavičūtes, Viktora Guļenko, Aleksandra Bukalova u.c autoru darbiem.


Kāpēc Tu visbiežāk jūties nelaimīgs un nesaprasts?  Sabiedrībā ir tendence pamanīt mūsu vājās puses, neveiksmes, visu to, ko mēs nespējam paveikt tik labi kā citi. Reti dzirdam uzslavas, uzmundrinājumus, pozitīvu vērtējumu.

Taču katrs cilvēks piedzimst ar noteiktiem talantiem. Jautājums – vai viņš to apzinās, vai izprot sevi? Vai saprot, kur jāiet mācīties, lai viņa amats un prasmes tiktu pozitīvi novērtētas? Vai saprot, kurš partneris būs vispiemērotākais dzīvei? Vai pareizi izprot savstarpējās attiecības ģimenē, darbā un sadzīvē?

Par to visu lasi šajā grāmatā. Ja kaut nedaudz apgūsi attiecību un sevis izpratnes jomu, tu gūsi savā personā aizstāvi un psihologu.

Veltas Līvijas Miķelsones  grāmata: “Nepārveido sevi, tikai uzzini, kas esi!” – metiens 2000 grāmatas ir izpārdots. 

Šī grāmata atkārtotā tirāžā netiks izlaista, jo ir izdots uzlabots variants: “Atrodi sevi! 


Velta Līvija  Miķelsone

Mana pirmā grāmata!
Mana pirmā uzdrīkstēšanās!

“Nepārveido sevi, tikai uzzini, kas esi!”

2004. gada izlaidums, metiens 2000, grāmata izpārdota nepilnos divos gados.